Сонник штори, портьєри, тюль наснилися. До чого сниться фіранки у сні бачити.

Тюль уві сні — сприятливий символ, що передвіщає приємні зміни в житті, запаморочливий успіх у протилежної статі і пропозицію про вступ в шлюб. Однак в сукупності з деякими деталями цей знак може попереджати про прийдешнє розлучення і серйозні втрати.

Сучасний сонник

Дівчині тюль мариться, якщо її чекає пристрасна любов з боку благородної небідної людини. Розглядати на вікнах уві сні-мати в реальності проблеми, вирішення яких більше не можна відкладати ні на хвилину. Порвалася може передвіщати те, що вихід зі сформованого важкого становища буде знайдений.

Сонник Д. Лоффа

У будь-якому сні, де присутня тканинна, є деяка загадковість. Згадайте, на якому вікні ви бачили. Якщо на своєму, це означає, що ви боїтеся, що про ваші таємниці хто-небудь дізнається, а на чужому – до довіри секретної інформації. Колихається сниться до приємних клопотів.

Сонник Феломена

Тюль білого кольору за сонником застерігає від непотрібних придбань, здатних доставити вам неабиякі фінансові труднощі. Для дівчини побачене символізує заміжжя. Зашторювати вікна в будинку-займатися справою, яка здатна доставити насолоду.

Сонник міс Хасе

Штори і портьєри можуть уособлювати спроби до втручання у ваше особисте життя. Купувати на вікна уві сні-афішувати свої відносини з партнером, про що з часом доведеться пошкодувати. В даному випадку краще проявити деяку обережність і не ділитися секретами зі сторонніми особами.

Сонник Е. Цвєткова

Фіранки іноді сняться до несподіваного приходу гостей. Колір також свідчить про різні події в житті людини. Білий за сонником мариться до весілля, Чорний – до поминок, червоний – До побачення, а Зелений – на щастя і благополуччя в будинку. Брудні Портьєри ввижаються, якщо вас в найближчому майбутньому чекає незручна ситуація.

Сонник Г. Міллера

Прозорий на вікні, через який при внутрішньому освітленні з вулиці видно обстановку кімнати, мариться, якщо в реальності докучають малознайомі люди. Якщо уві сні полотняні роздуваються від поривів вітру, у Вашому житті намічається любовний роман, однак, він буде недовгим.

Езотеричний сонник

Сон, в якому присутні нові фіранки, може означати, що людину чекають нові відносини. Будьте готові до того, що вони викличуть масу пліток про вас. Якщо молодій дівчині примарилося, що вона шиє, незабаром їй захочеться вийти заміж.

Езотерика
Додати коментар