Сонник годинники наснилися. До чого сниться годинник у сні бачити.

Сонник годинники наснилися. До чого сниться годинник у сні бачити.

Тлумачення сну заводити годинник, пісочний годинник, стрілка сервіс, циферблат, годинник сонник Міллера

У залежності від сюжету годинник уві сні можуть як прискорювати сплячого щось зробити, так і утримувати його від поспішного рішення або вчинку.

Сон, у якому присутні наручний годинник, завжди має відношення до самого сплячого, тому, що стосується його самого.

Отримати в подарунок наручний годинник уві сні – це можливість реалізувати наяву власний потенціал за чужий рахунок.

Якщо отримані в подарунок наручні годинники вам не сподобалися, не відповідали вашому смаку або стилю – вас змусять робити те, до чого в реальності у вас не лежить душа, однак, згодом виявиться, що це принесло вам чималу користь.

То і справа дивитися на годинник на руці у сні, не розуміючи, навіщо ви це робите і для чого вам необхідно знати час – до втрати доброго шансу в цікавій для вас області.

Бій годиника уві сні віщує біду.

Розбити наручний годинник – сигнал про безпечність та поганий життєвої орієнтації.

Золоті годинники сняться до успішного почину, відмінного старту.

Знайти їх – зловити наяву вкрай рідкісний шанс на успіх.

Бачити у сні, що різні годинники показують різний час – до несправедливих звинувачень або життєвої невизначеності. Вам слід переконатися, що те, що ви робите, правильно і законно.

Годинник із зозулею сняться як нагадування про те, що для даного відрізка життя ви встигли не так багато.

Пісочний годинник вказують на закінчення конкретного відрізка часу, відведеного на щось. Не нехтуйте цим нагадуванням.

Приснилося, що годинник йдуть назад або відстають – вам потрібно поквапитися щось зробити наяву, т. к. час, сприятливий для цього, йде.

Поспішають – зворотна ситуація. Ви квапите події, час ще не настав.

Годинник без стрілок сняться до спроб зупинити неминуче.

Якщо вам подарували годинник без стрілок – це нагадування про те, що все в руках Божих, в тому числі і ваше життя, як би вам не хотілося іншого.

Побачити в сні старі золоті годинники – це заклик до переосмислення цього, оскільки, ігноруючи реальність, ви досі живете в минулому.

Чули уві сні, як цокає годинник – готуйтеся до довгого очікування, все, що ви чекаєте, станеться не так швидко. Займіться іншими справами, інакше час очікування просто випаде з вашого життя.

Заводити годинник, будильник – такий сон попереджає про те, що ви можете забути наяву про щось важливе.

До чого сняться годинники, сонник Фрейда

Заводити наручний годинник у сні – обіцянка того, що ви, нарешті, отримаєте те, чого давно заслуговуєте, але станеться це із запізненням. Винагорода може носити як грошовий, так і абсолютно нематеріальний характер.

Побачили уві сні красиві настінні годинники – займетеся сексом з людиною, яка завжди здавався вам непридатним для цього задоволення, однак, підсумок вас чимало здивує.

Розбитий або зламаний годинник сняться до нудного та неинтересного сексу, ви будете шкодувати, що витратили на це сумнівне задоволення час.

Отримати в подарунок годинник у сні – провести наяву незабутній час з коханою людиною.

Годинник, сонник Лоффа

Годинник в підсвідомості людини асоціюються з плином життя, часом і його невідворотне бігом. У сновидінні вони також можуть мати зв’язок із станом здоров’я і віком. Насамперед, слід звернути увагу на їх різновид. Якщо ви бачите наручний годинник, сновидіння слід тлумачити особисто для вас.

Годинник на стіні у власному будинку будуть мати відношення до життя всієї родини.

Побачили настінні годинники в іншому приміщенні, наприклад, в робочому офісі або в будинку знайомого людини, події сну слід віднести до цієї сторони життя.

Якщо ж ви бачите в сні баштовий годинник або інші покажчики часу, розташовані на вулиці або в громадському місці (наприклад, на вокзалі), то ваша мрія, найімовірніше, буде стосуватися суспільного життя і вашої участі в цих подіях.

Якщо у вашому сні присутні пісочний годинник, це є прямим нагадуванням про те, що закінчується якийсь відміряний вам термін. Справа може стосуватися як всього життєвого періоду в цілому, так і будь-якого невиконаного зобов’язання, справи, підприємства. Зверніть увагу на розподіл піску в побачених годинах. Якщо верхня частина була порожня – термін вийшов. Можливо, ви намагаєтеся надолужити те, що давно і безповоротно пішло в минуле.

Другим важливим моментом є стан побаченого уві сні годинникового механізму. Несправний, зламаний годинник позбавляє вас можливості визначити час. Отже, сновидіння можна асоціювати з ситуацією, в якій ви будете перебувати в якійсь невизначеності або в стані нерозуміння того, що відбувається навколо. Також зламаний годинник може вказувати на те, що ви неправильно оцінюєте те, що відбувається або власну поведінку.

Зупинка годин уві сні має схожий сенс, однак, в цьому випадку мається вказівка на більш близьку за часом і більш конкретну подію.

Бачити в сні годинник, що йдуть назад – привід задуматися про те, що у вашому минулому вже була подібна те, що нині відбувається наяву ситуація, і з неї можна отримати непоганий життєвий урок. Можливо також, що вам слід повернутися і виправити щось, зроблене раніше.

Купівля годин у сні символізує вибір, який вам належить зробити. Побачивши такий сон, задумайтеся про те, що, бути може, саме зараз вирішується наяву ваша доля, відбувається черговий життєвий поворот. Якщо вам довелося вибирати наручний годинник – мова йде про ваше особисте життя. Обставини такого сновидіння дадуть багато інформації на цей рахунок. Дуже важливо, хто в цей час знаходився поруч або стояв за прилавком, якщо це були знайомі вам люди. Чи Не намагалися вони вплинути на ваш вибір, зійшлися ви в думках, залишилися задоволені покупкою?

Якщо уві сні вам подарували годинник, значить, в житті ви отримаєте допомогу або поштовх до якихось дій, нових починань. Якщо вам дарують наручний годинник, це також може попереджати про спробу втрутитися наяву у ваше особисте життя і навіть повернути її в іншому напрямку. Зверніть увагу на особу дарувальника і на випробувані при цьому почуття, чи сподобалися вам отримані в подарунок годинник? Не встали ви перед необхідністю носити річ, яка вам не до душі?

Приснилася крадіжка годин – в реальному житті хтось самим безцеремонним чином зловживає вами, забирає у вас час, призначене для іншого.

Довелося самому вкрасти годинник у кого-то – то ж саме можна сказати і щодо вас. У вашому оточенні є людина, якій ви просто заважаєте.

Зверніть увагу на свідчення циферблата годинника, постарайтеся згадати цифри, на які вказували хвилинна і годинна стрілка. Для їх розшифровки зверніться до відповідного тлумачення.

Якщо приснилися години по соннику Цвєткова

В цілому побачений в сні годинник – це заклик до самоконтролю і нагадування про швидкий плин часу.

Годинник на руці сняться до значимої події в особистому житті.

Баштові – гряде щось знаменне в житті суспільства. Швидше за все – негативного значення.

Купівля годин сниться, як рада більш розумно розподіляти свій час, ввести режим або скласти план, щоб не топтатися на місці і не повертатися по декілька раз до одного й того ж.

Заводити годинник раніше часу, в яке вам необхідно прокинутися або що-то зробити – такий сон говорить про те, що ви звикли в усьому перестраховуватися, тим самим створюючи незручності самому собі. Живіть простіше.

Золоті годинники у сні – це знак того, що настає плідний період або час, який ви будете згадувати, як найкраще у своєму житті.

Також наручний золотий годинник сняться як нагадування про те, що час дорого, а ви ставитеся до нього легковажно.

Якщо уві сні вам довелося знайти годинник – настає період активної, бурхливої діяльності, ви, якщо постараєтеся, можете з успіхом почати новий проект, освоїти новий вид діяльності.

Якщо годинник знайшла у сні молода незаміжня дівчина – це нагадування про те, що час в плані облаштування особистого життя працює не на неї.

Побачили уві сні електронні годинники – ви занадто консервативні. Те, на що ви витрачаєте час, діючи по-старому, може бути зроблено набагато швидше і продуктивніше з використанням сучасних технологій.

Приснився розбитий годинник – даремно витратите на що-то час.

Отримали наручні в подарунок – отримаєте допомогу в якійсь справі, підказку чи пораду. У будь-якому разі це значно просуне вперед ваші справи або зрушить їх з мертвої точки.

Приснилося, що дарують золоті годинники – ця допомога чи порада будуть для вас воістину безцінним.

Вкрасти їх – такий сон говорить, що ви вкраде чиєсь час або ідею, використовуєте результати чужих праць.

Якщо уві сні годинник поцупили у вас – самі постраждаєте з чиєїсь вини. Якщо ви займаєтеся творчою діяльністю, можете стати жертвою плагіату.

Ремонт годинників сниться до спроби щось систематизувати або налагодити у своєму житті.

Значення сну годинник сонник Хассе

Золоті годинники сняться, як знак цінності часу, відпущеного людині на земне життя.

Знайти їх у сні – гарний знак, що обіцяє вдале використання наданої можливості.

Якщо сплячий знайшов годинник, що лежать в прихованому, важкодоступному місці (в траві, дуплі дерева тощо), то він зуміє використати шанс, ймовірність якого була дуже мала.

Годинник на руці сниться до змін в особистому житті.

Якщо вони були розбиті або зламані – ці зміни будуть негативного характеру.

Купувати наручний годинник у сні – до добрих змін. Можна очікувати сприятливого життєвого періоду, нового починання, реалізації задуманого – всього того, що поверне вашу долю на краще.

Особливо сприятливим є сон, в якому вам довелося купувати золоті наручні годинники.

Але якщо ви прийшли в магазин годинників і нічого не змогли для себе підібрати – наяву зробите помилку у виборі.

Приснилося, що ваші наручні годинники зупинилися – потрапите в біду. Якщо не приймете сон до уваги і не проявіть обережність – може наздогнати смерть.

Якщо зупинилися настінні годинники з зозулею – може померти хтось із членів вашої родини.

Розбите скло в годинах, які продовжують ходити, сниться як вказівку на те, що ви занадто драматизиєте те, що відбувається. Життя йде своєю чергою, вона не зупинилася, а ваші поточні негаразди скоро забудуться.

Приснилося, що вам подарували наручний годинник – проведете незабутній час завдяки людині, який зробив вам цей подарунок.

Якщо подарований годинник вам не сподобався, ви оціните цю людину і те, що він для вас робить, набагато пізніше.

Сновидіння, в якому годинник вам дарує небіжчик, говорить про те, що ви повинні бути йому за щось вдячні і оплатити цей прижиттєвий борг молитвами про нього.

До чого сняться годинники – езотеричний сонник

Власні ручні або кишенькові годинники, що перебувають у справному стані, сняться до злагоджених дій, успішної роботи і відбуваючихся на тлі цього позитивних зрушеннь.

Приснилося, що ваш годинник зупинився або почав ходити неправильно – все піде шкереберть і навіть може закінчитися трагічно.

Дорогі наручні годинники уві сні нагадують про те, як дорого наш час, і саме в цей момент у вас є можливість зробити що-то в рахунок майбутнього процвітання.

Побачити в сні пісочний годинник – вказівка на те, що ви можете спізнитися щось зробити. Ви занадто довго відкладаєте якесь діло, а можливо, і просто забули про нього.

Баштові годинники сняться до небезпеки. Це може стосуватися не тільки вас, а й оточуючих людей і навіть цілого населеного пункту.

Зламати годинник у сні – до упущеної можливості, ваше місце займе хтось інший.

Почути в сні бій курантів – грізне попередження, небезпека, доленосний момент у житті країни, який незмінно позначиться і на вашій особистій долі.

Настінні годинники зупинилися або зламалися – такий сон попереджає про те, що у ваш дім може прийти біда.

Якщо вам сниться, що у вашій квартирі все годинник з різним часом, то в родині намічається розлад, розбіжність інтересів, розлад взаєморозуміння.

Неприродно великі годинники уві сні говорять про те, що вам не вистачає сили волі, духу, щоб внести у своє життя хоч якусь видимість порядку і самоконтролю.

Отримали годинник в подарунок уві сні – доля буде до вас милостива, але ви не повинні втрачати час дарма, аби не втратити прихильність Фортуни.

Якщо їх дарує коханий чоловік – ви будете йти по життю разом.

Сниться небіжчик, і він дарує годинник – за життя він зробив щось таке, плодами чого ви при вдалому збігу обставин зможете скористатися.

Купувати годинники уві сні – домагатися щастя своїми руками, працею. Вам ніщо не дістанеться в житті просто так, але ви свого не пропустіть.

Чужі сняться до заздрості або спробі заволодіти тим, що наяву вам не належить.

Розбитий наручний годинник, побачені в сні, сняться до нещастя. Якщо вони після цього перестали ходити, воно підірве ваші сили.

Втратити годинник – сон до даремної трати часу.

Годинник, сонник Менегетті

Наручний годинник сняться як вказівку на механізм деформації внутрішнього “понад-я”, збій його технічної точності, який тягне за собою життєве спустошення.

Якщо уві сні ви намагалися ремонтувати годинники, можна говорити про дію материнської матриці, яка прагне до відновлення механічної повторюваності.

У деяких випадках зі сну зламанийгодинник видає психічну нестабільність, нав’язливий стан, наявність незворотної програми в дії монітора відхилення.

До чого сняться годинники, сонник Лонго

Приснився годинник на руці – чекайте швидких змін.

Якщо вони були дорогі, такі, які ви не можете дозволити собі в реальному житті – трапиться щось радісне, дуже добре в особистому житті.

Старий наручний годинник сняться як нагадування про те незробленне, наприклад, про неоплачений борг.

Знаходити такі годинники в сні – натяк на те, що рішення хвилюючого вас в даний момент питання можна знайти у власному минулому, оскільки щось подібне вже відбувалося.

Якщо жінці сниться, що вона знайшла годинник – їй слід більше уваги приділяти наяву власній зовнішності та стані здоров’я, бо і те, і інше дуже скоро почне доставляти їй не найприємніші відчуття.

Купувати наручний годинник, вибирати його у магазині в сні – до визнання старих помилок, перегляду принципів та розпорядку, приведення поточних справ в порядок.

Якщо уві сні вам подарували годинник – хтось приділить належну увагу, у чомусь допоможе або просто приємно проведе з вами час.

Сон, у якому жінка бачить на своїй руці чоловічі годинники, говорить про те, що вона має чоловічий склад розуму і цілком здатна досягти сама, але почасти саме це відштовхує від неї представників сильної статі.

Жіночі годинники на чоловічій руці вказують сновидінню, що він звик керуватися у своїй реальному житті почуттями, хоча для чоловіка більш логічно було б прислухатися до голосу розуму.

Годинник, англійський сонник

Красиві годинник на руці сняться як свідчення того, що ви приділяєте багато часу захопленням і забав, а також багато сил і коштів віддаєте наяву того, щоб обставити себе гарними речами. В деякій мірі це йде на шкоду іншому.

Отримати в подарунок наручний годинник – такий сон обіцяє вам ще один шанс для досягнення бажаного. Якщо ви впізнали того, хто їх вам подарував – якимось чином це відбудеться завдяки цій людині.

Приснилося, що ваші наручний годинник розбилися – понесете втрату.

Продавати годинник у сні – до довгоочікуваного відпочинку, який ви заробили.

Заводити – до рутинної, одноманітної роботи.

Купувати годинник для дому – такий сон обіцяє мирне і злагоджену сімейне життя.

Вибрати наручний – у вас підвищиться самооцінка, і до цього будуть причини.

Годинник без циферблату сняться до нещастя.

До чого сняться годинники – сучасний сонник

Знайти наручний годинник у сні – попередження про те, що ваше життя складно назвати впорядкованої та стабільної. Саме час, прокинувшись, взяти себе в руки.

Якщо сплячий чоловік знайшов годинник, які опинилися несправні – в найближчі дні не варто приймати наяву рішень або вирушати в далекі подорожі.

Втратити годинник у сні – до недостойного або просто безглуздого заняття.

Снилося, що почали їх шукати – будете боротися зі шкідливою звичкою. Наскільки успішно – залежить від результатів пошуку.

Купити годинник в подарунок – такий сюжет сну говорить про те, що ви будете намагатися когось перевиховувати або застерегти від помилкового поведінки.

Міряти годинник у магазині в сні – привід подивитися на те, що відбувається інакше, під іншим кутом. Можливо, це щось змінить у вашому житті в кращу сторону.

Розбити – до нервового зриву, емоційного потрясіння.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь