Аркан XVIII Місяць: Значення та опис

Місяць: що означає аркан
Назва аркана:Місяць, Сутінки
Категорія:Старші аркани
Прямий стан:Мрія, страх, невпевненість у собі, обман
Перевернуте положення:Хаос, нерозуміння, вигідні зміни, тривога

Місяць: Загальне значення

Прямий стан

Аркан свідчить про щось таємне і несвідоме, коли йдеться про темні сторони людини, про її таємниці. Карта може приховувати таку таємницю, яка може вилитися небезпекою. У житті можуть статися неприємні моменти з проявом емоцій (заздрість, ревнощі). І поки не час відчувати себе на міцність, виявляти свою сміливість.

Карта застерігає людину від небезпеки, вона радить їй – поводитися обережно, відстежуючи кожен свій крок. А все тому, що багато подій, які відбуватимуться, не завжди будуть підвладні людині. Людина зіткнеться з непередбачуваністю. Інформацію, яку він отримуватиме, виявиться неповною, а все тому, що людина сама відмовляється дивитися правді в очі. Є небезпека потрапити до чиєїсь пастки, не виключені раптові зміни.

Людина зіткнеться з труднощами та перешкодами, тільки не відразу стане зрозуміло, наскільки вони серйозні. Дуже легко оступитися і зробити помилку. Якщо нещодавно все здавалося зрозумілим, то тепер темрява. Це як день та ніч. Вдень ми бачимо одну картину, а вночі зовсім інші відчуття.

Перевернуте становище

Не можна сказати, що Місяць несе якусь загрозу, проте карта характеризується негативом і небезпекою. По суті, перевернутий Місяць можна назвати нашими страхами, побоюваннями та передчуттями. У свою чергу, Місяць може свідчити про кошмарні сна. Якщо людині насниться страшний сон, вона може довго переживати з цього приводу і боятися того, що сновидіння колись стане реальністю.

Людина під впливом Аркана може заплутатися у своїх страхах і відчувати себе незахищеною. Крім того, він боїться псування і чаклунів, його лякають обставини, пов’язані з містикою, пограбуванням. До речі, Місяць вказує на той факт, що не виключено – нічне пограбування.

Проглядається за обставин неясність, нестабільність, брехня. Людина відмовляється приймати оточуючих людей такими, якими вони є з усіма їхніми якостями та слабкостями. Він чіпляється за звичну йому обумовленість, діловитість і розсудливість, особливо у момент сум’яття.

Місяць: Значення у коханні та стосунках

Прямий стан

Аркан може свідчити про те, що людина не буде впевнена у своєму партнері, стосунки не здаватимуться їй довгостроковими і перспективними. Під впливом цієї карти можуть виникнути нез’ясовані обставини, що впливають розвиток взаємовідносин. Люди нерідко при розкладі Місяця на кохання та стосунки схильні будувати «повітряні замки» та мріяти, у них добре розвинена інтуїція, вони вірять ілюзіям.

Карта характеризується труднощами і неясностями за обставин, у яких людині властиво відчувати страх. Він ніби блукає в темряві, не маючи міцної опори під ногами. Хтось розноситиме чутки за спиною і обманюватиме. Не варто говорити про щирість стосунків, вони мають прихований зміст.

Перевернуте становище

У відносинах спостерігається брак інформації, безпричинна ревнощі, занепокоєння за майбутнє з коханою людиною, яка здатна на обмані зраду. У сім’ї відзначається нестабільність, яка виявлятиметься не лише у почуттях партнера, а й у його намірах та обіцянках.

Може статися так, що людина дізнається про те, що її відносини з другою половиною спочатку були побудовані на обмані. Внаслідок цього будуть і сварки, і скандали. Не варто виключати і більш підлі вчинки в житті, які можуть статися під впливом Аркана.

Місяць: Значення в ситуації та питанні

Прямий стан

У ситуації карта Місяць свідчить про страхи, які стосуються некомпетентності та нестачі досвіду. Карта не може вказувати на те, наскільки велика ймовірність цих страхів та переживань. Адже може виявитися так, що приводу для страху взагалі немає.

Людина навіть не може бути впевненою у завтрашньому дні. Він постійно сумнівається: «А чи своєю справою займаюся?», «А чи знайду роботу?». Дуже багато буде ситуацій у житті, пов’язаних із обманом та безладдям. Карта свідчить про шахрайство, організаційні інтриги, нез’ясовані обставини, заплутані трудові відносини.

Перевернуте становище

Аркан попереджає про злети і падіння, коли в ситуації очікується зовсім непередбачених обставин. Звичайно ж, будуть труднощі та проблеми на шляху, і це неминуче. Щоправда, не завжди він зможе знайти причину їхньої появи, зате на інтуїтивному рівні – він буде гостро відчуватиме неприємності. Тільки джерело всіх проблем криється не в знаках долі, а в самій людині, яка сама шукає привід для сумнівів і переживань.

Людина має пройти випробування, пов’язані з темною стороною життя. Але якщо він зможе тверезо оцінити те, що відбувається, то легко впорається і з темною смугою.

Місяць: значення карти дня

День може людині здатися несприятливим. Причиною цього може бути поганий сон, який приснився. Не варто надавати особливого значення своїм снам, і лякати себе примарами та містикою.

Якщо перед людиною стоїть якась важлива справа (нехай навіть неприємна і складна), не слід її уникати. Адже після подолання страху обов’язково піде щось нове та цікаве. Просто потрібно зібратися з духом і зробити цей важливий і відповідальний крок.

День варто приймати таким, яким він є. Незважаючи на всі побоювання, хай і повільними кроками, але треба рухатися вперед, а не назад. Вже пізніше можна буде виявити, як ви багато чого досягли.

Місяць: Порада карти

Навчіться долати у собі страхи. Якщо людина зможе позбутися своїх страхів, то вона зможе зробити значний стрибок уперед.

Карта Місяць допоможе все подолати, виправити та вдосконалити. Хіба можна дозволяти примарним труднощам вставати своєму шляху? Ні звичайно. І чинити опір потрібно реальним проблемам, не кажучи вже про якісь сумніви. Не варто піддаватися ілюзіям і помилкам, виявіть ясність розуму.

Місяць: Поєднання з іншими картами

Старші арканиЖезлиКубкиМечіПентаклі
Блазень
Затемнення розуму
Туз жезлів
Втрата інтересу
Туз кубків
Весілля
Туз мечів
Операція, кесарів розтин
Туз пентаклів
Отримання прибутку
Маг
Використання інших людей у ​​своїх цілях
Король жезлів
Обман
Король кубків
Бійтеся води
Король мечів
Небезпечна робота
Король пентаклів
Небезпека
Жриця
Заняття чорною магією
Королева жезлів
Коханка
Королева кубків
Прозора
Королева мечів
Лицемірство
Королева пентаклів
Наполеглива праця
Імператриця
Пошук сили
Лицар жезлів
Незваний гість
Лицар кубків
Партнерство
Лицар мечів
Отримання поранення
Лицар пентаклів
Злодійство
Імператор
Ворог
Паж жезлів
Промахи
Паж кубків
Новаторство
Паж мечів
Військовий
Паж пентаклів
Не турбуйтесь, все пройде
Жрець
Лжепророк
Двійка жезлів
Заплутана ситуація
Двійка кубків
Розсіяність
Двійка мечів
Лжепророки
Двійка пентаклів
Хвороби
Закохані
Союз побудований на брехні
Трійка жезлів
Раптовий подарунок
Трійка кубків
Ілюзія
Трійка мечів
Бій з тінню
Трійка пентаклів
Втома
Колісниця
Неясна ситуація
Четвірка жезлів
Брехня, поява коханки
Четвірка кубків
Ідолопоклонство
Четвірка мечів
Накопичення енергії
Четвірка пентаклів
Спокуса
Сила
Відсутність волі
П’ятірка жезлів
Махінації
П’ятірка кубків
Приймайте гостей
П’ятірка мечів
Чорна магія
П’ятірка пентаклів
Самотність
Путівник
Несприятлива ситуація
Шістка жезлів
Ви на хибному шляху
Шістка кубків
Людина залежить від минулого
Шістка мечів
Боязнь води
Шістка пентаклів
Творчий успіх
Фортуна
Страх
Сімка жезлів
Труднощі у житті
Сімка кубків
Мрії про найкраще майбутнє
Сімка мечів
Алкоголізм
Сімка пентаклів
Викриття
Правосуддя
Махінації
Вісімка жезлів
У вас багато ворогів
Вісімка кубків
Романтичний зв’язок із людиною з минулого
Вісімка мечів
Нещасний випадок на воді
Вісімка пентаклів
Вигідний контракт
Повішений
Ви програєте битву
Дев’ятка жезлів
Агресивна поведінка
Дев’ятка кубків
Втрати
Дев’ятка мечів
Страх
Дев’ятка пентаклів
Фінансова нестабільність
Смерть
Ризик
Десятка жезлів
Розпач
Десятка кубків
Вороги у вашому оточенні
Десятка мечів
Істерика, психологічні розлади
Десятка пентаклів
Душевне багатство
Помірність
Зміни
Диявол
Чорна магія, зрада
Вежа
Досить руйнувати себе зсередини
Зірка
Розсіяність
Місяць
Сонце
Любовний трикутник
Суд
Пошук істини
Світ
Ситуація залишиться без змін
Езотерика
Додати коментар