Сонник туман приснився. До чого сниться туман у сні бачити.

Туман до чого сниться в соннику Міллера

Навколишній вас з усіх боків туман сниться до неприємних подій, які зіб’ють з пантелику, а удачі можуть виявитися хибними.

У тому випадку, коли туман швидко розсіюється, мова йде про короткий відрізок даного тлумачення, буквально – не більше однієї доби.

Приснилося чуже обличчя в тумані – бійтеся нових знайомств. В цілому сон може говорити про те, що останнім часом у вашому житті з’являється так багато нових знайомих, випадкових людей, що ви не встигаєте або просто не даєте собі працю оцінити їх потрібність і роль у вашому житті.

Пірнати у туман в сновидінні – ознака того, що ви хочете на деякий час стати непомітним. Можливо, причина цього криється в бажанні відійти від якоїсь відповідальності.

Туман над водою сниться до нерішучості.

До чого сниться туман – сонник Хассе

Приснився туман – попереду невідомість.

До чого сниться туман – езотеричний сонник

Бачити, як на полі опускається туман – до потепління.

Блукали в тумані уві сні – будете перебувати в невіданні щодо того, що відбувається навколо. Крім того, сон може говорити про те, що ви не розумієте чиїхось туманних напівнатяків.

Якщо при цьому ви відчували, перебуваючи в тумані, страх, то введення вас в оману є навмисним, чиїмось злим умислом.

Туман, сонник Менегетті

Туман в сновидінні є відображенням нездатності до ментальної автономії суб’єкта, загрози психічної залежності, паразитизму і депресії, що насувається.

Туман до чого сниться, англійський сонник

Туман в сновидінні є знаком крайньої міри життєвої невизначеності. Всі інші деталі слід тлумачити сновидіння, виходячи з цього трактування.

Туман, ассірійський сонник

Туман сниться до збитків і неприємностей у справах.

До чого сняться тумани – сучасний сонник

Приснився туман – значить, ви не можете визначитись щодо напрямку руху до своїх цілей, так і самі цілі в даний період представляються вам невиразними, розмитими.

Якщо туман насувається, а ви йдіть все далі і далі, щоб не потрапити під його покров, виходить, у реальному житті ви навмисне відсуваєте на невизначений термін вирішення проблем, які вимагають досить швидкого реагування.

Чатує в тумані небезпека сниться до того, що в житті ви безтурботні й необережні. Крім того, такий сон може попереджати про що загрожує вам сексуальному насильстві, домаганні.

Ховатися в тумані у сні – до зловмисних дій, які ви будете намагатися приховати.

Езотерика
Додати коментар