Сонник кобра наснилася. До чого сниться кобру у сні бачити.

Тлумачення сну кобра в соннику Міллера

Як і будь-яка інша змія, кобра сниться людині, як загроза, більше того, вона є однією з найбільш небезпечних і отруйних, тому поява або, тим більше укус кобри в сновидінні є дуже тривожним знаком.

Повзуча повз кобра сниться до відносно спокійного періоду життя, коли ваші вороги і недоброзичливці тимчасово залишать вас у спокої, однак не слід забувати про їх існування, щоб не бути захопленими зненацька.

Схоже значення має в сновидінні біла змія, вас тимчасово залишить у спокої. Але якась заздрість на вашу адресу може спровокувати вашого ворога на раптовий напад, не афішуйте свої досягнення.

Якщо вам сниться чорна кобра – у вас є непримиренний ворог, якому не потрібен додатковий привід, щоб при будь-якій можливості завдати вам черговий удар.

Зелена кобра – знак того, що ваш головний ворог – це ви самі і ваші шкідливі звички. Крім того, вам вкрай не рекомендується у найближчий місяць вживати спиртні напої.

Укус кобри у сні означає майбутнє нещастя, це може бути як зрада чи зраду, так і хвороба.

Приснилося, що кобра схопила за руку – остерігайтеся підступу від тих, з ким ви зараз знаходитесь в гарних відносинах, принаймні, вітається за руку.

Нападниця кобра – це нависла над сплячим загроза.

До чого сниться кобра по соннику Цвєткова

Кобри сняться як попередження про ворога, який, проте, ніколи не нападає нишком, а робить це відкрито.

Якщо уві сні вас вкусила кобра – не нехтуйте наяву ніякими погрозами, які надходять на вашу адресу, оскільки вони можуть у будь-який час бути приведені в дію.

Змія кобра, укус якої уві сні припав вам в руку, попереджає про те, що хтось з ваших друзів відразу може перетворитися в непримиренного ворога. Таку людину варто побоюватися, тому що він знає багато ваші слабкі місця.

Чорна кобра уві сні – загроза помсти, яка виношується, щоб бути продемонстрованої відкрито, в обличчя.

Кобра, сонник Менегетті

Велика кобра сниться як уособлення негативного фактора емоційності, більш притаманною чоловічому образу.

Якщо змія кобра нападає уві сні – для суб’єкта це повинно послужити сигналом про проникнення в його життя чужорідної, нелюдської, неприродної структури, яка, однак, не маскується і не видає себе за щось інше.

Сон, у якому кобра намагається вкусити себе за хвіст, вказує на стомлююче багаторазове повторення, розлад обсессивного характеру (заборона, спокуса, вимога тощо).

Езотерика
Додати коментар