Сонник обрив приснився. До чого сниться обрив у сні бачити.

Тлумачення сну обрив у соннику Міллера

Йти по краю обриву у сні – до того, що в реальному житті вам доведеться піти на певний ризик, хоча це і не властиво вашому характеру.

Падіння з обриву сниться до серйозного удару по вашому матеріальному становищу. Вам доведеться проявити неабияку силу волі і ділову хватку, щоб поправити похитнулися справи.

Опинитися на обриві скелі і мало не впасти з нього у сні – знак того, що скоро близькому другові знадобиться допомога, сприяння. Жінці такий сон говорить про те, що її чоловік у даний момент потребує психологічної підтримки.

Мати бажання у сні стрибнути з обриву, але стримуватися з останніх сил – ознака що насувається депресії, нервового розладу.

Якщо ви все-таки робите стрибок з обриву, сновидіння несприятливо і говорить про те, що ви знаходитесь у важкому психологічному стані, і вам потрібна допомога.

Обійти обрив над морем, пройти більш безпечною дорогою – такий сон обіцяє позбавлення від реальної небезпеки або заспокоєння після стресового стану.

До чого обрив сниться, сонник Фрейда

Обрив, падіння з нього символізують в сновидінні статевий акт.

Якщо уві сні ви стоїте біля обриву і дивіться в воду, то в реальному житті ви нерішучі у стосунках із протилежною статтю.

Сниться висіння на краю обриву – наяву вас переслідують страхи і фобії.

Для незаміжньої дівчини сидіти на обриві в сні – дотримуватись невинність в очікуванні нареченого.

Йти до обриву – позбутися невинності.

Обрив до чого сниться, сонник Лоффа

Обрив, прірва символізують у снах раптову зупинку в ділах, стосунках або навіть їх крах. Можуть вказувати на сильний раптовий розлад здоров’я, особливо коли сниться, що ви падаєте вниз з обриву. Часто такі сюжети підказують, що наполегливі спроби продовжити якусь справу заздалегідь приречені на провал і впертість у їх досягненні тільки нашкодить вам.

У той же час, якщо людині сниться високий обрив і він на ньому – це підказка до того, щоб шукати обхідні шляхи для вирішення своїх проблем. Супутні образи даного сюжету можуть підказати і сам цей шлях, те, що наяву буде для вас найбільш сприятливим.

Стрибати з обриву у воду усвідомлено уві сні – вказівка на невиправданий ризик, нерозумне ведення справ чи дурна впертість.

Якщо ж вам довелося стрибати з обриву на тверду землю, на камені або в інше ще більш небезпечне, ніж водна гладь, місце, то в наявності абсолютно необдумане, дуже небезпечну поведінку.

Якщо приснився обрив по соннику Цвєткова

Бачити уві сні обрив, а внизу море, відчувати при цьому страх – свідчення того, що в реальному житті ви налякані якоїсь сформованої неординарною ситуацією, яка вимагає від вас прийняття негайного рішення.

Якщо обрив, море під ним уві сні не викликають у вас ніякого побоювання, страху, то наяву ви здолаєте всі негаразди без праці.

Бачити обрив, падати з нього уві сні – потрапити наяву в сумнівну ситуацію, авантюру, з якої ви не знаєте, як тепер виплутатися.

Відчувати бажання стрибнути з обриву – такий сон є ознакою того, що душевні переживання занадто обтяжують вас, можливо, ваш стан межує з депресією.

Впасти з обриву в сновидінні – до краху надій.

До чого обриви сняться, сонник Лонго

Будинок на обриві сниться як уособлення вашої нестійкою, мінливої життя, в якій кожна мить пов’язане з переживаннями. Такий сон може бути передвістям депресивного стану або нервового зриву.

Стрибати з обриву у сні – до великого ризику, шанси вдалого результату якого вельми невеликі.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар