Сонник рости приснилося. До чого сниться високий зріст у сні бачити.

Тлумачення сну здоровань, рости, зріст сонник Міллера

Людина високого зросту, здоровань сниться до розширення ваших можливостей.

Стати уві сні несподівано набагато вище власного зростання – це попередження про те, що ви починаєте бути дуже самовдоволеним, зазнаватися, так ви можете втратити прихильність багатьох із своїх друзів чи подруг.

Інше значення сну – вам доведеться відстоювати свою репутацію, і дуже рішуче.

Якщо ви побачили свого друга у сні, який виріс просто до неймовірних розмірів, цей чоловік просунеться по службі і забуде вас, розраховувати на його допомогу або розташування в майбутньому вам не варто.

У зворотному випадку, якщо він зменшився в зростанні, ситуація складеться протилежна. Ця людина опуститься наяву майже на дно життя і буде просити допомоги від вас.

Якщо в сні на вас напав здоровань, ви потрапите в погану ситуацію, справа може закінчитися погано.

Для незаміжньої жінки знайомство з чоловіком дуже високого зросту віщує шлюб з дуже порядною людиною.

Значення сну про зростання – сонник Хассе

Бачити уві сні, як якийсь чоловік росте на ваших очах, перетворюється в здоровила – до якогось відкриття, новій ідеї. Також сон може означати, що ви отримаєте наяву якісь яскраві, незабутні враження.

Якщо ви спостерігаєте, як неприродно швидко збільшується в зростанні якесь рослина – сюжет говорить про зростання сновидця в інтелектуальному або духовному плані, інакше він буде дивитися на життя.

Швидко рости самому, бути високого зросту – сновидіння є вказівкою на необхідність приділити увагу власній душі, тому що вона голодує, їй не вистачає духовної їжі.

Люди нижче зростанням сняться до чогось дрібного та незначного.

Якщо це був ваш знайомий, він з часом буде все більше опускатися в соціальному плані, або постане на нечесний шлях.

До чого сниться високий зріст – езотеричний сонник

Якщо уві сні ви стали високим зростом, значить все інше, про що тлумачить це сновидіння, виповниться дуже швидко, буквально відразу.

Бути маленького росту уві сні, набагато нижче, ніж є насправді – до того, що події сну збудуться не скоро, протягом місяця, а може, й більше.

Приснилося, що дуже високого зросту був ваш знайомий чи родич – все, що відбувається уві сні, може стосуватися безпосередньо його, тим більше, якщо він виділявся на тлі інших присутніх.

До чого сниться маленький зріст – сучасний сонник

Маленький зріст у сні вказує на те, що ви не розвиваєтеся як особистість. Якщо ви не призадумаеєтесь, то з часом почнете деградувати, тому що людина не може стояти на місці без руху.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар