Сонник шершні наснилися. До чого сниться шершня у сні бачити.

Шершень до чого сниться в соннику Міллера

Шершні сняться як уособлення серйозної загрози. По всій видимості, складається ситуація, на якій вам слід загострити свою увагу, щоб не допустити промаху.

Навіть якщо вам в сновидінні вдалося вбити шершня, сон не дуже сприятливий і говорить про те, що ви переживете емоційну травму, хоча все і закінчиться благополучно.

Дуже небезпечний сон, у якому ви несподівано або спеціально розворушили гніздо шершнів. Наяву ви дуже сильно розсердите небезпечних для вас людей, будьте обережні!

Укус шершня сниться до помсти, жертвою якої станете ви або ваші близькі.

До чого шершні сняться – езотеричний сонник

Шершень сниться до надзвичайної небезпеки.

Крім того, ці комахи (особливо якщо ви чуєте виходить від них гучний гул) можуть уособлювати ваші нав’язливі думки, що засіли в голові. Сновидіння підсилює значення, якщо гул виходить від знаходячогося над вашою головою гнізда.

Якщо ви спостерігали за поодиноким шершнем, його польотом, то в реальному житті ви надмірно активні, це заважає справах, які для вас більш важливі, ніж ті, заради яких ви розвиваєте цю бурхливу діяльність.

Сновидіння, в якому шершень намагався вкусити вас, говорить про те, що ви лізете не в свою справу, за що можете бути жорстоко покарані.

Езотерика
Додати коментар