Сонник бал приснився. До чого сниться бал у сні бачити.

Тлумачення сну бал сонник Міллера

Танцювати на великосвітському балу у сні – знак незадоволеності своїми досягненнями і власним життям. Ви вважаєте себе незвичайною особистістю, гідною куди більшого. Блищати і прикрашати собою світ – таке ваше призначення! Тим не менш, ви не робите нічого, щоб довести світові власну винятковість.

Якщо вам приснився бал, на якому ви стоїте осторонь, тому що у вас немає пари, а інші кружляють по залу під красиву музику, то і в житті буде приблизно те ж саме, поки ви не переглянете свої погляди на навколишній світ, який, виявляється, нічого вам не винен.

Збиратися на бал у сні – планувати наяву якусь масштабну затію з прицілом на чужу допомогу. Це помилка, тому що вам слід розраховувати лише на себе. Якщо знайдуться охочі допомогти, вийде ще краще, зате якщо їх не виявиться, ви уникнете провалу.

Якщо вам сниться, що ви повернулися додому з балу і зняли з себе святкове вбрання і взуття – настає час відновлення сил після напруженого періоду праці, ви це заслужили.

До чого бал сниться, сонник Фрейда

Сновидець, який бачить бал, сповнений романтики. Для такої людини секс – це вічне свято, а свято має бути урочистим і гарним. Тому і секс у вашому житті завжди має барвистий антураж. Якщо є можливість, то ви не забудете про свічки, музику і шампанське. Неодмінним атрибутом стане і розкішна білизна. Залишається лише зауважити, що у свят є великий недолік – вони набридають. Незважаючи на свічки і шампанське.

Якщо приснився бал по соннику Цвєткова

Бачити бал маскарад з боку – це сон до хвороби.

Бути в сні на балу, танцювати – до відвідування когось в лікарні.

Значення сну бал – сонник Хассе

Бал в сновидінні уособлює бездіяльність, зволікання, порожню витрату грошей і часу.

До чого сниться бал – езотеричний сонник

Якщо приснився веселий бал, більше схожий на сучасну дискотеку, то попереду у вас часи, коли вам буде не до розваг.

Великий бал у сні є відображенням вашого прагнення зайняти більш високе суспільне становище, змінити статус своєї сім’ї.

Якщо на приснившомуся балу спляча жінка брала участь в танцях, то вона досягне успіху у бажаного чоловіка.

Снилося, що вона спостерігала за танцюючими з боку – цього не трапиться.

Незвичайний, казковий бал, на якому запрошені одягнені в старовинні манірні костюми, сниться як відгомін ваших нездійсненних мрій, які, на жаль, марні. Мріяти добре, а діяти – краще.

Бал, англійський сонник

Ви отримали запрошення на бал і мають намір взяти в цьому участь – такий сон обіцяє наступ радісних подій, а також є передвісником життя щасливе і безбідним.

Езотерика
Додати коментар