Сонник молоко приснилося. До чого сниться молоко в сні бачити.

до чого сниться молоко

Підсвідомість нерідко допомагає людині вирішити якісь важкі життєві ситуації, “підсовуючи” йому під час сну різні фантастичні або цілком побутові картинки. Якщо правильно підійти до розгадки сну, то можна внести необхідні корективи в реальне життя. Якщо ви побачили молоко уві сні – що це може означати, про що “розмовляє” з вами підсвідомість?

Жіночий сонник

Жінка побачила сон, в якому вона п’є цей напій – знак сприятливий. Якщо молока багато, і воно хорошої якості – здоров’я зміцніє, прийде фінансове благополуччя. А прийняти ванну з молока – до веселощів в компанії друзів.

Але якщо молоко прокисло – сновидіння очікує занепокоєння за своїх рідних.

Сонник Медеї

До чого сниться молоко згідно соннику Медеї? Якщо вам сниться, що ви п’єте животворящий напій, то чекайте радості в житті, виконання всіх бажань, удачі і досягнення поставлених цілей.

Віддаєте молоко комусь? Це знак прийдешніх успіхів на любовному фронті, благополуччя в сімейному житті.

Український сонник

Побачити уві сні чашу або глечик з молоком – до отримання прибутку. П’єте коров’яче молоко – чекайте змін в стані здоров’я (на краще).

Напій прокис – це до пліток.

Сонник XXI ст.

Купувати молоко уві сні згідно з тлумаченням цього сонника – не дуже хороший знак: вам належить після такого сну остерігатися обману.

Вирішили закип’ятити напій? Можливо, незабаром ви зробите помилку. Будьте уважнішими!

Новітній сонник

Якщо молода жінка побачила сон, в якому присутній молоко – вона може готуватися до швидкої вагітності.

Якщо такий сон бачить людина, що страждає недугою – його чекає одужання. Взагалі для всіх молоко уві сні-ознака хорошого здоров’я.

Великий сонник

Молоко скисло – до сварки з особами жіночої статі.

Зібралися купувати пакетик молока? Будьте напоготові: вас обдурять.

Сонник Міллера

До чого сниться пити молоко? Згідно соннику Міллера – до багатства, а для фермерів і дачників – до хорошого врожаю. Якщо ви зібралися в поїздку – такий сон говорить про успіх і удачі, які очікують вас в дорозі.

Якщо напій прокис, будьте уважніше в житті до своїх друзів: ви будете турбуватися за них, можливо, їм знадобиться ваша участь.

Езотеричний сонник

Якщо ви пролили молоко – в родині буде взаєморозуміння. Якщо п’єте – хвороби залишаться позаду. А ось якщо просто дивіться на склянку молока – в майбутньому можливо зустріч з небезпечним незнайомцем.

Східний сонник

Молочні напої сняться до прибутку і достатку. Якщо сновидець купається в молоці – його чекають успіхи і процвітання.

Сонник Лонго

Дізнатися, до чого вам снилося молоко, можна за сонником Лонго. Так, якщо ви його купуєте, чекайте підвищення по службі. При цьому можете бути впевнені: у вас вистачить сил на виконання нових обов’язків. Але відповідальності додасться.

Ісламський сонник

Людина, що п’є уві сні молоко, наяву знайде знання, мудрість і багатство.

В цілому молоко – хороший знак: недарма в російських казках добрим героям часто трапляються на шляху молочні річки з кисільними берегами.

Езотерика
Додати коментар