Сонник вулиця наснилася. До чого сниться вулицю у сні бачити.

Вулиця до чого сниться в соннику Міллера

Йти по вулиці – в цілому сприятливий сон, прогнозує успішне перебіг справ, якщо все навколо було, як зазвичай, справа відбувалося вдень і погода була хороша.

Якщо це була темна вулиця без перехожих, то сновидіння говорить про те, що і в справах ви рухаєтеся навмання.

Шукати вулицю у сні в незнайомій частині міста – до помилкового рішення, вчинку.

Прогулюватися неспішним кроком – до нового знайомства.

Підмітати вулицю у сні – до розриву стосунків з потрібними вам людьми.

Побачили в сні, як знайома дівчина підмітає вулицю – вона скоро вийде заміж.

Мити вулицю – до небіжчика по сусідству.

Мостити, прокладати, розчищати – всі ці дії вказують на те, що ви поспішили і випустили з уваги щось вельми важливе, проте, поки це не є критичним. Якщо ви своєчасно схаменіться і зробите потрібні заходи, все складеться якнайкраще.

Приснилася вода на вулиці (але не водопілля) – пропустіть потрібний час, будете шкодувати про це.

Якщо уві сні ви біжите по темній вулиці в страху, то в реальності вам потрібно підлікувати свої нерви або подолати якийсь внутрішній страх, тривожне очікування невідомого.

Пожежа на вулиці сниться до фатального збігу обставин. Якщо в реальному житті ви побачите якесь скупчення людей, особливо, якщо це буде мітинг, страйк чи інший протест – поспішіть залишити це місце заради власної безпеки.

Бачити в сні порожні вулиці – до перспектив зробити щось в самоті, добре зосередитися, коли оточуючі будуть зайняті своїми справами і не будуть вам заважати.

До чого вулиця сниться – езотеричний сонник

Йти по вулиці в сні – до виконання задуманого.

Якщо вам приснилася порожня вулиця з будинками без вікон, то наяву ви зіткнетеся з повним байдужістю оточуючих вас людей.

Перебігати вулицю в сновидінні в недозволеному місці – попередження про можливий нещасний випадок, небезпеки на дорозі. При цьому, навіть дотримуючись усіх правил перебування на проїжджій частині, не втрачайте пильності, оскільки небезпека може виходити від інших порушників.

Шукали вулицю – будете перебувати в пошуках нового місця роботи, заняття.

До чого вулиці сняться – сучасний сонник

Бродити нічними вулицями у сні – до тимчасового затишшя у справах, що вас не порадує. Найкраще – не думати про це, а знайти собі якесь хобі, бо цей період буде дуже коротким.

Але, якщо ви при цьому заблукали і втратили всякі орієнтири, а запитати було не до ого, то попереду великі неприємності, і ви опинитеся не тільки не у справ, але і в повній душевній самоті.

Йти по вулиці і то і справа зустрічати своїх знайомих, вітатися з ними – дуже гарний сон. Ви досягнете успіху, будете перебувати в центрі заслуженої уваги, про вас згадають навіть ті, хто в свій час забув про ваше існування.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар