Сонник бійка наснилася. До чого сниться бійку у сні бачити.

до чого сниться бійка

Тлумачення сну бійка, битися, побилися в соннику Міллера

Бійка у сні символізує протистояння наяву.

Спостерігати бійку в сні з боку – ви врівноважено і практично отримаєте для себе користь із зіткнення чужих інтересів.

Якщо снилася бійка з вашою участю – будете нетерпимі наяву і не підете на запропонований компроміс. В результаті і ви, і ваш опонент пропустіть вигоду.

У разі, якщо мала місце бійка з кров’ю – на кону будуть стояти неабиякі інтереси.

Бійка жінок, приснився неодруженому чоловікові, говорить про те, що його майбутня дружина не знайде спільної мови з його матір’ю.

Якщо жіноча бійка сниться представниці слабкої статі – її чекає напружене суперництво в коханні.

Побачена уві сні бійка дівчата з чоловіком зумовлює ситуацію, в якій чоловік поведе себе наяву низько, непорядно. Якщо сон бачить чоловік, отже, це він і буде. І навпаки.

Якщо жінці сниться бійка з чоловіком – у їх любові відкриється друге дихання.

Таку ж інформацію несе сон, в якому вам довелося битися з коханою людиною, і в цьому випадку можна очікувати розвитку відносин до наступної стадії.

Бійка з незнайомими людьми у сні означає майбутні проблеми, пов’язані з переміщеннями та їх організацією.

Битися зі знайомою людиною, не розуміючи, з-за чого і чому – наяву вам належить розподілити між собою якісь блага або обов’язки, що викличе непорозуміння та образи.

Приснилася бійка з небіжчиком – чекають турботи, пов’язані з розвитком і підтримкою здоров’я.

Якщо битися з мерцем вам довелося на четвер – вашим планам наяву завадить негода.

Приснилася масова бійка – доведеться розпорошуватися наяву відразу на безліч напрямків.

До чого бійка сниться, сонник Ванги

Бійка завжди була пріоритетом чоловіків, але раніше вона служила для захисту честі. В даний час такий спосіб доказу правоти пішов у минуле, став неприйнятним. Сьогодні фізичне протистояння, в тому числі і у сні, слід розцінювати, як безсилля розуму, відсутність вагомих доводів, ознака неприборканого гніву. В цілому це негативний знак.

Якщо чоловікові сниться бійка з другом, вони обидва наяву будуть причетні до якоїсь скандальної справи.

Жінці сниться, що вони билися з подругою до крові – одна з них вважатиме можливим безцеремонним чином втрутитися в життя інший.

Якщо сварка з подругою і бійка наснилися молодій людині – це сон до обопільного розчарування.

Таке ж значення буде мати і сон, в якому дівчина бере участь у бійці з хлопцем.

Якщо протистояння у сні досягає серйозних масштабів, наприклад, сниться бійка на ножах або бійка до крові – в житті сновидця може статися велика неприємність, пов’язана із злочином або нещасним випадком. Побережіть себе.

Бійка з покійним чоловіком сниться як відображення внутрішньої боротьби, загострення власних внутрішніх протиріч. Допомога прийде знову, моліться.

До чого сниться бійка по соннику Цвєткова

Спостерігати бійку уві сні, але не брати в ній участі – до благополучного рішення зовнішніх незалежних від вашої волі обставин у вашу користь.

Участь у бійці сниться до несподіваного повороту поточних планів через поведінку близької людини, друга. Можливо, він зробить це навмисне, не забувши про особисті інтереси.

Якщо ви побилися з твариною у сні – трапиться біда або хвороба.

Бійка між хлопцем і дівчиною представнику будь-якої статі віщує, що колишній партнер або партнерка вирішили звести з ним особисті рахунки, скориставшись нагодою дуже непорядним способом.

Бійка чоловіків сниться до суперництва в діловій сфері.

Якщо це була бійка за дівчат – з’явиться конкурент (або конкурентка) в любові.

Значення сну бійка – сонник Хассе

Трапилося побачити бійку у сні – чекає динамічний розвиток подій з вашою безпосередньою участю.

Якщо це була бійка двох чоловіків – опинитеся в положенні того слуги, який намагався працювати на двох панів. Ваша присутність буде вимагатися наяву, як мінімум, відразу в двох місцях. Що ви від цього виграєте – залежить від вас.

Для дорослого чоловіка битися з хлопцями у дворі, як у дитинстві – вказівка на те, що в житті він б’ється з ворогами, яких не існує або які набагато слабкіше його. Ним керує якийсь страх з минулого.

Якщо дівчині або жінці сниться бійка з суперницею або бійка з коханкою чоловіка – в житті її щось дуже сильно втішить, вона випробує стан повного щастя.

Бійка на ножах сниться до зіткнення інтересів.

Бійка з подругою, побачена у сні дівчиною або жінкою, передвіщає, що їх чекає спільне пригода, повне пікантних подробиць.

Якщо дівчині сниться бійка за неї – найближчим часом вона приречена на повну відсутність уваги протилежної статі.

До чого бійки сняться, сонник Лонго

Будь-яка сварка, бійка супроводжується сплеском енергії, у разі відкритого фізичного протистояння – дуже потужним. Бачити бійку в сновидінні – до такого сплеску життєвої активності, позитивної діяльності, а також до всього, що може цьому сприяти.

Якщо ви самі брали в ній участь – це говорить про вашу активну життєву позицію, прагнення до власних досягнень і того, щоб вона була наповнена цікавими подіями та неординарними людьми.

Якщо уві сні ви збираєтеся битися натовп на натовп, взяти участь у масовій бійці, то в реальному житті ви ще й непоганий організатор. Іноді це проявляється понад міру, і ви починаєте організовувати тих, хто зовсім в цьому не потребував, а збирався відпочити або провести час інакше.

Сниться бійка з незнайомцем, будьте готові до підкорення нових, невідомих вам досі висот. Під поняттям “висота” тут може матися на увазі і незнайома країна, і нові особисті взаємини, і досягнення в роботі і т. д.

Якщо вам приснилася бійка з невидимою істотою, то вас можна назвати справжнім авантюристом і борцем за ідею. Можливо, в найближчі дні вам це дуже згодиться, так як належить вступити в бій відразу і з нерозуміючими ваших ідей людьми, і з обставинами.

Бачили чужу бійку уві сні і намагалися розняти забіяк (особливо якщо це була бійка дівчини з дівчиною) – належить виступити в ролі миротворця, третейського судді. І все б нічого, але, по всій видимості, ви через це самі постраждаєте.

Бійка до чого сниться, англійський сонник

Бійка, побачена в сні, не обіцяє сплячому ні хороших новин, ні миру в родині, навіть якщо йому сниться перемога в цій бійці.

Особливо несприятливо для сімейного перебігу справ, якщо вам приснилося бійка в будинку.

Для закоханих поганим знаком, що передвіщає розлад відносин, буде побачена бійка з коханим хлопцем або бійка з дівчиною.

Якщо молодій людині сниться бійка за улюблену, за дівчину – вона заподіє йому наяву сильний душевний біль.

Якщо ж дівчина бачить у сні бійку з-за неї – вона, швидше за все, залишиться на самоті.

Бійка, французький сонник

Бійка сниться до загострення наявних конфліктів, зведення якихось особистих рахунків.

Якщо вам приснилася сварка з жінкою – будь-яка, сама незначна, сварка в найближчий день буде легко трансформуватися у відкритий затяжний конфлікт.

Бійка з жінкою, що приснився на понеділок, обіцяє велику сварку з начальством на роботі.

Приснився дівчині бійка з подругою віщує зіткнення їх інтересів в особистій сфері.

Якщо жінці сниться бійка з чоловіком, абсолютно незнайомим їй, вона може стати жертвою нечистоплотного альфонса.

Приснилася бійка чоловіка та іншого хлопця говорить про те, що у нього виникне гостра конкуренція в діловій сфері.

Чоловік бився зі своїм батьком у сні – він зробить украй непорядний вчинок. Можливо, це буде розголошення конфіденційної інформації про когось з близьких.

Бійка з батьком сниться дівчині, жінці – її можуть зганьбити.

Битися з мамою у сні для жінки – ознака того, що вони все менше розуміють один одного наяву. Скоро вас чекають обопільні клопоти, які можуть сприяти налагодженню взаєморозуміння, використовуйте цю можливість.

Якщо бійка з мамою сниться неодруженому хлопцю, чоловікові – він познайомиться з жінкою безглуздою і авторитарною.

До чого сняться бійки – сучасний сонник

Бачити уві сні бійку чоловіків – до великого зборища гостей, можливо – до чийогось весілля.

Якщо це була бійка з кров’ю – зберуться, в основному, родичі.

Приснилася бійка без крові, яку ви бачите, як ніби в уповільненій дії або в постановочному сюжеті – буде корпоративна вечірка, яка закінчиться сумно, хтось після цього буде змушений підшукувати собі нове місце роботи.

Бійка натовпом сниться до того, що ви будете вимагати справедливого вирішення якогось питання, хоча наперед все буде вирішено інакше.

Приснилася бійка з одним – доведеться заступитися за нього наяву.

Бійка з померлим другом сниться до того, що спливуть старі борги.

Бійка на ножах уві сні попереджає, що вам слід уникати контактів з неврівноваженими людьми і особливо кримінальними елементами, хоча б у найближчі три дні.

Бійка з батьком або бійка з братом сняться до дуже бурхливого сімейного застілля.

Для дівчини битися з сестрою у сні означає швидку зміну місця проживання.

Бійка з дівчиною молодій людині сниться до заняття чимось негідним, а також видає якийсь дріб’язковий інтерес.

Приснилася бійка з начальницею – для чоловіка таке сновидіння може стати попередженням про те, що ви цікаві цій жінці, і можете, на жаль, від цього постраждати. Якщо сон сниться жінці – їй загрожує звільнення.

Вагітній битися у сні – до складних, але благополучних пологів.

Езотерика
Додати коментар