Сонник банани наснилися. До чого сниться банани у сні бачити.

Тлумачення сну банан сонник Міллера

Бачити уві сні банани – до вимушеного проведення часу з людиною, яка вам абсолютно нічим нецікава.

Якщо приснилося, що вам дали банани, то наяву вам запропонують те, відмовитися від чого ви не зможете, але що буде для вас обтяжливо і неприємно.

Їсти банани у сні означає, що стомлююче або ж досить ризикове заняття ви собі знайдете самі.

Зіпсований гнилий банан сповіщає, що ваше життя починає перетворюватися в колесо, в якому ви мчите, як білка, нескінченно і безглуздо.

Якщо уві сні ви торгуєте бананами, то наяву ви незабаром перетворитеся в кого трудоголіка – мазохіста. Безглузді і непотрібні справи не тільки займуть весь ваш час, але і стануть для вас незбагненним джерелом задоволення.

До чого банан сниться, сонник Фрейда

Банан володіє потужною символікою чоловічого початку, уособлюючи собою фалос, з цієї причини сни, в яких присутній банан, тлумачаться виключно для дам. Якщо вам сниться, що ви їсте банан, то в сексуальному житті у вас не відбувається нічого неординарного, але вам це і не треба. Вам все подобається у вашому сексі, ви цілком задоволені партнером і майбутнє малюється вам з оптимізмом. Все це так і є, і турбуватися вам нема про що.

Примудритися уві сні залізти на бананове дерево і зірвати банан – цей сон характеризує вас як натуру владну, лідера, що з урахуванням того, що ви жінка, в сексі не завжди виправдано і придушує чоловіка. Втім, кому що подобається. Гірше інше: причина вашого лідерства полягає в негативному ставленні до чоловічого органу, ви сприймаєте фалос майже як особисту образу, звідси і бажання домінувати. Це саме те сприйняття чоловіка, з якого ростуть ноги у фемінізму.

Якщо уві сні ви очищали банан, то в житті ви іноді відчуваєте сильне бажання придушити чоловічу силу. Можливо, причину слід шукати у вашій фригідності або партнера з дуже потужним потенціалом.

До чого сниться банан – езотеричний сонник

Купувати банани у сні – цей сон відображає вашу сексуальну незадоволеність.

Якщо ви їли банан – наяву ви вже пригледіли собі об’єкт для своїх сексуальних бажань.

Сниться, що банан хтось їсть у вашій присутності – ви самі стали об’єктом чиїхось сексуальних фантазій, можливо, скоро ця людина сам скаже вам про це.

Якщо приснився гнилий банан, у вас будуть або вже є неузгодження з партнером в інтимних відносинах.

Бачити бананове дерево у сні – до набуття дуже цікавого в сексуальному плані партнера.

До чого сняться банани – сучасний сонник

Банан уві сні не обіцяє сплячому нічого хорошого протягом найближчих справ, особливо для жінки. Швидке захоплення обернеться зайвими клопотами, нервами і неприємностями. Мало того, що час витрачено даремно, від цього партнера їй буде не так-то просто позбутися.

Якщо уві сні ви насолоджуєтеся смаком банана, те, чим ароматніше і вишуканіше він вам здається, тим швидше в житті буде мчати зачарована карусель, в якій ви опинитеся в ролі конячки.

Езотерика
Додати коментар