Сонник балерина наснилася. До чого сниться балерину у сні бачити.

Тлумачення сну балерина сонник Міллера

Приснилася балерина, яка виконує партію, віщує цікаву зустріч на вашій життєвій дорозі. При цьому вона буде не тільки цікавою, але і вражаючою, незвичайною. Не лякайтеся, якщо доля зведе вас з дуже дивним людиною, причому дивність його може виражатися як у зовнішньому вигляді, так і в загадкових словах. Він буде миролюбний, і якщо ви відповісте йому тим же, то отримаєте багато цікавої інформації.

Якщо ви дивитеся уві сні балет, і вас захоплює танок балерини, то це сновидіння свідчить про надмірний педантизм у плані акуратності. Ви мучте себе через дрібниці і дрібниць, нічого не значать у житті.

Якщо вам приснилося, що ви балерина і танцюєте на сцені, то або недавнє, або швидке знайомство ви будете вважати важливою, доленосною у своєму житті. Проте на ділі це буде таким дрібним епізодом, який навіть не залишить у вашій пам’яті якого-небудь значного сліду.

Бути балериною уві сні і стояти біля верстата, репетируючи одне і те ж па – до порожньої витрати часу на людину, яка все одно не стане вашим обранцем, хоча ви витратите на ці відносини дуже багато часу, можливо, навіть декілька років.

Балерина, сонник Менегетті

Неупереджений погляд на танок балерини, якщо не брати до уваги естетичну складову, покаже нам, що це, за великим рахунком, обертання вхолосту. Відсутність плідної діяльності в рухах балерини можна перенести і на осмислення сновидіння з її участю. Це безплідне і даремне життя. Також сон може вказувати на особистий внесок сплячого в щось несправжнє, фальшиве, що веде до найвищої негативності, яка, в свою чергу, може привести людину до суїциду.

Езотерика
Додати коментар