Сонник гадюка наснилася. До чого сниться гадюку у сні бачити.

Тлумачення сну гадюка в соннику Міллера

Приснилася гадюка – поганий знак для сплячого.

Чоловікові гадюка сниться до проблеми у важливій справі, великої ймовірності зриву ділового плану, до зустрічі з підступною і злою жінкою.

Жінку такий сон попереджає про недобрих задумах подруги або з боку іншої близької жінки, найімовірніше, це торкнеться її особистих відносин.

Якщо вам дають гадюку уві сні, то недоброзичливець буде діяти практично відкрито, нахабно, а амбітні плани зірвуться з вини зацікавленого в провалі особи.

Вбити гадюку – хороший сон, що визначає звільнення від ворога, чиєїсь злої волі.

Якщо гадюка вам випала сплячої, свитою кільцями, то у вас є час і можливість обчислити недоброзичливця в навколишньому вас колективі.

Укус гадюки сниться до негативних змін, краху надій, відкритої ворожнечі з перевагою не в вашу сторону.

До чого гадюка сниться, сонник Менегетті

Сон про гадюку має більш негативне підгрунтя, ніж сновидіння про змія в цілому. Це визначається тим, що гадюка – змія не тільки отруйна, але і скритна, підступна за характером і способу життя. Такий сон відображає не усвідомленого сновидцем негативний вплив з боку зовні дружнього суб’єкта, яке досягає критичного тлумачення, якщо уві сні гадюка вкусила.

До чого гадюки сняться, англійський сонник

Звичайна чорна гадюка в сновидінні не може нести ніякого доброго знаку. Її присутність саме по собі є сигналом потенційної небезпеки для сновидця. Небезпека наяву поруч, але поки вона невидима, прихована від нього. Тим не менш, сон не говорить про неминучість негативного впливу. По всій видимості, все буде залежати від дій сплячого. Якщо лихо все таки трапиться, то, озирнувшись назад, ви зможете погодитися, що її можна було уникнути.

Якщо ж гадюка вкусила, неминучість вищеописаного визначена.

Езотерика
Додати коментар