Сонник змія наснилася. До чого сниться змію у сні бачити.

сонник змія

Тлумачення сну змія в соннику Міллера

Змії у сні несуть в собі символізм зла в самих різних його іпостасях.

Багато змій, що звивалися перед вами уві сні, пророкують підстерігаючу небезпеку або докори сумління. Якщо вони звились в клубок – вам доведеться поборотися наяву за власне існування і безпеку.

Убивати змій у сні – до перемоги нелегкою ціною.

Повзуть повз вас – сняться до того, що найближчий життєвий період доведеться балансувати між здоров’ям і хворобливим станом, щоразу переживаючи з приводу чергового діагнозу. Якщо змія відповзає геть у вашому сні – побоювання будуть марними.

 • Укус змії, залежно від сюжету, сниться до хвороби, зради, зради, отримання удару від недоброзичливця.
 • Якщо змія вкусила за руку, сон сповіщає про небезпеку від тих, з ким у сплячого склалися досить дружні, а не поверхнево-шапочні відносини.
 • Укус змії в ногу сниться як попередження про шкоду або навіть ризику, пов’язаним з якоюсь дорогою, подорожжю, або ж просто походом в певне місце. Тому після сновидіння, в якому змія вкусила за ногу, рекомендується поміркувати, куди варто піти, а від чого краще утриматися.
 • Якщо отруйна змія вкусила когось знайомого у вашому сні – на ваших очах в реальному житті станеться нещастя, яке буде ставитися не до фізичного каліцтва, а до глибокої психологічної травми.
 • Ще не вкусивша, але вже напавша, шипуча змія уві сні персоніфікує навислу наяву погрозу.

Водяна змія в сновидінні також сигналізує про загрозу, але неявної, прихованої. Довіртеся своїй інтуїції, не відвідуйте небезпечні місця.

Якщо вам сниться величезна змія, що має неправдоподібні розміри, це вказує на зло або страх, приховані в глибині вашої душі, велика чорна змія в цьому випадку уособлює агресію або фобію. Напад великої змії у сні говорить про те, що ви постраждаєте через власних страхів, вони зіграють з вами наяву злий жарт. Якщо в сновидінні нападниця величезна змія не кусає вас, а обвиває кільцями, в реальному житті ви опинитеся у владі обставин, з якими не зможете самостійно впоратися.

Змія в руках сниться до подій, які ви не зможете відразу правильно оцінити в плані їх значущості і небезпеки для вашого майбутнього.

Біла змія у сні означає тимчасову передишку, безпека, яка ненадовго. Якщо біла змія вжалила – постраждаєте від безтурботності, від того, що занадто рано розслабилися і відсвяткували перемогу.

Приснилася величезна змія химерної форми – вас будуть намагатися налякати тим, чого насправді не існує. Зберігайте присутність духу, все швидко розвіється.

Змія кусає друга уві сні – ви завдасте йому сильну образу.

Приснилися маленькі змії навколо вас – ви потрапили в не дуже гарне товариство, що оточують далеко не так нешкідливі.

Виглядаюча з води змія сниться до того, що хтось з оточення виявить свою ненависть, яку раніше ретельно приховував.

Якщо у вашому сні змія вкусила дитину – вам завдадуть шкоди побічно, підірвавши основу того, чим ви займаєтеся, що є джерел вашого доходу.

Сон, в якому купа змій обвили ваші ноги, говорить про те, що ви станете жертвою чиїсь утисків.

До чого сниться змія, сонник Ванги

Велика чорна змія, що повзе у сні по землі, попереджає про наявність готового до атаки ворога. Все, що досі робилося нишком, скоро прийме форму відкритої ворожнечі.

Якщо в сновидінні змія намагається вкусити – чекати цього моменту залишилося зовсім небагато, і до цього краще морально підготуватися. У разі, якщо змія, яка хотіла вкусити, отруйна (наприклад, гримуча змія або гадюка), навряд чи ви отримаєте перемогу в цій сутичці наяву.

Серед неотруйних особин також варто розрізняти небезпечні і нешкідливі. Приміром, пітон – змія не отруйна, але вкрай небезпечна.

З’їсти ядовиту змію у сні – до беззастережної перемоги в певному протистоянні, суперництво. Для хворих є м’ясо змії – до зцілення.

Дуже поганим знаком вважається бачити багато змій, сплетених в клубок, уві сні. Це сигнал про небезпечне оточення, маса людей навколо будуть раді краху вашої кар’єри, особистого нещастя або навіть смерті.

Якщо змія переслідує вас у сні – комусь не дає спокою ваше благополуччя, бажають вам зла. Тікати від змії, наздоганяючої вас – це одночасно знак боягузтва і розсудливості. Наяву ви спасуєте перед обставинами, але можливо, саме це врятує вас і вашу репутацію.

 • Укус змії за руку уві сні – це попередження, що спроба взяти те, що належить іншому, може для вас наяву закінчитися плачевно.
 • Якщо змія кусає за ногу – ви будете обмежені в пересуванні, що сильно обмежить ваші можливості в цьому плані.

Змії в будинку сняться до домашніх неприємностей наяву, які трапляться в момент вашої відсутності.

Біла змія, що згорнулася клубком, свідчить уві сні про задум, який ви виношуєте в своїй душі. І він був би непоганий, якби його спонукальним мотивом не була заздрість.

Маленька змія, що здавлює уві сні вашу шию, сниться до невеликого нездужання. Якщо вас душила в сновидінні величезна змія – недуга буде важким.

до чого сниться змія

Зелена змія у сні є символом спокуси. Якщо вона вкусила вас – не встоїте і в результаті сильно постраждаєте. Все, що пов’язано у вашому сновидінні з зеленою змією, є вказівкою на те, що вас обманює зовнішня привабливість, це пастка. Убивати змій зеленого кольору у сні – до великої спокуси, проти якої ви встоїте.

Змія, сонник Нострадамуса

Побачити змію у сні – до гріхопадіння, злу.

Повзуча змія є попередженням, що в найближчий рік змії змінить ваше життя, щось станеться.

Укус змії сниться до великого скандалу, викриття.

Змія на шиї у сні – небезпека життя. Якщо вона обвила шию іншої людини, знайомого вам, йому загрожує біда, злидні, горе.

Велика, товста чорна змія уві сні – символ жахливої трагедії.

Напад змії сниться до втрат, втрат, нещасть.

Вбили її в сні – позбудетеся від цього наяву.

Приснилася двоголова змія – станете жертвою жахливого обману.

Змія, сонник Лоффа

Образ змії в сновидінні глибокий і неоднозначний. Первинна реакція на це плазун – страх, переляк, небезпека. Особливо неприємним є сон, в якому присутня багато змій, а особливо небезпечним видається те, в якому змії кусають сплячого. Часто сновидіння про змій пов’язано з водою, яка в даному випадку є елементом несвідомої частини людської душі.

Частіше всього змії сняться жінкам, оскільки за психоаналітичної традиції їх (змій) образ пов’язують з чоловічим пенісом, і в цьому зв’язку сон тлумачиться в площині сексуального потягу або сексуальних ж страхів. Змія, яка нападає на жінку уві сні і викликає панічний страх – це в даному аспекті – переляк і сором в області інтимних відносин.

Якщо змія кусає сплячого, дія з розряду очікуваного переноситься в розряд того, що сталося. Це спокуса, яку переміг.

Крім небезпеки, отруйні змії уві сні можуть, як і в житті, бути символом медицини, цілительства. У цьому випадку напад змії уві сні і навіть її укус не викликають у сновидця страху.

Велика довга змія, розкручуюча уві сні свої кільця і постайча на повний зріст, уособлює духовне відродження, зцілення душі.

З’являється уві сні змія у воді або на дереві також є елементом пізнання, яке не корисно, і мудрості, яка прихована.

І, звичайно ж, змія, яка хоче вкусити уві сні – це спокуса, спонукання до вчинення недозволеного або непізнаного.

Сновидіння, в яких вас вкусила змія, не повинно тлумачитися, грунтуючись на внутрішніх відчуттях, важливо і місце, в яке вона жалить.

 1. Укус змії в руку, викликав у сновидінні сильний переляк, шок – це спокуса з боку близької людини.
 2. В ногу – тлумачення слід розглядати в площині якихось небезпечних переміщень або ж в плані порушення стабільності, опори.
 3. Укус змії в шию у сні більш небезпечний у своєму тлумаченні, оскільки шия є життєво важливим органом, вузькою “стежкою” між усім робочим організмом людини і його мозковим центром і осередком зовнішніх почуттів. Порушення цієї зв’язку позбавляє тіло управління та адекватного сприйняття навколишнього, отже, укус отруйної змії уві сні в цю область суть вказівку на негативний вплив, мета якого – позбавити сплячого бажання або можливості контролювати те, що відбувається і свою поведінку. У цьому випадку укус змії означає, що є небезпека алкогольного зловживання або навіть виникнення наркотичної залежності.

Змія у воді може уві сні і символом пуповини, якоїсь сполучної ланки між людьми і явищами. У більшості випадків водяна змія вказує на небезпечну зв’язок або залежність.

Таким чином, сновидіння з присутністю змій, як ми бачимо, амбівалентні, в кожному окремому випадку на перший план, як правило, виходить лише одне з названих значень цього образу.

Якщо приснилася змія по соннику Цвєткова

Змія в сновидінні – дуже суперечливий символ. Це і втілення зла, таємного обману, і образ чоловічої статевої сили, і мудрість, і здоров’я.

Маленькі змії сняться до сварки.

Білі мають відношення до здоров’я людини, медицині.

Побачена уві сні велика біла змія, яка кусає, віщує хірургічне втручання.

Цілувати змію – до лестощів.

Змії у воді сняться до небезпечного сюрпризу, несподіванки. Якщо плаваюча змія вкусила – можете пережити сильний переляк.

Для сімейного чоловіка голуба змія, що повзе по тілу дружини, сниться до народження сина.

Мертва змія сниться до багатства.

Вбити її – до позбавлення від ворога.

 • Велика чорна змія уособлює уві сні духовний розвиток людини, а також його спинний мозок.
 • Жовта – символ удачі, яка здасться дивною і незрозумілою.
 • Якщо уві сні перед вами виникла темно-синя змія – це знак грошової удачі, прибуток буквально звалиться з неба.
 • Червона змія на дереві сниться до величезної спокуси любові. Якщо ви піддастеся їй – постраждаєте.

Змія в ліжку сниться до зради.

що означає коли сниться змія

На тілі – знак того, що минуле сплячого вступить в протиріччя з чимось що з’явилося знову, очікує сильне душевне сум’яття.

Шкіра змії сниться як попередження про надмірну меркантильність, яка може змусити його зрадити.

Сниться багато змій на дні ями – є ризик опинитися під впливом чужої злої волі, впасти в психологічну залежність від сили зла.

Кусає змія сниться до хвороби. Якщо у вашому сновидінні змія кусає інші людині – завдати комусь біль або опинитеся байдужим свідком чужої кривди.

Якщо вам приснилася змія з двома головами – опинитеся в ситуації, в якій вас будуть тягнути в різні боки, але обидва шляхи будуть ризиковані.

 • Їсти змію у сні – до отримання небезпечної інформації, розкриття таємниці, що краще не знати.
 • Ловити змію і зловити її в сні – поганий сон, він віщує контакт з потойбічними силами, що для людини є погибельним, фатальним.
 • Але якщо сплячий зловив змію, яка вкусила його чекає перемога над, тим, що гнітило його душу.
 • Купити змію у сні – до неспокійних мрій.

Якщо чоловікові сниться, що змія заповзає в штани – ним наяву опанує надзвичайно сильне бажання, яке штовхне його на безрозсудність.

Сняться змії в будинку – у вашій душі оселиться тривога, незрозуміле занепокоєння. Причиною цього може бути нешкідлива, на ваш погляд, спроба зв’язатися з силами темряви (наприклад, поворожити або прочитати змову).

Гігантська чорна змія, яка відповзає, є уві сні звісткою про те, що ви минули страшну, жахливу небезпеку, буквально пройшли по краю безодні.

Помаранчева змія сниться до припливу сил, духовного пориву. Сон попереджає про те, що використовувати його треба наяву на добрі справи, інакше ваше життя перетвориться на кошмар.

Мертва змія в річці або в морі сниться до нападу меланхолії.

Жахливо велика, товста змія, яка в сновидінні займала все поле зору – знак крайньої небезпеки, балансування на межі життя і смерті.

Значення сну змії – сонник Хассе

Бачити змій у сні – до переродження, кардинальним змінам. Як зміїна шкіра скидається на землю, щоб показати світу новий вигляд, так і людина часом залишає в минулому частину себе, щоб стати іншим.

В залежності від того, була чи приснилася змія отруйна, сонник вказує на позитивний або негативний шлях оновлення.

 • Черепаха і змія разом сняться до багатства.
 • Якщо уві сні змія їсть щура – сплячого чекає, навпаки, розорення. Їм здолає спокуса, який поглине всі його накопичення.
 • Кішка і змія – дуже небезпечне попередження. Ваші вороги отримали якусь інформацію, що стосується вас особисто, в їх руках – це грізна зброя. Але якщо у вашому сновидінні кіт вбиває змію, то наяву недоброзичливці не зможуть скористатися отриманими відомостями з розумом, ніж лише нашкодять собі.
 • Якщо у вашому сновидінні змія їсть змію – отримаєте нове перспективне призначення на посаду.

Годувати змію у сні – надасте прихильність недостойному людині.

Для чоловіка бачити в ліжку змію – до знайомства з жінкою, яка забере у нього наяву багато нервів і здоров’я.

Якщо змія в ліжку сниться жінці – їй зрадять.

Сон, у якому змія лізе в рот, попереджає про необхідність мовчати наяву там, де вас не питають. Те, що ви готові сказати, сильно ускладнить ваше майбутнє.

Якщо вам сниться птиця, якій вдалося схопити змію, то в реальності ви отримаєте від когось цінну рекомендацію.

до чого сниться змія, яка хоче вкусити

До чого сниться змія – езотеричний сонник

Спляча змія, що згорнулася кільцем, сниться як ознака важливого періоду, готового настати у вашому житті. У ньому таїться небезпека, але пройшовши його гідно, ви знайдете багато і станете мудрішими.

Змія женеться і нападає уві сні – наближається небезпека, яка тим ближче, чим на більш коротку відстань ви підпустили її до себе.

Сниться, що змія все-таки кусає вас – наяву зіткнетеся з великим злом. Але якщо уві сні ви взяли участь полегшення або радість після того, як вас вкусила змія – попереду у вас духовна радість, піднесення, пізнання істини.

Змія під шкірою сниться до підвищеної чутливості вашого організму. Постарайтеся захистити себе від сумнівних за якістю продуктів і не зловживати алкоголем.

Тікати від змії, яка напала уві сні – будете намагатися наяву звільнитися від впливу сильної людини або не допустити цієї залежності спочатку. Найнебезпечніше для вас змінити свої переконання під впливом цієї особистості.

Якщо уві сні змія вкусила в руку в той момент, коли ви протягнули її їй – наяву ви надасте підтримку, дасте рекомендацію людині, який згодом використовує отриманий привілей проти вас.

Бачити в сні що сповзає зі змії шкура – до зустрічі з людиною, що відрізняється глибокою мудрістю. Він не тільки відкриє очі на багато що, але і поправить ваше здоров’я. Варити шкіру змії, щоб приготувати зілля – такий сюжет попереджає про небезпеку звернення до народних цілителів, так званих “бабок”, у вашому випадку це може стати згубним.

Якщо у вашому сні змія намагається вжалити близьку вам людину – вам доведеться захищати його наяву від лютих нападок якихось людей. Змія кусає дитину – є ризик втратити результати і перспективи успішного починання з-за зловмисних дій чужих осіб.

Бачити у сні, що змія стрибає, тобто поводиться невідповідно своїм природним звичкам – попередження про те, що біда прийде з неочікуваної сторони, обставини складуться неприродним, але небажаним для вас чином.

Змії у воді сняться до хвилювань, які виявляться обґрунтованими. Якщо змії у воді намагаються вкусити вас в сновидінні, то це, насамперед, означає, що ви вже увійшли в цю воду, тобто пішли по небезпечному шляху. В цьому випадку є всі підстави наяву для більш серйозної стурбованості. Подумайте, що ви могли вступити. Маленька зелена змія, що пливе у воді, дає уві сні більш конкретну вказівку. Помилка сновидця буде полягати в тому, що він спокуситься і спробує скористатися якоюсь протизаконною лазівкою, за що і поплатиться сповна.

 • Чорна змія уособлює уві сні зло, сили темряви. Багато змій такого кольору сниться до великого горя, передумовою до якого стане захоплення сплячої людини чорною магією або звернення за допомогою до особи, яка володіє нею. Дві чорні змії уві сні – це попередження про те, що вибір, який стоїть перед вами, однаково негативний. Шукайте інший, третій шлях.
 • Біла змія уві сні являє собою прообраз заздрості. Навіть маленька, вона попереджає про те, що черв’ячок цього згубного почуття вже зародився у вашій або чиєїсь чужої душі (залежить від того, кому вона погрожувала або хто її злякався). А заздрість рідко добровільно покидає будинок, де вона оселилася.
 • Червона змія уві сні – це спалах гніву, якого не варто боятися.
 • Жовта – зрада. Якщо вам явилася уві сні найдовша змія жовтого кольору – ці дві біди будуть жити (або вже живуть поруч з вами довгий відрізок життя.

Проповзаюча повз змія – відображення вашого постійного неспокою, хвилювання. Багато чого з того, з-за чого ви зіпсували собі багато крові, і так обійшла вас стороною. Вбити повзучу змію – такий сон говорить, що ви віддаєте перевагу рубати корінь зла при найменшій підозрі на нього. З одного боку, ваші ризики зводяться до мінімуму, але з іншого – ви позбавляєте себе і багато чого такого, що принесло б наяву користь вашому житті.

Кимось іншим вбита, дохла змія, з’являється у сні, як сигнал про те, що небезпека минула чи буде успішно подолано. Якщо мертва змія була величезною, і навіть в такому вигляді викликала неспокій – ви дивом позбудетеся від жахливої загрози (наприклад, на дорозі). Однак, не будьте безпечні, оскільки сни іноді носять лише рекомендаційний характер.

З’їсти змію у сні – до мудрого рішення. Готувати її, але не їсти – сон говорить, що ви вчите інших того, чого самі робити поки не вмієте.

якщо сниться змія

Якщо вам приснилася змія, яка кусає іншу змію, наяву вам доведеться вибирати з двох зол. Також бійка змій може передвіщати запеклу релігійну полеміку.

Вагітним змії сняться до народження хлопчиків. Є небезпека обвиття плода пуповиною.

Бачити уві сні разом змію і щура – до придбання прибутку за рахунок заподіяння зла іншій людині.

Змія, сонник Менегетті

Сон про змію символізує деформуючуся в процесі розвитку структуру. На початку свого розвитку і впровадження в людську особистісний вона уподібнюється позитивному образу, завдяки чому диференціюється в програму життєзабезпечення. Однак після цього, вкинувши в Ін-се всю потрібну їй інформацію, дає різкий старт негативного розвитку і, в кінцевому підсумку, повного регресу даної особистості.

Змія кидається, кусає уві сні – це є знаком проникнення в людини чужорідної, ворожої, механічною або духовної структури.

До чого сняться змії, сонник Лонго

Сновидіння досить складно піддаються розшифровці тоді, коли сняться змії, оскільки образ цього плазуна неоднозначний і іноді кардинально протилежний. Різні народи наповнюють цей символ різним змістом. Це та сила темряви, наводить жах, і втілення мудрості, і знак цілительства, медицини. Зміїний отрута і смертельний, і цілителів, а самі змії можуть бути і абсолютно нешкідливими, і агресивно-небезпечними.

Людині властиво боятися будь-яких змій, тому засновувати тлумачення сну на внутрішніх відчуттях часом безпідставно. Але якщо людині сниться отруйна змія, та він не боїться її настільки, що тримає цю змію на плечі (плече – символ довіри), то значення сновидіння однозначно позитивне, воно говорить про мудрість, пізнанні або зцілення.

Шукати змію, зкинувшу шкіру уві сні – це оновлення, пошук істини, вирішення проблем шляхом проникнення в їх суть.

Якщо уві сні змія обвиває гілку дерева або руку людини – це попередження про спокусу, сильну і ризиковану спокусу. Воно небезпечно у будь-якому випадку. Маленька змія в цьому разі не повинна розглядатися, як маленьке зло, оскільки подібний образ символізує сатану, який обманює завжди.

Змія пітон уві сні дуже небезпечна, але не отруйна. Цей образ часто асоціюється в тлумаченнях з чоловічим статевим органом.

Якщо вам приснилася рожева змія або велика змія у воді – сновидіння тлумачиться в тому ж ключі. Для жінки зловити таку змію у сні – до появи нового сексуального партнера, при цьому ініціатива даних інтимних відносин буде виходити від неї.

Якщо ви бачите у воді змію, пливучу на вас, і при цьому сильно лякаєтеся – є небезпека сексуального насильства (сон для жінок). Якщо така змія нападає на чоловіка – можна говорити про страхи зазнати невдачі в ліжку або зробити щось не те. Всі проблеми з потенцією в цьому разі підлягають психологічному коригуванню. У разі, якщо змія під водою просто сильно лякає сплячу, можна говорити про відразу, яку вона відчуває до сексу або до окремих його проявів, які їй довелося або доведеться пережити.

Бігти від змії у сні – до обґрунтованих страхів наяву. Добре, якщо сплячий втік від них або надійно сховався.

Укус чорної змії у сні небезпечний, захворієте або переживите горе.

Якщо це була кольорова змія, у вас буде можливість запобігти прийдешнє нещастя, оскільки ви дізнаєтеся про можливості сумного розвитку заздалегідь.

Вбивати змію у сні добре тільки тоді, коли вона являла собою загрозу. Вбити змію, яка була нешкідлива (наприклад, не отруйна) – нанесення шкоди своєму здоров’ю.

Їсти уві сні змій – до пізнання чогось важливого.

Змія з двома хвостами сниться як попередження про те, що наслідки вашого вчинку можуть бути двоякими.

Різати змію у сні – до зовсім незвичайної подорожі.

Спати в обнімку зі змією – поганий сон для чоловіка. Він потрапить під вплив дуже поганої і підступної жінки.

Змія, англійський сонник

Приснилася велика змія – знак небезпеки, ризику, спокуси. Маленькі змії уві сні – це обман і лицемірство.

Якщо змія хотіла вкусити у сні – до стресу, емоційного перезбудження. Укус змії за ногу сниться до зірваної поїздки. Якщо уві сні змія кусає вас за руку – зазнаєте фіаско в дружбі. Той, хто користувався довірою, може зрадити.

Бачити уві сні змію в море – сон відображає ваш страх перед сексуальними відносинами з якоюсь людиною. Якщо вона кусає у воді – є небезпека сексуального насильства.

Дві маленькі змії у сні передвіщають авантюру, яка в будь-якому з двох варіантів розвитку закінчиться для вас небажано.

Змія шипить, але не нападає у сні – до порожніх страхів, вас спробують взяти на переляк.

Змія без голови сниться до безглуздих вчинків, очевидної дурості.

що означає, коли сниться одна змія

Змія, ассірійський сонник

Приснилося, що хоче вкусити змія – ситуація наяву зажадає вашої рішучості, проявіть мужність, і вийдете переможцем.

Наступити на змію у сні – до нещастя, необачної необережності.

Ловити змій – значення такого сновидіння залежить від підсумку полювання. Спіймали – будете щасливі в житті, залишилися з порожніми руками уві сні – так само буде і в житті.

Голова змії сниться до мудрого вчинку або рішенням. Відрубати голову змії уві сні – не послухати розумного ради наяву.

Змія, що говорить – це обіцянка мудрого заступництва.

До чого сняться змії – сучасний сонник

Якщо у вашому сновидінні змія повзе повз – ближній період життя буде спокійним і розміреним потрясіння обійдуть стороною. Але якщо багато змій повзає колами навколо вас – хмари наяву згущуються. Почали їх тиснути ногами уві сні – зробіть ризиковану спробу позбутися від недругів шляхом нападу. Порада – спочатку оцінити розмір загрожує вам лиха, бо можна перевищити заходи самооборони, або не впоратися і постраждати ще більше.Тиснули змію уві сні і з жахом бачили, що вона від цього анітрохи не страждає – наяву ви переоціните свої сили, накинувшись на противника з переважаючою силою.

Бачити, як маленька змія на очах стає величезною – знак зростаючої навколо вас агресії, жертвою якої ви можете стати наяву в будь-який момент, особливо якщо в сні ця величезна змія стрибає на вас.

Зелена змія уві сні персоніфікує пияцтво, наростаючу згубну пристрасть до алкоголю. Однак, зелена змія на шиї, яка не душить вас, а як би ніжно обвиває, сниться неодруженому чоловіку до швидкого шлюбу.

Біла змія в сновидінні – символ медичної допомоги. Якщо вона кусала, вам можуть прописати курс ін’єкцій або призначать оперативне втручання.

Приснилося, що змія вкусила в ногу – вам завадять в просуванні по службі.

Зайти у воду уві сні і побачити, що поруч плаває змія – на вас хтось заглядається, і це далеко не нешкідливо.

Якщо хтось на ваших очах убив змію – цей чоловік надасть вам неоціненну допомогу і в реальному житті. Самому вбити велику змію, яка загрожувала у сні не вам, а іншій людині – до благородного вчинку.

Опудало змії сниться до надутих страхів, порожніх побоюваннь.

Їсти змію – до яскравого і несподіваного осяяння.

 • Якщо уві сні ви бачите дві змії, повзли в вашу сторону, то ваш союз намагатимуться зруйнувати.
 • Якщо їх було три – доведеться пережити величезна спокуса грошима, славою і почуттями. Але від усього цього залишиться тільки гіркота.

Двоголова змія у сні передвіщає зустріч з лицемірним, небезпечною людиною. Постарайтеся відразу розпізнати його внутрішню суть. Якщо така істота приснилася власнику ділового проекту, бізнесменові – є небезпека отримати в штат “засланого козачка”, метою якого буде шпигунство або шкідництво на користь іншої компанії.

Б’ються одні з одними щури і змії сняться до фінансової нестабільності, є небезпека банкрутства, розорення (у разі, якщо пацюки будуть повалені).

Бачити уві сні змію боа (різновид удава)- до палкої пристрасті до іноземця або іноземки.

Змія на руці сниться до облудного друга.

На голові – заклик добре продумати те, що ви зібралися зробити. Дане рішення продиктоване помстою, а не холодним розумом.

Бачити уві сні роздвоєний язик змії близько від себе – до хвороби, вам слід обстежитися.

Відрізати голову змії – сон, що передвіщає вчинення дурниці.

Розрубана змія сниться до свята справедливості, за яке ви боролися.

Езотерика
Додати коментар