Сонник заєць приснився. До чого сниться заяця у сні бачити.

Тлумачення сну заяць сонник Міллера

Приснився заєць, кролик, який тікав від вас з усіх лап – трапиться прикра втрата. Це сильно схвилює вас, оскільки, по-перше, було вкрай важливо, а по-друге, все це відбудеться вкрай таємничим чином.

Зловити зайця у сні – до перемоги в складному змаганні або суперництві.

Рудий заєць (кролик) уособлює собою уві сні боягузливого, але дуже пронозливого товариша, який не несе друку інтелігентності на своєму обличчі, але спритний і корисний, поки він на вашій стороні. Надалі тлумачення сну слід враховувати ваші конкретні дії з цим зайцем або кроликом.

Мертвий заєць сниться до хвороби одного або марним для сновидця страхам.

Якщо сплячий вбив його сам – виведете на чисту воду притворщика, брехуна.

Полювання на зайця з собаками сниться до сварки в будинку.

Приснилося, що заєць вкусив – постраждаєте наяву від людини, від якого найменше очікували подібного. Втім, це не давало права на некоректні дії на його адресу.

Дивний сюжет, в якому вам приснилося, що ви – заєць, відображає ваше сумніви з приводу того, як краще вчинити: втекти від відповідальності і сховатися або ж залишитися на місці і прикинутися, що ви не маєте до того, що відбувається відносини.

З’явився уві сні чорний заєць на снігу (так само як і білий заєць на зеленій траві) попереджає вас про те, що ви погано підготувалися до якоїсь події або зміну обставин вашого життя. Якщо ви думаєте, що все і далі буде йти за колишньою наїждженій колії, то можете не тільки сильно розчаруватися, але і постраждати.

До чого заєць сниться, сонник Фрейда

Якщо вам привидівся уві сні великий заєць, то наяву ви знаходитесь у владі недовіри і ревнощів, але великий страх втратити відносини змушують вас страждати мовчки. Слід або відкинути побоювання і поговорити начистоту, або довіритися своєму партнеру і перестати себе мучити.

Якщо приснилися зайці по соннику Цвєткова

Білий заєць сниться до небезпеки бути викритим за щось.

Сірий – до зустрічі з людиною, якого ви одночасно і бажаєте, і боїтеся побачити.

Якщо приснився дівчині плюшевий заєць-іграшка, це натяк на те, що чоловік, з яким вона зустрічається, представляється не таким, яким він є насправді. Бачачи її наївність, він користується самими примітивними способами зваблювання.

Приснився поранений заєць на руках – до великого занепокоєння за долю того, кому ви не будете мати можливості допомогти.

Вбити зайця уві сні – натяк на необґрунтовану гордість. Те, чим ви хизуєтесь перед іншими, не є вашою заслугою.

Ловити зайця і не спіймати його – застереження про можливу невдачу, невикористаний шанс.

Якщо ж людині сниться, що він зловив зайця – удача наяву чекає його тільки в тому випадку, якщо він кине всі сили на одну, найважливішу для нього мета.

До чого зайці сняться – езотеричний сонник

Білі зайці сняться як заклик встигнути зробити намічене, тому що час швидко йде.

Стріляти уві сні у цих тварин – до нещастя або неприємного інциденту в дорозі.

Їли заяче м’ясо – втратите одного.

Бачити уві сні іграшкового зайця або його статуетку – дуже вдалий сон для тих, хто народився в рік кролика. Настає пора позитивних змін і привабливих перспектив, головне – не злякатися!

Приснилося, що ви – заєць – переможете наяву свій страх перед якоюсь перешкодою або подією.

Езотерика
Додати коментар