Сонник корабель, корабель що тоне приснився. До чого сниться кораблі у сні бачити.

Тлумачення сну корабель, аварія корабля сонник Міллера

Пливе в море корабель уособлює уві сні рух до чогось нового, життєвий курс сплячого.

Плисти на кораблі в спокійну безвітряну погоду – до спокійного життя, відсутності потрясінь та негараздів.

Плисти на кораблі у шторм – такий сон говорить, що ви постійно відчуваєте якісь сумніви і страхи, піддаєтеся паніці. Чим сильніше була качка, тим більше вам необхідно проаналізувати причину своїх сумнівів і взяти точний і чіткий курс.

Бачити корабельну аварію, що тоне корабель – сон може вказувати на те, що ви взяли невірний курс за життя і рухаєтеся до провалу, катастрофи.

Самому тонути кораблі в сні – до нещастя.

Приснилося, що тоне корабель, яким керуєте ви – значення сну неоднозначно. Це може бути попередженням про небезпеку, а може відображати ситуацію, в якій ви починаєте втрачати владу над самим собою, особливо, якщо крах корабля у сні сталося після того, як він перестав підкорятися вашим управління.

Якщо уві сні ви перебували на палубі корабля і дивилися в воду, повиснувши далеко через край – попереду серйозні життєві зміни.

Плисти на великому кораблі уві сні по маленькій річці – знак того, що ви недооцінюєте себе, свої здібності, не даєте собі розвитку.

Маленький дерев’яний корабель, який пливе по водах величезного моря – сон зворотного значення, дивіться на свої плани і можливості тверезо.

Повітряний корабель уособлює в сновидінні ваші мрії. За його зовнішнім виглядом, курсу, напрямку та іншими ознаками ви можете самі оцінити шанси на їх здійснення. Важливими в цьому сні є і ваші відчуття. Чи вам приємно бачити цей летючий корабель, переповнювала вашу душу надія на краще? Чи, може, ви відчували страх і неусвідомлену тривогу? В останньому випадку навряд чи ваше майбутнє буде безхмарним, а мрії – легко здійсненними.

Піратський корабель з чорними вітрилами з’являється у сні до дуже ризикованої витівкою.

Сниться, що корабель іде на вас попереду нещастя, яке поки ще можна запобігти.

Будувати корабель – до подорожі, цікавої подорожі.

Пожежа на кораблі сниться до краху надій, планів по незалежних від сплячого причин.

Запізнитися на корабель, побачити його вже відпливає – упустити непогану можливість.

Стоїть на суші корабель сниться до відстрочення в планах, простою у справах.

Військовий корабель віщує довгу розлуку.

Корабель сонник Лоффа

Корабель у морі є в сновидінні символом надії, порятунку, захисту, а також може являти собою відображення долі людини, її життєвого курсу, вказівку на рух у напрямку до цілі, або, можливо, від неї. Багато що в цьому сновидінні залежить від конкретної ситуації, її благополуччя, перспективи, відчуттів сплячої людини і візуальної надійності судна.

Приснився впевнено йде курсом в сильний шторм, корабель – це, безумовно, добрий у всіх сенсах знак, що вказує на непорушність положення сновидця і непорушність його життєвих підвалин, що в кінцевому підсумку приведе її до успіху.

Керувати кораблем уві сні при цьому самому – вказівка на те, що тільки ви самі здатні провести свій життєвий корабель вірним курсом серед бід і негараздів. Дуже добре, якщо при цьому ви не відчували в сні страху чи невпевненості у правильності своїх дій в якості штурмана і капітана.

Літаючий корабель сниться до початку щасливої смуги, сприятливому збігу обставин.

Палаючий корабель є поганою ознакою – це катастрофа рятівної надії, розчарування, втрата віри в щасливе майбутнє. Чому загорілося судно? Де у момент пожежі знаходилися ви? Не постраждали ви уві сні від цього спалаху? Також важливо згадати, хто в цей час був у цей сновидінні поруч з вами.

Корабель на березі – це втрата того, що ви вже досягли.

Спокійне подорож на кораблі у сні означає відсутність потрясінь в найближчий період. Крім того, плавання на кораблі може означати, що ви цілком змирилися з реальністю, ні до чого більше не прагнете і не докладаєте ніяких зусиль до того, щоб чогось у своєму житті змінити.

Часто люди у снах бачать потопаючий корабель. Цей образ викликає такі асоціації: крах надій, втрата життєвого курсу або можливості досягти того, до чого прагнули раніше. Наскільки серйозно все це торкнеться вашу дійсність, можна зрозуміти з того, наскільки важко вам було дивитися в сні на те, як тоне корабель.

Потопаючі кораблі у сні також можуть бути прообразом нещасного випадку. У будь-якому випадку після такого сновидіння слід бути вкрай уважним до всього, що відбувається у вашому житті, щоб не допустити непростимої помилки.

Якщо приснився корабель по соннику Цвєткова

Пливе корабель в сновидінні – символ спрямованості у майбутнє.

Великий корабель – великі надії.

Дуже швидко плисти на кораблі і налетіти на рифи – такий сон попереджає про шкідливі звички і пристрасті сплячої людини, всю серйозність яких він не усвідомлює.

Бачити уві сні корабель на мілині або зі спущеними вітрилами – до ускладнень, можливо, грошовим.

Приснився корабель “Титанік” – можете зазнати невдачі в здавалося б абсолютно надійній і перевіреній справі.

Дерев’яний корабель з вітрилами сниться до обдурених надій.

Бачити уві сні з боку, як тоне корабель – сигнал про те, що ваші плани утопічні.

Приснилося, що перекинувся корабель, на якому пливли ви – потерплять крах ваші особисті устремління.

Бачити уві сні, як величезний корабель затонув – переживете зміну влади.

Значення сну кораблі – сонник Хассе

Білий корабель і море уві сні символізують мрію, до якої ви йдете.

Якщо корабель пливе по неспокійне море – попереду період невтомної діяльності, від вас буде потрібно багато енергії.

Стоїть біля пристані корабель сниться як стимул до того, щоб рухатися далі і не відступати від одного разу прийнятих рішень.

Прогулянка на кораблі по морю – знак просування до мети.

Пливти на кораблі по річці уві сні – вказівка на те, що в даний момент у вас немає великого вибору в житті, ви повинні йти до мети наміченим курсом і не шукати обхідних шляхів.

Підніматися на корабель у сні – добрий знак для бідняка, але для того, хто заможний, сон говорить про ризик банкрутства.

Приснилося, що корабель потонув – досягнете бажаного там, де вже не сподівалися.

До чого сниться корабель – езотеричний сонник

Корабель уособлює в сновидінні міць і багатство, підконтрольні сновидіцю

Вітрильне судно може снитися як розчарування, так і до романтичної зустрічі, яка, однак, також не дає ніяких впевнених надій на майбутнє, оскільки вітрила слухняні непостійному вітру.

Бачити уві сні розбиваються про великий корабель хвилі, які, тим не менш, не заважають судну йти вперед – це добра ознака, що обіцяє успіх, яке, однак, говорить про непросту життєву боротьбу при просуванні до мети.

Плисти на кораблі у сні – до удачі в любові і справах.

Потопаючий корабель сниться до краху особистих планів. Їх масштабність знаходиться в прямій залежності від водотоннажності судна, що терпить лихо.

Якщо плавати на кораблі у сні вам довелося в ніч на п’ятницю – очікує грошове надходження, при цьому джерело його може бути не цілком чесним.

Стрибати з корабля у сні – до бідності або нездоров’я.

Приснився намальований корабель – це нагадування про те, що у вас були цілі і мрії, але ви забули про них.

Якщо корабель на картині терпить лихо – лихо чекає і сплячої людини.

Бачити уві сні повітряний корабель – до щастя, яке переповнить душу.

Корабель, англійський сонник

Плисти на кораблі у сні – до змін.

Зустрічати відповідний до пристані корабель – до удачі в справах, виправданим надіям.

Якщо ви тонули разом з судном уві сні, то наяву з-за вашого впертості і нерозумної поведінки постраждають оточуючі люди.

До чого кораблі сняться – сучасний сонник

Якщо уві сні ви пливли на кораблі в самоті, то наяву опинитеся в непростій ситуації без розуміння близьких людей.

Потопаючий корабель з’являється в сновидінні як попередження про вашу недалекоглядності, з якою ви зробите необачний вчинок.

Навантажений корабель сниться до поступової стабілізації вашого фінансового становища.

Стояти на кораблі у сні і бачити віддаляється берег – до можливої еміграції з незалежних від вас обставин.

Якщо корабель сниться жінці, вагітній сином – його професія буде пов’язана з мореплавством.

Бачити у сні, як наближається корабель – до новин здалеку.

Езотерика
Додати коментар