Сонник кабан приснився. До чого сниться кабанів у сні бачити.

Тлумачення сну кабан у соннику Міллера

Досвідчені, добре відгодовані дикі кабани, побачені уві сні, є провісниками хорошої торгівлі, удачі в справах, швидкого, інтенсивного розвитку бізнесу.

Худі, маленькі кабани (але не поросята) сняться до засмученнь, застою в справах, спаду в торгівлі.

Дика свиня з виводком обіцяє прибуток, хороший урожай для селян.

Якщо уві сні ви почули виск кабана – отримаєте вкрай неприємне звістка чи будете чимось сильно розчаровані.

Кабан в будинку сниться до збільшення особистого майна.

Приснилася полювання на кабана – до удачі в справах.

Дикий кабан нападає – чекайте серйозних проблем, ускладнень, підступів ворога. Багато чого залежить від результату цієї сутички уві сні.

Якщо ви змогли втекти від цього розлюченої тварини, він не завдав вам ніяких пошкоджень – наяву уникнете дуже серйозної небезпеки.

Приснилося, що кабан кусає вас – постраждаєте від конкурентів або представників організації, яка буде перевіряти вашу діяльність.

Вбити дикого кабана у сні – до перемоги над ворогом.

До чого сниться кабан, сонник Фрейда

Побачити у сні біжить кабана – свідчення того, що поточні справи не дають вам можливості розслабитися, відпочити, в тому числі і отримати сексуальну розрядку. У вашому організмі накопичується нереалізоване сексуальне бажання, яке не знаходить виходу на тлі постійного стресу, це загрожує нервовим зривом і навіть фізичною хворобою.

Приснився чорний кабан – у вашій інтимного життя присутній елемент жорстокості, насильства, з якими ви не можете змиритися, але змушені мовчати.

Тікати від кабана у сні – свідчення того, що ви відмовитеся виконувати бажання партнера, які суперечать вашої власної волі.

Якщо ви вступили з ним в запеклу сутичку – ваша незадоволеність інтимним життям знайде вихід в дуже бурхливої сварки, яка закінчиться не менш бурхливим, пристрасним примиренням.

Якщо приснився кабан по соннику Цвєткова

Сниться дикий кабан з іклами, що мчить вам назустріч – вас очікує важка недуга або серйозна сварка. Якщо втекти від цього розлюченої тварини вам не вдалося, хвороба не пройде безслідно, а конфлікт виявиться нерозв’язним.

Приснилося, що кабани напали на когось іншого – у вас є вороги, про яких ви нічого не знаєте. А якщо вам відомі ці люди, ви не здогадуєтеся про мотиви цієї неприязні.

До чого кабани сняться, сонник Лонго

Кабан Дикий чорний з’являється у сні як уособлення якоїсь нестримної сили, неприборканої влади, тиску, який виходить за межі розумних аргументів. Якщо протягом найближчого часу ви зіткнетеся з усім цим, вам ні в якому разі не можна діяти напролом, вступати у відкрите протистояння, інакше ви підхопите спалах неконтрольованої люті.

Приснився маленький чорний кабан, що не проявляє по відношенню до вас ніякої агресії – це є знаком того, що якісь встановлені вами самими самообмеження можуть згубно позначитися на вашій психіці, призвести до внутрішнього зриву, тим більше, що вони в даний момент вони нічим не мотивовані і не виправдані.

Білий кабан, альбінос, сниться як ознака гострої заздрості, яку ви відчуєте по відношенню до когось із близьких. Якщо ви не зможете стримати в собі це почуття, ви дуже сильно нашкодите собі.

Вбити кабана у сні – до радості, свята, перемоги.

Якщо ви ловили цього звіра руками, а він тікав від вас – наяву чекає безліч турбот, які не принесуть очікуваного результату.

Полювання на кабана сниться до серйозної небезпеки, на яку ви нариваєтесь самі.

Кабан, французький сонник

Вбити кабана у сні – до беззастережної перемоги над ворогом чи успіху в нелегкій справі.

Мертвий кабан сниться до хвороби, особливо якщо ви їли його сире м’ясо.

Езотерика
Додати коментар