Сонник диня наснилася. До чого сниться диню у сні бачити.

Тлумачення сну диня в соннику Міллера

Поява в сні дині є не дуже добрим знаком для ділової людини, він може укласти невигідний контракт, почати ризикований проект, зробити невиправдану угоду.

Для інших категорій сновидців приснився диня також не сприяє успіху, а крім того, може передвіщати хвороба.

Однак побачити дині зростаючими – гарний сон, до доброї вдачі.

Їсти диню в сні – будете розсьорбувати наслідки своїх необачних дій.

До чого диня сниться, сонник Фрейда

Їсти диню в сновидінні – це натяк на те, що в ліжку ви дуже любите отримувати одноосібне задоволення. Те, що відчуває в цей час партнер – вас турбує в останню чергу, ви можете пожалітись про це після, пожаліти його і сказати, що більше так не будете. Однак все буде, як і було.

Якщо уві сні ви різали диню на маленькі шматочки – можна говорити про те, що ви великий майстер в інтимному житті. Ви вмієте контролювати, затримувати настання оргазму і у себе, і у партнера, а також разючим чином можете швидко відновлюватися. Єдина небезпека всього цього – переграти, захопитися цією забавою настільки, що забути про почуття і душевної близькості.

До чого сниться диня – езотеричний сонник

Збирати дині у сні – до добробуту.

Їсти диню – такий сон передвіщає тривогу, а також може стати передвісником отруєння через нерозбірливість в їжі. Дивіться уважно на те, що їсте, особливо, якщо ви знаходитесь в чужій країні.

Диня, сонник Менегетті

Сон про дині має подібне значення зі сновидіння про яблуки.

До чого дині сняться, сонник Лонго

Якщо уві сні ви їсте диню, це вказує на ваше нездорову пристрасть до розваг наяву, в результаті яких страждають ваші самі прямі обов’язки. Дуже скоро у вашому оточенні близьких людей не залишиться нікого, хто був би готовий підтримувати вас у цьому морально і містити фінансово.

Купувати диню у сні – до необачного кроку, який стане відмінним козирем в руках ваших недоброзичливців. Ваш прорахунок ще і в тому, що ви думаєте про те, що вони про вас забули, і можна помилятися безкарно.

Якщо уві сні ви працювали на баштані, вирощували дині – це вказує на головне джерело ваших бід наяву – це ви самі. Надто сподіваючись на везіння, ви беретеся за впровадження примарних ідей, підсумок чого давно відомий.

Зривати диню з грядки уві сні – передвістя конфлікту, в якому ви візьмете провину на себе. Причиною тому буде не жертовність, а банальний комплекс неповноцінності, з-за якого ви готові бачити винуватим у всьому себе. Вам слід зрозуміти в реальному житті рівень самооцінки.

Різати диню уві сні – вказівка на те, що ви схильні спрощувати чималі проблеми. Оптимізм – це чудово, але не завжди виправдано.

Диня, англійський сонник

Для молодих закоханих побачені уві сні дині віщують щасливий шлюб з вірогідним переїздом на місце проживання в іншу країну. Жити вони будуть благополучно і забезпечено, але ймовірна проблема з народженням дітей.

Якщо диню бачить уві сні хвора людина, то його швидке одужання у великій мірі залежить від кваліфікації лікаря.

До чого сняться диня – сучасний сонник

Диня уві сні уособлює людську тупість, неосвіченість і некомпетентність. І дуже скоро з усім цим ви зіткнетеся в житті впритул.

Також приснився диня може вказувати на необхідність тимчасово стримати активність і подбати про здоров’я.

Якщо динь у вашому сновидінні була велика кількість, і виглядала ця купа дуже апетитно – у вас будуть на руках всі козирі, ви виграєте в складному протистоянні наяву легко і з мінімальними втратами.

Езотерика
Додати коментар