Сонник пірнати приснилося. До чого сниться пірнання у сні бачити.

До чого сниться пірнати в соннику Міллера

Пірнати у воду в сні – передвістя важкої справи, на яку вам доведеться зважитися.

Якщо ви пірнули в прозору воду, то завдання перед вами буде стояти конкретне, і ніяких складнощів для виконання, крім вольових чи фізичних зусиль, не вимагатиме.

Купатися і пірнати в каламутній воді – таке сновидіння попереджає, що перед початком справи ви будете погано уявляти собі, скільки від вас буде потрібно сил або ж завдання здасться вам легко здійсненним, а на ділі може коштувати вам великих зусиль, ви можете навіть захворіти після цього від нервового напруження.

Пірнати в брудну воду – після такого сну слід побоюватися безчесної пропозиції, на яку ви можете погодитися з незнання або з довірливості.

Якщо в сні вам довелося дуже глибоко пірнати у воду, то наяву вам доведеться чимось пожертвувати заради мети, зважитися на вчинок, який ляже на вас морально важким вантажем.

Сон, у якому жінка пірнула у воду і не могла виринути, попереджає її про небезпечну любовному зв’язку, в якій вона буде обманута і може постраждати не тільки морально, але навіть і в плані психічного здоров’я.

Пірнати до дна уві сні, а потім виринати з води в зовсім іншому місці – попередження про те, що ви будете погано уявляти собі наяву, куди вас заведе та чи інша ідея. Якщо ви пам’ятаєте, хто був поруч з вами в той момент, коли ви вирішили уві сні пірнати у річку або інше водоймище, зверніть увагу, до чого схиляє вас ця людина в реальному житті.

Якщо наснилося пірнання по соннику Цвєткова

Пірнати в море у сні – до нової всепоглинаючої пристрасті.

В озеро з дуже холодною водою – знак того, що ваші почуття дуже швидко охолонуть або їх дуже скоро охолодять своєю байдужістю і черствим ставленням.

Добре, якщо вам довелося уві сні пірнати в чисту воду, це говорить про те, що і ваші помисли будуть чисті, і майбутні відносини складуться добре, на основі взаємної довіри.

Пірнати, плавати в брудній або каламутній воді – вказівка на легковажність в особистому житті, яке закінчиться плачевно.

Крім того, таке сновидіння нерідко пророкує хворобу.

Пірнути у воду і вдаритися об якусь підводну перешкоду, наприклад, камінь або корч, – погана ознака. Ви відмовите спалахнула у вас пристрасті з головою, але натрапите на байдужість, холодність і, в кінцевому підсумку, на приниження.

До чого пірнати сниться – езотеричний сонник

Плавати під водою, пірнати на глибину – такий сон передвіщає необхідність вирішувати складну проблему, що вимагає від сновидця і фізичних, і моральних зусиль.

Якщо йому довелося пірнати в холодну воду, то на ділі все виявиться ще складніше, ніж передбачалося.

Бачили уві сні, як пірнали інші люди, причому діставали з дна різні речі – це передвістя непоганого шансу на вигідне працевлаштування, не пропустіть його.

До чого пірнаючі сняться – сучасний сонник

Якщо ви пірнали в сні в чисту, прозору воду, то ті способи, якими ви будете домагатися своїх цілей, будуть легальними, законними.

В іншому випадку ваші дії в тій чи іншій мірі будуть мати розбіжності з чинним законодавством.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар