Сонник кільце приснилося. До чого сниться каблучки у сні бачити.

до чого снитися обручка

Тлумачення сну кільце сонник Міллера

Золоте кільце уві сні, як і будь-яке інше – це не тільки прикраса, але і геометрична фігура, символ циклічності, замкнутості, нескінченності, кругообігу.

Золоте кільце на безіменному пальці – це також знак вірності, якщо воно не потьмяніло і не втратила свій зовнішній вигляд. При цьому не обов’язково, щоб воно було класичним заручним або кільце для заручин. Але якщо ви бачите уві сні зламане кільце на безіменному пальці – вірність може бути порушена.

 • Крім цього, каблучка на пальці може сниться як знак могутності, влади. Як правило, воно має кілька імпозантний, значний вид, найчастіше це перстень з чорним каменем або загадковими символами.
 • Безліч золотих кілець на пальцях, побачене уві сні людиною, чий достаток досить невеликий, вказує на його амбітність, яка вкупі з жадобою робить цього чоловіка дріб’язковим і безглуздим.
 • Дві каблучки на одному пальці сняться до насильницького зв’язку, а також шлюбу через примус.
 • Три кільця, одягнених разом – символ підвищеного занепокоєння про вас з боку близьких людей. Вам слід змінити спосіб життя або щось у своїй поведінці, щоб звільнити їх від цього важкого стану.

Якщо молода людина бачить золоте кільце на пальці своєї дівчини, значить її головна мета – піти під вінець.

Самому одягати обручку на палець коханої у сні – сигнал про те, що пора подумати про подальшу долю ваших відносин.

Якщо заміжній жінці сниться, що їй одягають на палець каблучку з великим діамантом – вона народить сина.

 • Золоті каблучки на пальцях ноги сняться до життєвого випробуванню, яке здійснено за порушення клятви вірності.
 • Срібні кільця сняться до міцної дружби. Бачити уві сні срібне кільце на пальці у чоловіка – знак того, що ви збережете дружні стосунки з колишнім коханим.

Якщо вам сниться кільце з каменем, то основну інформацію несе в собі саме камінь, його колір, розмір, чистота і т. д.

 1. Золоте кільце з рубіном сниться до сильної пристрасної любові. Але якщо ви бачили в сні на руці перстень з червоним каменем неблагородного походження, це будуть брудні, аморальні стосунки.
 2. Кільце з синім каменем сниться до депресії, вкрай небезпечного емоційного напруження, але якщо це було кільце з сапфіром – сон вказує на самопожертву.
 3. Кільце з камінням блакитного кольору не має такої експресивності в значенні, як каміння насиченого синього кольору, однак і воно вказує на необхідність відпочинку, зміни обстановки, а також може бути передвістям сімейного конфлікту.
 4. Золоте кільце з зеленими каменями (наприклад, перстень із смарагдом), побачене уві сні молодою дівчиною, говорить про швидке сватання.
 5. Кільце з бірюзою сниться до щасливого сімейного життя.
 6. Побачити в сні кільце з двома камінням різного кольору – до спокус, зрад, розладу з самим собою.
до чого снитися обручка

Втрата обручки уві сні має пряме значення. Слід виходити з того, яке воно було і при яких умовах було втрачено. Наприклад, втратити золоту обручку з рубіном у сні під час прогулянки або бесіди з подругою – до розлуки з коханим, нещасливе кохання, непрямою причиною чого стане хтось із друзів. Якщо жінці сниться, що вона втратила обручку і одразу знайшла її – це попередження про те, що щастя в її долі дуже хитко і їй не можна вважати, що досить досягти бажаного, щоб воно залишилося з нею назавжди.

Якщо вам вдалося уві сні знайти кільце, втрачене наяву – це сигнал про те, що у вашому житті те, що ви вважаєте втраченим, ще може бути відновлено, повернуто, реанімовано. Знайти в сні золоте кільце, загублене кимось іншим – до несподіваного придбання, подарунку. Якщо молодій дівчині пощастило уві сні знайти золоте кільце з діамантом – вона зустріне свого судженого.

Зламане кільце сниться як попередження про якісь збитки, це можуть бути як грошові втрати або невдачі в торгівлі, так і розлуки, зради, підірване здоров’я. Якщо кільце тріснуло, але ще не зламалося – сновидіння дає надію, що все ще можна виправити, попередити, повернути. Бачити зламані золоті кільця на руках іншої людини – таке сновидіння є для сплячого докором в тому, що він поламав у своєму житті не одну долю.

Одним з самих поганих знаків є сон, в якому перстень почорнів. У цьому випадку в сім’ї може статися нещастя, хтось може тяжко захворіти, можлива чиясь смерть.

Отримати каблучку в подарунок у сні – знак чийогось розташування до вас в залежності від того, від кого ви його отримали і яким було подароване кільце.

 • Якщо дівчині уві сні кільце дарує хлопець, між ними встановиться більш тісний зв’язок. Можливо, пропозиція руки і серця надійде трохи пізніше, якщо хлопець уві сні подарував каблучку з простого металу.
 • Якщо заміжній жінці незнайомий чоловік дарує кільце великого розміру, яке злітає у неї з пальця – їй запропонують стати чиєюсь коханкою.
 • Приснилося, що отримане в подарунок кільце мало, не за розміром – сплячий людина буде робити спроби відбити партнера у когось іншого, але на жаль, всі вони будуть безуспішними.
 • Отримали уві сні в подарунок кільце з перлами – вас доведе до сліз кохана людина.
 • Якщо дівчині приснилося, що одержане нею від коханого в подарунок кільце розсипалося – її обдурять або ж їхнє спільне життя не принесе щастя, бо буде наповнена зрадами.

Вкрасти золоте кільце уві сні – погріти руки наяву на чужому нещасті.

Знімати каблучку з пальця – до розлуки.

До чого сниться перстень, сонник Ванги

Бачити в перстень кільце (не ювелірний виріб) – знак нерозв’язної проблеми, замкнутого кругообігу подій.

Золоте кільце на пальці є уві сні уособленням клятви вірності. Якщо золоте кільце одягають на палець вам – сон говорить, що проблема, яка мучить вас буде вирішена з чиєюсь допомогою.

Надягати діамантове кільце комусь на палець – відображення вашої чесності і того, що ви дотримаєте обіцянку, дану цій людині.

Приміряти чужий перстень – намагатися зруйнувати чуже щастя. Сон говорить, що й самі ви не станете щасливішими.

Приснилося, що кільце виявилося велике і злетіло з вашого пальця – порушите клятву вірності і будете за це терпіти тяжкі життєві негаразди. Міряти кільце уві сні і не підібрати собі за розміром – знак того, що у вашому житті немає справжньої прихильності ні до однієї людини. Подібне тлумачення має і сон, в якому вам сниться багато золотих та срібних перснів.

 • Якщо чоловік бачить у сні незнайоме кільце на руці улюбленої жінки – в її душі зароджується зрада.
 • Якщо заміжня жінка бачить на своїй руці незнайоме золоте кільце з каменем – вона завагітніє сином.

Приснилося, що камінь з кільця випав – вона зробить аборт, після якого її життя стане такий же порожній, як це кільце.

Срібне кільце на безіменному пальці правої руки сниться до вірності, пронесена через все життя, але на жаль, так і не стала сімейним щастям.

Якщо це срібне кільце було з каменем і приснилося жінці – у неї буде позашлюбна дитина від коханої людини. Чистити срібне кільце у сні – до таємних печалей, яких не побачать оточуючі.

Втратити кільце у сні – втратити щось дороге і в житті. Втратити кільце і знайти його – попередження про те, що ви не дорожите тим, чого вам було б дуже боляче втратити.

Знайти золоте кільце уві сні – знайти друга, коханого, просто близьку людину. Якщо вам довелося знайти багато золотих кілець – у важкий момент життя вас виручать близькі люди. Купувати золоте кільце – такий сон говорить про те, що ваше серце вільне. Якщо перед цим вам довелося довго міряти обручки, щоб підібрати підходяще – попереду вдалий вибір, ви не зробите його зопалу.

Вибирати перстень в подарунок – до благородного вчинку. Дарувати кільце коханій людині уві сні – будете йому вірні.

до чого сниться перстень

Зламати кільце у сні – до розлуки з вашої вини. Бачити лопнувшу каблучку з боку – попередження про те, що не варто вступати у відносини, які будуть мати сумний фінал, яким би привабливим не здавався вам початок. Приснилося, що ламається кільце з діамантом – будете жити з нелюбом за розрахунком.

Дерев’яні пестні на пальцях сняться до неволі.

Обручка, сонник Лоффа

Одягати обручку уві сні – уособлення прийняття на себе якихось зобов’язань. Зовсім необов’язково, що цей сон повинен бути пов’язаний зі вступом у шлюбні або інші серцеві відносини. Особливо це стосується сновидінь, в яких кільце виявляється на великому пальці.

У ряді випадків обручка, що наснилася на пальці відображає бажання сновидця, щоб якісь зобов’язання взяв на себе хтось інший. Прямою вказівкою на таке бажання є сновидіння, в якому ви надягаєте обручку комусь на палець або даруйте її.

Якщо уві сні ви бачите незнайоме кільце на безіменному пальці, згадайте, звідки воно могло взятися за сюжетом сну? Хто вам його дав або подарував? Яке відчуття воно у вас викликало? Чи Могли б ви повернути це кільце, віддати дарувальнику? Не було у вас у сні відчуття, що це чуже кільце і вам у ньому незатишно? Відповіді на ці питання допоможуть багато чого прояснити в долі ваших сьогоднішніх і майбутніх відносин.

Побачити в сні власне кільце на чужій руці – сигнал небезпеки, хтось дуже хоче відняти у вас коханої людини. Чия це була рука? Зверніть увагу на цю людину, він може бути як непрямим винуватцем лиха, так і тією особою, яке здатне допомогти вам.

Крадіжка кільця уві сні має таке ж значення.

Кільце з топазом символізує гармонійні відносини, засновані на чуйності і мудрості обох партнерів.

Якщо наснилося кільце по соннику Цвєткова

Побачити обручку на лівій руці – до проблем в особистих взаєминах.

 • Якщо дівчині сниться, що хлопець дарує золоте кільце – в життя цього поки не станеться.
 • Якщо ж діамантове кільце з’являється на її руці уві сні невідомо звідки – їй зроблять пропозицію руки і серця.
 • Кільце з білого золота на руці сниться до любовної зв’язку без взаємних зобов’язань.

Втрачати кільце – до розлуки, втрати.

Якщо сімейній людині сниться втрата золотого кільця, його може очікувати розлучення або зрада.

 • Знаходити кільця у сні – передвістя якогось важливого придбання в житті.
 • Якщо вам довелося знайти золоті кільця в такій великій кількості, що ви не змогли їх зібрати, то в реальному житті ви не зможете використовувати дуже цікаву можливість.
 • Знайти багато кілець уві сні і зібрати їх усі – знак того, що у вашому житті буде багато партнерів, але жоден з них не стане тим, кого ви могли б назвати своєю другою половинкою.
 • Сниться, що знаходите втрачене кільце – до вас повернеться колишня пристрасть.

Зламалося кільце – зруйнується зв’язок з кимось із близьких вам людей. Подібне тлумачення має сновидіння, в якому ви бачите, що з кільця випадають камені. Якщо камені з кільця випали в ніч на середу – сон передвіщає хворобу внутрішніх органів.

Чоловіче кільце на власній руці незаміжній жінці сниться до безшлюбності. Для чоловіка таке ж значення має наснилося кільце з черепом.

Криве кільце сниться до невдалого шлюбу.

Срібне – до набуття вірного друга.

Міряти кільце у сні – до багатообіцяючого знайомства.

Приснилося чорне кільце на пальці – до важкої втрати, хвороби, смутку. Також кільце чорного кольору на пальці може сигналізувати, що хтось із дуже близьких вам людей буде страждати алкогольною або наркотичною залежністю. Можливо, ще є час попередити цю біду.

Купувати кільце – таке сновидіння відображає ваші посилені пошуки партнера, але пам’ятайте, що справжнє кохання не можна купити.

до чого сниться обручальне кільце

Значення сну каблучка- сонник Хассе

Золота каблучка з каменем сниться до заручин або народження дитини в залежності від того, чи господар сну в шлюбі. Приснилося золота каблучка з камінням різного кольору – у вашому житті буде не одиничний шлюб.

Сниться багато кілець – заплутаєтеся в життєвому виборі (стосується особистих взаємин). Якщо в результаті ви жодне з них не одягли на палець або хоча б не взяли в руки – шанс буде втрачено.

Почали міряти обручки, але не підібрали потрібний розмір – доля поки не сприяє вам в особистому житті. Якщо при цьому вам сняться великі кільця, які спадають з пальця – найближчим часом вам не зустрінеться людина, який задовольняє ваші вимоги. Якщо ж ви намагалися надіти маленьке кільце – зіткнетеся з недоліком шанувальників або відмовою зі сторони того, кого воліло ваше серце.

Кільце і сережки різного фасону або зроблені з різного металу сняться до втрати гармонії в особистому житті або одночасних відносин з двома партнерами, з-за чого вам можуть загрожувати великі нещастя.

Сниться, що подарували золоте кільце – знайдете свою любов або отримаєте пропозицію про вступ у шлюб. Дарують кільце заміжній жінці – значення сну неоднозначне і залежить від його виду. Якщо воно було золоте нове – її чекає шикарний подарунок; з каменем – до вагітності; чорне кільце сниться до хвороби; іржаве – до зради.

Брудне кільце у сні передвіщає сварки, конфлікти, негаразди у відносинах, однак воно говорить про те, що всі проблеми в цьому випадку мають своє рішення. Чистити кільце – добрий знак. Сон говорить про те, що всі особисті негаразди будуть подолані завдяки мудрості і інтуїції сновидця.

Збирати кільця, розсипані по підлозі – намагатися виправити свої численні помилки. Шукати кільце у сні – намагатися отримати втрачене, відновити те, що давно стало не вашим.

Поламане кільце сниться до конфлікту, який виявиться фатальним.

Бачити, як одягають кільце подрузі – молодій дівчині такий сон передвіщає абсолютно несподівану пропозицію руки і серця.

До чого сниться кільце – езотеричний сонник

Одягати обручку на палець у сні – добровільно взяти на себе якісь серйозні зобов’язання.

Сниться, що дарують кільце – для незаміжніх до шлюбу, сімейним – до щастя. Але якщо заміжній жінці подарували кільце уві сні в ніч на середу – вона отримає непристойну пропозицію. Якщо дівчині сниться, що кільце дарує хлопець, якого вона не знає – вона отримає пропозицію руки і серця не від коханої людини.

Знайти кільце – до доленосного знайомства.

Велике золоте кільце, яке падає з рук, є передвісником проблеми в особистому житті. Вона потребує негайного вирішення, поки ще не пізно. Якщо велике кільце все-таки злетіло у сні і загубилося – ви втратите коханої людини зі своєї вини. Сниться, що з кілець випадають камені – до втрат.

Срібне кільце на пальці – знак вірності, дружби.

Побачили в сні на середньому пальці кільце, яке ви зазвичай носите на безіменному – відкинете пропозицію про шлюб (сон для незаміжніх).

Якщо сімейній людині довелося міряти кільце, яке він носить на безіменному пальці, на якийсь інший – попереду сильна спокуса зрадити своїй другій половині.

Сон, у якому кільце перекручується на внутрішню сторону, попереджає, що стануть відомі всі ваші гріховні пригоди.

У вас вкрали кільце – з’явиться суперниця або суперник. Самому красти кільця – намагатися зруйнувати чуже життя.

до чого сниться каблучка на пальці

Кільце, сонник Менегетті

Кільце уві сні виступає гарантом верховенства “понад-я”, уособлює емоційно-чуттєву владу, верховенство сімейного оточення, прийнятих у ньому правил і приписів. Частіше образ носить нейтральний характер, рідше – відображає особистісне переродження, засноване на негативних спотвореннях психології при передачі з покоління в покоління.

До чого кільця сняться, сонник Лонго

Приснилося, що дарують золоте кільце – зустрінете свою любов.

Дарують срібне кільце – знайдете вірного друга. Також срібне кільце уві сні може означати, що ви будете зберігати комусь вірність усе життя. Якщо срібне кільце приснилося вагітній жінці – вона присвятить все своє життя майбутній дитині.

Купівля кільця сниться до того, що ви дасте обіцянку, виконати яку буде дуже складно.

Втратити кільце у сні – знак близької сварки або розлуки.

Знайти кільце з каменем – до подарунка, що дуже обрадує.

Приплюснуте кільце, що має форму еліпса, є знаком того, що ваша майбутня сімейне життя буде дуже непростий, але ви витримаєте все і не розлучитеся.

Але якщо кільце лопнуло – ви не збережете сьогоднішні відносини.

Кільце, англійський сонник

Побачити зламане кільце на руці чоловіка або дружини – до зради.

Втрата кільця сниться до втрати чоловіка.

Якщо уві сні вам подарували багато кілець, так, що у вас не вистачає пальців, щоб їх одягти – втратите довіру близької людини з власної легковажності, зайвої уваги протилежної статі.

Кільця, французький сонник

Кільце є уві сні символом нерозривного зв’язку.

Купити кільце – до народження дитини.

Якщо уві сні ви комусь подарували кільце – вам слід повірити цій людині наяву, він належить до вас щиро.

Дерев’яне кільце сниться до нещирих взаємин.

До чого сняться кільця – сучасний сонник

Приміряти кільце у сні – до змін в особистому житті.

Втратити камінь з кільця – до провалу якоїсь справи, порушення зобов’язань з-за того, що не врахуєте всіх деталей.

Якщо ви дівчина і даруєте своєму хлопцеві кільце в сні – ви будете зберігати йому вірність.

Два золотих кільця, надягнутих одночасно на один палець, сняться людині, у якої в житті два законних шлюби.

Пластмасове кільце на пальці сниться до обману почуттів.

Чорне – до нещастя, тяжкої хвороби сплячого або близьких йому людей.

Залізне кільце, побачене уві сні незаміжньою дівчиною, передвіщає, що вона вступить у шлюб по любові, відкинувши більш забезпеченого нареченого. Але якщо воно було іржавим – любов буде дуже короткою.

Кільце на ланцюжку сниться до того, що якісь взаємини у вашому житті будуть базуватися на цілому ряді умов, зобов’язань і домовленостей. Можливо, ваш шлюб буде стримувати шлюбний контракт.

Якщо уві сні ви побачили якись напис на кільці, але не змогли його прочитати, вам слід вкрай обережно підписувати будь-які папери в найближчий місяць. Якщо вам потрібно укладати договори, читайте їх повністю до останньої літери.

Езотерика
Додати коментар