Сонник безногий приснився. До чого сниться безногого у сні бачити.

Тлумачення сну безногий в соннику Міллера

Ноги є нашою опорою, те ж саме вони символізують і в наших сновидіннях. Побачений у сні людина без ніг вказує на відсутність якоїсь опори в житті.

Якщо вам приснився інвалід у візку без ніг, і в ньому ви впізнали когось зі своїх друзів, значить, у нього може статися велике нещастя, і у ваших силах буде надати йому підтримку.

Сон, у якому вас оточують люди без ніг, може бути відображенням того, що вам не на кого в житті покластися, багато приятелів, а підтримки чекати не від кого.

Якщо молодому чоловікові сниться його дівчина без ніг, сновидіння може означати, що він надмірно обмежує її свободу, з-за цього вона не має можливості робити те, що їй хотілося б, в тому числі і те, що пішло б на користь її інтелектуальному розвитку.

Приснився кінь без ноги – довгоочікувана поїздка зірветься або планована справа.

Дуже грізним попередженням для молодої жінки є сон, в якому з’являється дитина без ніг. Це означає, що вона може завдати чимось непоправної шкоди своїй майбутній дитині. Якщо вона збирається робити аборт, то він може обернутися для неї важкими наслідками.

Собака без ноги може означати ситуацію, коли ваш друг буде поспішати до вас на допомогу і сильно від цього постраждає.

Значення сну безногий – сонник Хассе

Приснився інвалід без ніг – побоюйтеся нещасного випадку.

Жінка без ніг сниться одруженому чоловікові в знак того, що він повинен повністю взяти на себе відповідальність за свою сім’ю і перестати перекладати сімейні турботи на дружину.

Кішка, що приснилася без ноги означає, що задумана проти вас інтрига не вдалася.

Труп без ніг уві сні – це прообраз ситуації, в якій вам буде недостатньо перемогти ворога або ж суперника, ви будете мати величезне бажання добити його до кінця. Але пам’ятайте, що поверженого ворога добивають тільки дуже слабкі люди.

До чого безногий сниться – езотеричний сонник

Побачити в сні людини без ноги – до труднощів у справах. Той, на кого ви будете розраховувати, сам буде потребувати вашої допомоги.

Якщо жінці приснився чоловік без ноги, їй слід переглянути своє ставлення і поведінку. Саме вона є причиною застою в його кар’єрі.

Езотерика
Додати коментар