Сонник акордеон приснився. До чого сниться акордеон у сні бачити.

Тлумачення сну акордеон, баян, гармошка в соннику Міллера

Почути в сні гру на акордеоні – нарешті-то сумні спогади вас залишать. Ви будете розважатися і відпочивати душею.

Для молодої жінки сон, у якому вона грала на акордеоні, пророкує сумний початок подій, які закінчаться дуже щасливо. Вона знайде любов, яка призведе до довгого і обопільно щасливого союзу.

На гармошці грають фальшиво – захворіє близька людина, друг.

Грати на акордеоні – наяву квапити якісь події. Сон попереджає про непотрібність цих зусиль, скоро настане слушний момент.

Грати на гармоні уві сні, абсолютно не вміючи робити цього в життя, – такий сон сниться до неприємностей, причиною або джерелом якої стане ваш давній, але вже забутий знайомий. Проте він чудово пам’ятає завдану вами образу, остерігайтеся.

До чого сниться гармонь – езотеричний сонник

Бачити уві сні акордеон або слухати гру на ньому – вас чекає запрошення на значущий захід. Ніяких особливих подій там не відбудеться, проте ви збережете про цю вечерю або презентації теплі спогади.

Отримати в подарунок губну гармошку і дуже цьому радіти, навіть якщо ніколи не вмів грати на ній – це пропозиція озирнутися навколо. Вас оточують люди, для яких ви хочете сказати більше, ніж здається, намагайтеся цінувати це.

До чого акордеони сняться, сонник Лонго

Якщо ви бачите, як хтось віртуозно грає на баяні, такий сон передвіщає вам незабаром випробування. Буде нелегко, але без поганих наслідків. Ви знову повернетеся до спокійного життя. Чим краще ви морально підготуєтеся, тим легше пройдете цей етап.

Для людини, яка спить і не знає нотної грамоти, власна гра на баяні є сигналом про те, що ваші вимоги до оточуючих надмірно завищені. Не слід вимагати від кожної синиці, щоб вона стала журавлем.

Езотерика
Додати коментар