Сонник ланцюжок наснився. До чого сниться ланцюжок у сні бачити.

Ланцюжок, побачений уві сні — хороший знак, символ зв’язку, єдності і гармонії. Часто означає Відносини між людьми і обіцяє успіх в любові, дружбі. Якщо уві сні ланцюжок розірваний, брудний або тьмяний, то значення сну змінюється в гіршу сторону.

Сонник Міллера

За сонником Міллера ланцюжок із золота означає психологічний стан людини. Якщо уві сні вам дарують ланцюжок або ви подарували його – це знак ревнощів, сумнівів в щирості і чесності коханої людини, але всі переживання марні і тимчасові. Якщо уві сні ланцюжок розірваний – чекайте втрат і неприємних звісток, хвороби. Купити ланцюжок – обман або неможливість досягнення мети.

За сонником З. Фрейда

Отримана в подарунок прикраса означає безпідставну невіру в почуття інших людей. Бачити на кому-небудь золотий ланцюжок – надмірно цікавитися чужими відносинами, втратити подарунок – проявити неувагу до оточуючих, не помітити підступу.

По Жіночому соннику

До чого сниться ланцюжок ? Перш за все ланцюжок говорить про багатий духовний світ, побачений на комусь ще – про зраду, фінансові втрати, неприємності. Ланцюжок з хрестиком – до весілля, з кулоном – для сімейних людей – вірність. Ланцюжок із золота або срібла – любов, вірність, для пари, що давно зустрічається – швидкі заручини.

Сонник Цвєткова

За сонником Цвєткова сон про золотий ланцюжок – знак швидкого побачення зі старими хорошими знайомими або друзями, нового приємного знайомства і довгих міцних зв’язків.

Сонники часто розглядають, до чого сниться золотий ланцюжок. Речі з золота зазвичай символізують зраду і обман, тому спочатку потрібно уважно ставитися до знайомих, яких напророкував ланцюжок. Знайдена прикраса-отримання грошей; якщо знайшли його на дорозі – до зміни місця проживання або ремонту, пройшли повз – упустили хорошу можливість. Тісний ланцюжок, не за розміром – небезпека, тьмяний ланцюжок – порожні, недовгі відносини, які швидко закінчаться.

Якщо ланцюжок сниться у вівторок – обман в любові, в середу – справи заплутаються, доведеться витратити деякий час на вирішення проблем, сон в четвер означає втому від роботи або тимчасове охолодження подружжя.

Ланцюжок зі срібла — розумність у відносинах, прагнення розбагатіти або приємна розмова зі старим другом, якщо срібний ланцюжок займає значне місце уві сні, можна очікувати великого прибутку. Прикраса з міді, латуні та інших простих металів – розчарування. Для жінки носити уві сні ланцюжок з неблагородних металів – доведеться терпіти потребу в шлюбі, хоча відносини в парі будуть теплими. Якщо золото, з якого зроблений ланцюжок, фальшиве – ймовірність посваритися з другом або подругою через дрібниці.

Дверний ланцюжок – до втрат або крадіжки, на годиннику – пунктуальність, все задумане здійсниться в термін, але самому сновидцю доведеться поквапитися.

Якщо ламається застібка — чекайте неприємностей, від яких не відразу вийде позбутися. Ховати ланцюжок або тримати в руці – уникнути конкуренції, кидати у воду – за вами спостерігають, провокують на скандал.

Езотерика
Додати коментар