Сонник акула наснилася. До чого сниться акулу у сні бачити.

Тлумачення сну про акулу в соннику Міллера

Акули в морі, побачена в сні, означають, що в житті належить зустрітися з дійсно небезпечними людьми.

Якщо акула у воді нападає чи переслідує – невдачі будуть прагнути привести вас у відчай, пам’ятайте, що все тимчасово, а відчай – небезпечний союзник. Воно може погіршити ситуацію, яка, можливо, не так критична.

Приснилася акула, акула нападаюча на дитину – хтось може сильно постраждати від вас абсолютно без вини. Будьте обачні.

Дохла акула, побачена в сні, обіцяє, що втрачене у зв’язку з деякими подіями благополуччя і спокій знову повернуться до вас.

Побачити сон, у якому акулу оточує червона вода, – стати наяву учасником жорстокої інтриги, в якій сильно постраждає хтось із вашого оточення.

Якщо уві сні вам довелося ловити і/або зловити акулу, то наяву ви сильно боїтеся за своє благополуччя і, швидше за все, небезпідставно. Ваша передбачливість допомагає протистояти неприємностям, однак, ви витрачаєте занадто багато сил і часом перевищуєте необхідні заходи протистояння. Наприклад, якщо мова йде про хворобу, то ви занадто перестараєтеся в лікуванні, що може дати інший побічний ефект.

Кращий сон з акулою – побачити її мертвою.

До чого акула сниться, сонник Фрейда

Акула у сні символізує вашого партнера або партнерку. Він або вона з категорії тих людей, які в людському суспільстві являють собою справжніх хижаків. Їм доставляє безмежне задоволення панувати і поневолювати. Свою невгамовну спрагу влади вони демонструють у всьому, включаючи секс. В інтимних стосунках вони диктують свою волю, що доставляє вам мало задоволення. Вам необхідно піти на відверте обговорення цієї сторони відносин, поясніть, постарайтеся донести до партнера або партнерки ваші уявлення про якість сексу, баз сорому, не замовчуючи деталі. Якщо ви не зважитеся, проблема залишиться і призведе до розриву, а ви залишитеся на самоті.

Плавати з акулами або просто бачити багато акул у сні – сон є ознакою того, що ви за складом свого характеру підсвідомо вибираєте собі партнерів, які повністю підпорядковують вас своєю волею, змушують виконувати свої бажання. Можливо, вам здається, що саме так і повинно бути в інтимному житті, тому що іншого ставлення до себе ви поки не отримували.

Приснилася маленька акула є попередженням того, що ви самі своєю поведінкою сприяєте тому, щоб ваш партнер почав ставитися до вас занадто по-хазяйськи. Принаймні, деякі замашки до цього ви вже можете помітити.

З іншого боку, акула уособлює чоловічу силу і сексуальне здоров’я. Безліч граються у воді акул, які не наганяють на вас страху, символізують хорошу потенцію.

Якщо ви бачите уві сні м’ясо акули, відрізаєте шматок від нього, то сон слід розглядати у зв’язку з б’є через край темпераментом сплячого, його експансивністю.

Поранена акула може стати передвісником тимчасової сексуальної невдачі.

Значення сну акула – сонник Хассе

Акула являє уві сні дуже скупого і хитрого людини.

Мертва акула, викинута на сушу, означає настання сприятливого періоду, коли пережиті проблеми почнуть відходити на другий план.

Вбити акулу – такий сон обіцяє, що ви зможете протистояти наміру жорстокого ворога.

Сон, у якому ви спостерігали плавник акули на поверхні води, означає, що ваші підозри в чиїхось махінаціях або наговорах проти вас. Швидше за все, ви маєте рацію.

Годувати акулу – до необережному відвертої поведінки з жадібними й безпринципними людьми у вашому оточенні, ви підпустили їх занадто близько до себе.

Купити акулу у сні – можливо, вам вдасться уникнути неприємності через хабарі або лестощів.

Дуже небезпечним є сон, у якому ви бачите акулу, спокійно плавала у морі – це небезпека, яку ви поки що не відчуваєте і не очікуєте, з якого боку вона може підійти.

Якщо акулу ви бачите здалеку, серед ваших знайомих є людина, яка при вдалому випадку не забуде зробити вам зле.

До чого сниться акула – езотеричний сонник

Приснився акула обіцяє негативні явища в суспільному житті.

Для людини, що має свою справу, підприємця, чорна акула може означати пожвавлення в бізнесі. Однак, не можна пускати все на самоплив, при грамотній поведінці можна отримати непоганий прибуток.

Якщо ви благоденствуете в сновидінні на яхті в приємному товаристві, навколо вас чиста вода, а в ній граються дельфіни й акули, не наганяючи страху, – у вас є заздрісник, якому не терпиться позбавити вас спокою. При цьому йому було б радісний ваш провал навіть у тому випадку, коли він з цього не мав би жодних вигод.

Сниться, що акула випливає на вас, – сон попереджає про намір когось близького пред’явити вам серйозні звинувачення.

Якщо ви побачили уві сні хвіст акули, уплывающей в іншу сторону від вас, вам вдалося уникнути шкоди від чиїхось дій.

Спливати від акули означає ваша відмова допомоги нужденному в цьому людині.

Чітко бачити зуби акули – до хвороби або до дуже близької небезпеки від жорстокої і жадібної людини, що робить іншим гидоти з величезним задоволенням, навіть якщо не має від цього ніякої користі.

Акула, сонник Менегетті

Акула уособлює негативні сторони тієї жінки, з якої ви в даній момент проживаєте або пов’язані близькими стосунками. Все, що відбувається між вами уві сні, слід тлумачити саме з цієї точки зору.

Для жінки сон з акулою виступає як знак союзу з людиною жорстоким і владним. Поведінка акули уві сні і результат цієї зустрічі вкажуть на те, що цього союзу судилося закінчитися.

Оскільки у багатьох народів існує суворе табу на акуляче м’ясо, то й сон, у якому ви бачили або їли його, слід розглядати як порушення заборони, що може спричинити за собою нещастя.

Колір приснився акули може допомогти вам зрозуміти ступінь небезпеки або негативності того, що вона уособлює. Найбільш небезпечною є велика біла акула.

До чого сняться акули – сучасний сонник

Поява в сні акули пророкує появу наяву деяких проблем, впоратися з якими можна лише при повній концентрації сил, умінь і при підтримці справжніх друзів.

Напад акули, боротьба з нею означають наявність у вашому оточенні дуже небезпечної, підступної людини, і якщо вона задумає зробити вам зле, вам буде неймовірно складно її зупинити, оскільки способів перешкодити йому практично не існує.

Сниться напад акули на інших людей – сюжет уособлює якусь непримиренну боротьбу у вашому оточенні, колективі. Ви поки стоїте осторонь цієї боротьби, але в будь-який момент можете бути втягнуті в неї і постраждати.

Якщо акула вкусила вас уві сні, то реальна проблема вже виникла у вашому житті, врятуватися втечею, вирішити її самотужки вам вже не вдасться, доведеться просити у когось допомоги.

Якщо переслідує акула кусає вас, але ви пливете, знак того, що у вас ще є можливість уникнути підступів дуже жорстокої людини.

Сниться, що акула з’їла людини на ваших очах, то в житті ви зробили дуже необачний вчинок, через який серйозно постраждав хтось інший. Ви начебто залишилися в стороні, але докори сумління бувають іноді гірше покарання.

Езотерика
Додати коментар