Сонник фарфор приснився. До чого сниться фарфор у сні бачити.

Фарфор до чого сниться в соннику Міллера

Тонка, красива порцеляновий посуд сниться до сприятливого результату справи, яка в даний момент має для вас незаперечне значення. Ви, нарешті, зітхнете з полегшенням і дозволите собі розслабитися.

Розбити виріб з фарфору – до сварки на матеріальної, на фінансовому ґрунті. Привід для неї на ділі виявиться абсолютно нікчемним.

Використовувати гарну порцеляновий посуд явно не за призначенням – вказівка на ваше невірне відношення, надмірну тягу до деяких речей, явно того негідним.

До чого сниться фарфор – сонник Хассе

Великий і гарний сервіз із старовинного кришталю сниться до отримання спадкового майна.

До чого фарфор сниться – езотеричний сонник

Бачити в сні тонкий старовинний фарфор, який представляє собою антикварну цінність – до знайомства з витонченою людиною, справжнім аристократом.

Якщо ви їли або пили з такого посуду, то наяву опинитеся на прийомі у престижному суспільстві.

Розбили в сновидінні дорогу фарфорову чашку – наяву опинитеся від якихось благ цивілізації, причому зробите це добровільно з якихось внутрішніх спонукань.

Якщо ж порцеляновий виріб впустив і розбив хтось інший, то зробити це вам доведеться проти власної волі.

Розписувати порцеляновий виріб у сні – до відмінного шансу підвищити свій рівень спілкування, стати вхожим в якесь вище суспільство.

До чого сниться фарфор – сучасний сонник

Фарфор і вироби з нього сняться до благополучної у фінансовому відношенні життя. Головна умова – щоб фарфор був витонченим, тонким і не мав пошкоджень.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар