Сонник приснилася хата. До чого сниться хату у сні бачити.

Тлумачення сну хата в соннику Міллера

Оскільки будинок в цілому є для людини уособленням надійності і стабільності в житті, можна говорити про те, що хата, дерев’яна хата, побачені в сні, вказують на ненадійність, хиткість життєвого становища.

Старий дерев’яний будинок, який в сновидінні видається вам, як свій власний, обіцяє не дуже хороші перспективи – життя поверне в ненадійне, несприятливе русло.

Приснилася нова хата – подолаєте час грошових труднощів.

Покосившийся сільський будиночок віщує важку і мало оплачувану працю і безрадісне життя, але якщо уві сні ви його розвалили і почали будувати на його місці новий дерев’яний будинок – все це буде носити тимчасовий характер і ваші справи поступово підуть в гору.

Якщо нову споруду ви почали в іншому місці – наяву ви зміните місце роботи, і ця зміна на краще.

Все те ж саме може стосуватися і особистим відносинам у залежності від того, що для сплячої людини в даний період життя є більш пріоритетним.

До чого хата сниться, сонник Фрейда

Побачена уві сні стара хата (навіть якщо це міцний дерев’яний будиночок, але старою, несучасної споруди) вказує на те, що ваші уявлення і життєві принципи, м’яко кажучи, застаріли. З-за цього ви не здатні сприймати світ і людей, які живуть поруч адекватно і у відповідності з їх світовідчуттям, хоча цілком може бути, що ваша позиція ґрунтується на більш правильних життєвих принципах.

Якщо приснилася хата  по соннику Цвєткова

Дерев’яний будиночок, що стоїть на відшибі, сниться до змін у житті.

Міцний, грунтовний дерев’яний будинок, що стоїть посеред інших, менш надійних споруд, сниться, як символ стабільності в господарстві і благополуччя в житті.

До чого сниться хата – езотеричний сонник

Якщо уві сні ви перебуваєте всередині сільської хати, важливо, наскільки багато і красиво вона була обставлена і наскільки чисто прибрана.

Світле і чисте внутрішнє оздоблення хати говорить про майбутнє благополуччя в особистому житті і справах.

Якщо все в ній було запущено, брудно, світло ледь пробивалося крізь немиті маленькі віконця – у вашого майбутнього життя не минути неприємностей, негараздів.

Бачити уві сні сільську хату, повну народу – до пліток, пересудів, від яких не втекти. При цьому особливо неблагополучно, якщо ви бачили все це не зі сторони, а присутні в світлиці. Якщо ж при цьому всередині хати все було обставлено багато і навіть трохи зухвало для такого будинку, а зовні (якщо була можливість побачити) простягалося міцне фермерське господарство, то приводом для обмов буде неправедно придбане майно.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар