Аркан XXI Світ: Значення та опис

Світ: що означає аркан
Назва аркана:Світ, Всесвіт
Категорія:Старші аркани
Прямий стан:Свобода, тріумф, досягнення, покликання
Перевернуте положення:Застій, страх змін, недосконалість, брак досвіду

Світ: Загальне значення

Прямий стан

Аркан є втіленням удачі та задоволеності. Людина під впливом Світу, відчуватиме почуття радості та гармонії. Він із задоволенням не лише відпочиватиме, а й виконуватиме роботу. Карта Світ вже говорить про себе, що людина має примиритися з навколишнім світом. Аркан наповнений позитивною енергією, людина ніби знаходить особистий рай, досягає довгоочікуваної та жаданої мети. Крім того, Світ може свідчити про те, що завершився певний життєвий цикл, або щось реалізувалося.

З Картою Світ людина відчує повну перемогу навіть у найважчих та ризикованих ситуаціях. Ймовірно – отримання прибутку, спадщини. Всі проблеми будуть вирішені, хороші люди потягнуться, а погані якимось чином відпадуть, відновиться здоров’я.

Успіх у долі з’являтиметься сам собою, навіть не потрібно докладати для цього максимальних зусиль. Він досягне всього, про що тільки могли мріяти. Він відчуватиме задоволення від того, що пазл склався в єдину картинку.

Перевернуте становище

Перевернутий Аркан можна розтлумачити, як бездіяльність, підпорядкування людини, яка з пасивним настроєм очікує від долі позитивних зрушень. Під впливом цього Аркана він навряд чи досягне своєї мети, оскільки звик плисти за течією. Як правило, ця карта випадає лінивим натурам.

У більшості випадків людина з цією картою отримує справедливу розплату за свої невірні дії та судження. І навіть якщо добрий результат його праці вже був у нього в руках, настає час відстрочення. Він може відчувати стан апатії, депресії, розчарування, яке наполегливість і не принесе бажаних результатів.

Перевернута карта вказує на те, щоб людина натрапила на думку, що успіх не приходить просто так, необхідно чимось поступитися або пожертвувати. Серед людей, з якими людина спілкується, можуть виявитися недоброзичливці, і вони створять йому чимало неприємностей.

Світ: Значення у коханні та стосунках

Прямий стан

У відносинах живі, щирі почуття та душевне тепло. У такому разі йдеться не просто про хорошого і приємного партнера, а про людину, яку з упевненістю можна назвати своєю другою половинкою. Тільки з такою людиною можна відчувати радість, спокій, кохання та впевненість у завтрашньому дні. Про таких людей кажуть: “живуть душа в душу”.

Аркан Світ характеризується тілесною задоволеністю. Для самотньої людини ця карта може означати, що незабаром він зустріне долю всього свого життя. Саме так, адже Світ не сприймає курортні романи та легковажні флірти. У взаємовідносинах спостерігається гармонія та взаєморозуміння, будь-які протиріччя можна розв’язати.

Перевернуте становище

У стосунках спостерігається застій. Людина починає замислюватися над недоліками та перевагами свого супутника життя. Йому починає здаватися, що він поспішив з вибором, десь підносив свого партнера та ідеалізував. Тільки з картою Світ він починає потихеньку позбавлятися своїх ілюзій. Можливо, потім він відчуватиме розчарування, але це все одно буде краще, ніж весь час дурити себе.

В ім’я кохання людина готова піти на жертви. Але якщо воно починає замислюватися про те, що кохана людина їй не така дорога, і вона не готова заради неї утискати себе в чомусь, то на цьому відносини закінчуються.

Світ: Значення у ситуації та питанні

Прямий стан

У розкладі на ситуацію Аркан обіцяє карколомний успіх. Людина досягне всього, про що тільки мріяв. Все задумане – збудеться, проекти чекає щасливе завершення. Він досягне навіть найвищих цілей і утвердиться у правильності своїх дій. Він, дійсно, може спокійно довіряти своїм поглядам у сформованих обставинах, і навряд чи хтось інший впорається з цим краще за нього.

Здебільшого ця карта випадає тим людям, які вже визначилися зі своєю діяльністю, знають, чого хочуть від життя. Це цілеспрямована натура, яка здатна досягти високих результатів навіть за кордоном.

Перевернуте становище

Аркан попереджає про труднощі та перешкоди. І вони можуть статися через людину, яка сама виявить свою неквапливість та сумніви. Його можуть тривалий час мучити докори совісті, що також згубно позначиться на багатьох ситуаціях.

Серед оточення можуть виявитися нечесні люди (колеги, керівництво), а за вашою спиною будуть плести інтриги. Але не варто думати, що мапа несе негатив, це не так. Навіть перевернутий Світ свідчить про те, що багато труднощів переборні. І якщо людина буде чогось прагнути, то обов’язково досягне своєї мети.

Світ: Значення картки дня

Цього дня, як ніколи, людина відчуває сили та гармонію з навколишнім світом. Він повною мірою може насолодитися цим днем, його спокійними і сприятливими обрисами. Йому буде здаватися, що все йде так, як і повинно, або він просто не надасть значення якихось перешкод. Якщо людина потребує місця, де може знайти собі притулок, то карта дня направляє людину зробити цей крок.

Людина відчує себе щасливою, і це може бути пов’язане із дружбою, любов’ю, новим житлом. Він чудово виконуватиме свою роботу. У відносинах з колегами досягне щирості та гармонії. День може подарувати поїздку за кордон від організації, де чудово складеться спілкування із закордонними колегами.

Світ: Порада карти

Не варто задовольнятися “синицею в руках”, потрібно шукати своє покликання. Тільки активним та ініціативним людям пощастить більше за інших. А якщо людина прагне високих результатів, то без цих якостей їй просто не обійтися. Не слід скаржитися на свої проблеми. Їх треба вирішувати. Самі вони нікуди не подінуться і не зникнуть. Виявіть свою сміливість, впевненість у успіху, будьте ласкаві та щедрі до людей.

Беріть від життя все, отримайте те, що давно мріяли. Навіть якщо здасться, що все хороше вже сталося у вашому житті, не зупиняйтеся, шукайте інші цілі, і прагніть їх реалізації.

Світ: Поєднання з іншими картами

Старші арканиЖезлиКубкиМечіПентаклі
Блазень
Далека поїздка, полювання на мрії
Туз жезлів
Незважаючи на всі випробування, ви зможете залишитися самим собою
Туз кубків
Необхідність у душевному союзі
Туз мечів
Камінь на душі
Туз пентаклів
ви прогаяли свій шанс
Маг
Підвищення кар’єрними сходами
Король жезлів
Потрібно розплющити очі на справжній стан речей
Король кубків
Магія
Король мечів
Гнучкість
Король пентаклів
Добра справа
Жриця
Здатність поглянути на ситуацію з боку
Королева жезлів
Ви самі керуєте своїм життям
Королева кубків
Яснобачення
Королева мечів
Протест, мудрість
Королева пентаклів
Везення
Імператриця
Отримання грошей
Лицар жезлів
Нова мета
Лицар кубків
Спробуйте зняти рожеві окуляри
Лицар мечів
Холодна, темна сила, яка приносить результат, якщо нею скористатися
Лицар пентаклів
Створення чогось необхідного
Імператор
Шлях додому
Паж жезлів
Підвищення кваліфікації
Паж кубків
Перемир’я, заручини
Паж пентаклів
Багатообіцяюче партнерство
Жрець
Отримання нових знань
Двійка жезлів
Розширення бізнесу
Двійка кубків
Закоханість
Двійка мечів
Перемир’я
Двійка пентаклів
Небезпечні махінації
Закохані
Зустріч відповідного партнера
Трійка жезлів
Надійні партнери
Трійка кубків
Довга подорож, відрядження
Трійка мечів
Нерозділені почуття
Трійка пентаклів
Щастя
Колісниця
Тріумф
Четвірка жезлів
Шлюб, купівля нерухомості
Четвірка кубків
Пересичення почуттями
Четвірка мечів
Вам необхідно терміново знайти джерело енергії та натхнення
Четвірка пентаклів
Забобони заважають вам жити
Сила
Гармонія із собою
П’ятірка жезлів
Погляньте на ситуацію з іншого боку
П’ятірка кубків
Гіркота, депресія
П’ятірка мечів
Депресія
П’ятірка пентаклів
Боязнь
Путівник
Ізоляція
Шістка жезлів
Шлях до успіху буде довгий
Шістка кубків
Ностальгія, спогади
Шістка мечів
Нові подвиги
Шістка пентаклів
Реалізація у творчості
Фортуна
Успіх
Сімка жезлів
Не намагайтеся зупинятися на досягнутому
Сімка кубків
Спроба йти на компроміс
Сімка мечів
Махінації
Сімка пентаклів
Повернення колишнього партнера
Правосуддя
Укладання вигідної угоди
Вісімка жезлів
Підписання вигідного контракту
Вісімка кубків
Розставання, прощання
Вісімка мечів
Судовий процес
Вісімка пентаклів
Початок нової роботи
Повішений
Позбудьтеся минулого
Дев’ятка жезлів
Виконання правил
Дев’ятка кубків
Порожні слова
Дев’ятка мечів
Сильна хвороба
Дев’ятка пентаклів
Перемир’я
Смерть
Ілюзорні мрії, які ніколи не здійсняться
Десятка жезлів
Непрофесіоналізм
Десятка кубків
Сімейне щастя
Десятка мечів
Хірургічне втручання
Десятка пентаклів
Впевненість у майбутньому
Помірність
Командна праця
Диявол
Злість, вороги
Вежа
Нестача самовладання
Зірка
виконання бажань
Місяць
Неприємності
Сонце
Тріумф
Суд
Рух вперед
Світ
Езотерика
Додати коментар