Сонник повітряна куля приснилася. До чого сниться повітряну кулю уві сні бачити.

Тлумачення сну повітряна куля для польоту в соннику Міллера

Літаючі великі повітряні кулі в сні символізують пусте, нездійсненні мрії.

Якщо ви бачите уві сні повітряна куля в небі, який піднімається вгору – ви все далі і далі віддаляєтеся від того, до чого прагнете.

Якщо ви бачите летить порожнім, без пасажирів, повітряна куля для польотів, значить, ніхто не підтримає вас і ваші плани.

Сниться, що летите на повітряній кулі разом з іншими людьми – у вас будуть однодумці. Можливо, ви навіть зможете дізнатися кого-небудь з них.

До чого сниться повітряна куля, сонник Лоффа

Політ на повітряній кулі представляється нам заняттям досить романтичним, але небезпечним. Він не розглядається сучасною людиною як спосіб пересування, а лише як розвага, і має на меті огляд мальовничих околиць та отримання задоволення. Отже, і сновидіння про повітряні кулі відображає бажання і потребу людини отримати естетичне задоволення, допускає, однак, деяку ступінь ризику.

Якщо вам довелося уві сні літати на повітряній кулі, постарайтеся пригадати свої відчуття, чи вам було страшно (це вкаже на частку ризику в майбутніх мандрівках) і те, що ви бачили навколо, т. к. вигляд навколишнього пейзажу може розповісти багато про що. Зверніть увагу на погоду, на присутніх поруч або внизу людей, на того, хто керував польотом. З усього цього ви зможете зробити висновок про прийдешні задоволення, подорожі, їх успішності, цікавинки та безпеки.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар