Сонник спадщина приснилася. До чого сниться отримувати спадщину уві сні.

До чого сниться спадщина сонник Міллера

Отримати спадщину в сні – гарний знак, ви досягнете визнання заслуг, ваша діяльність буде гідно оцінена.

Однак, якщо вам довелось отримати в спадок будинок за кордоном – сон говорить про непередбачену бюрократичної тяганини, за якою стоять ще поки дуже примарні шанси на успіх.

Якщо спадщину залишили в сновидінні не вам, а комусь іншому, обдуривши ваші сподівання, то в реальному житті хтось буде нагороджений за роботу, яку майже цілком зробите ви.

Сон, у якому молода незаміжня леді отримала у спадок щось малоцінне, теперешнє, попереджає її, що, вибравши собі нареченого за розрахунком, вона ризикує сильно помилитися на цей рахунок. І тоді у неї не залишиться ні багатства, ні любові.

Ділити спадщину, будинок у сні – до великих розбіжностей між вами і вашими родичами з питання, що не має відносини до матеріального життя.

Якщо в сновидінні ви зверталися до суду, щоб оскаржити свої права на якусь спадщину, то в реальності ви зробите якусь дурість або нетактовність і будете прилюдно висміяні.

До чого спадщина сниться – сучасний сонник

Отримана у спадок квартира сниться до проблем стосовно нерухомого майна.

Якщо уві сні ви стали володарем дуже багатої спадщини, то наяву отримаєте за щось винагороду набагато менше очікуваної.

Сон, у якому ви дізнаєтеся, що упустили шанс стати чиїмось спадкоємцем, і сильно переживаєте з цього приводу, попереджає, що ви можете позбутися значної частки того, що наяву володієте зараз.

Якщо уві сні ви стали спадкоємцем частини майна поряд з іншими шукачами (знайомими або незнайомими вам в реальності), то попереду серйозні випробування вашої чесності і порядності.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар