Сонник суниця наснилася. До чого сниться суницю у сні бачити.

Тлумачення сну суниця в соннику Міллера

Лісова суниця сниться до подарунків, які будуть зроблені з любов’ю. Можливо, вони не будуть представляти матеріальної цінності, але для сплячої людини будуть надзвичайно дороги.

Їсти суницю уві сні у великих кількостях – до прийдешньої закоханості.

Якщо уві сні вам довелося збирати суницю, то наяву відвідає думка зробити комусь сюрприз, щось дуже приємне. На це піде багато сил, але результат і реакція того, для кого ви будете намагатися, неодмінно порадують.

Для одного з молодої закоханої пари сон, в якому вони разом займаються збором цієї ягоди, віщує непросте випробування, після якого їх відносини можуть повернути наяву в нове русло. У кращу або гіршу сторону вони будуть розвиватися, залежить від того, як вони в реальному житті зуміють пройти цей складний відрізок спільного шляху.

Якщо приснилася суниця по соннику Цвєткова

Збирати суницю у сні – до радості, отримання обіцяного кимось задоволення.

Їсти її – до відповідних почуттів, взаємної любові.

Якщо уві сні ви продавали ягоди суниці, то попереду у вас вигідне підприємство, завдяки якому ви досягнете наяву отримання хорошого прибутку без великих обтяжливих витрат.

До чого суниця сниться – езотеричний сонник

Суниця, полуниця з’являються уві сні до закоханості.

Бачити дуже багато суниці – це попередження про те, що є ризик захворювання кровоносної системи. Якщо ви наяву страждаєте підвищеним тиском або недокрів’ям, вам слід пройти чергове обстеження і підлікуватися.

До чого сниться суниця, сонник Лонго

Бачити уві сні галявину, повну суниці – до успішного просування справ, цікавим і приємним новин.

Якщо ви займалися збором ягід – незабаром у вас може щось не заладиться, і, хоча ви дуже працьовиті, на цей раз можете опустити руки. Це тимчасова складність, дуже скоро вона забудеться, не піддавайтеся настрою.

Їли суницю уві сні – чекає цікаве знайомство. Чоловік, якого ви дізнаєтеся ближче, відкриє вам абсолютно нові погляди на світ та його явища.

Суниця, французький сонник

Якщо уві сні ви побачили стиглу суницю, скоро відчуєте несподівану радість.

Якщо її уві сні – одержите прибути або несподіваний подарунок. Для хворої людини сновидіння, в якому він їсть суницю, обіцяє швидке одужання і відновлення сил.

До чого суниця сниться – сучасний сонник

Сон для жінки, в якому вона їсть свіжу стиглу суницю, віщує закоханість, сильне почуття, яке буде мати яскраву сексуальне забарвлення.

Якщо суниця була переспілої, розповзалася в руках, то наяву спляча так і не дочекається взаємності від об’єкта своєї любові.

Для чоловіка сон про суниці віщує легкий флірт, який буде необтяжливий і надзвичайно чуттєвий. І навряд чи він після цього задумається про те, що розбив чиєсь серце.

Збирати суницю для обох підлог сниться до кропітких зусиль, нагородою за які стануть міцні взаємні відносини.

Езотерика
Додати коментар