Сонник екскурсія наснилася. До чого сниться екскурсію у сні бачити.

Тлумачення сну гід, екскурсія, екскурсовод сонник Міллера

Бути на екскурсії у сні – до нових цікавих зустрічей, знайомств. Серед ваших нових знайомих можуть виявитися вельми неординарні особистості, які залишать слід в душі, і в долі.

Екскурсія в чужій, незнайомій країні вам сниться до неприємностей з владою чи іншими державними структурами.

Якщо уві сні ви бачите екскурсію в свій власний будинок, наяву ви ризикуєте втратити житло. Вас можуть виселити всім сімейством, або вигнати з родини після сварки. В останньому випадку ви можете залишитися жити на колишньому місці, але на самоті.

У разі, коли чоловікові сниться, що він працює гідом, можна говорити про нові райдужні перспективи в його кар’єрі, шлях до професійного процвітання в даний момент відкрито. Однак потрібно швидко проскочити хвіртку на початку цього шляху, інакше вона знову закриється.

Якщо екскурсоводом у сні працювала жінка – в її життя складеться ситуація, коли вона сама запропонує себе чоловікові.

До чого екскурсія сниться, сонник Фрейда

Вирушати на екскурсію в сні означає, що наяву у вас є особиста таємниця інтимного плану. Ви приховуєте щось навіть від близьких вам людей, оскільки боїтеся засудження.

Виконувати уві сні роль гіда, екскурсовода – це натяк на те, що в ліжку ви любите вчити свого нового партнера новим позам, прийомам та іншим штучкам, оскільки вважаєте себе дуже досвідченим коханцем або коханкою. І найімовірніше, так воно і є.

До чого екскурсії сняться – сучасний сонник

Побачили уві сні гіда, екскурсовода – скоро вирушите в подорож по нових цікавих місцях.

Якщо ваша бесіда з гідом переросла в суперечку або навіть у сварку – такий сюжет сну віщує конфлікт з начальством, в якому неправі опинитесь ви, і вам доведеться це визнати. Втім, начальство завжди право, краще відразу утримайтеся від непотрібних спорів.

Взяли на себе роль екскурсовода у сні – вам випаде нагода застосувати власну винахідливість і підприємливість, не пропустіть його.

Іти в сні в натовпі туристів під керівництвом гіда – до несприятливої, що компрометує вас зв’язку, яка відкриється і зіпсує вашу репутацію.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар