Сонник приснився ангел. До чого сниться ангела у сні бачити.

Тлумачення сну ангел в соннику Міллера

Ангел у сні передвіщає сильні, хвилюючі враження. Також ангел може попереджати про якісь зміни і отриманні новин.

Якщо під час видіння ангела уві сні ви відчували приплив радості, піднесений настрій – чекайте благополучних звісток від друзів. Також цей сон може передвіщати отримання нежданої спадщини.

Якщо ви злякалися чи відчували незручність, побачивши ангела, остерігайтеся пліток про ваше особисте життя або про дуже конфіденційних справах.

Людини, що знаходиться в горі, побачений ангел втішить.

Того, хто вчинив якесь зло справу по відношенню до інших, сон закликає до каяття і попереджає про неминучу розплату.

До чого сниться ангел, сонник Ванги

Якщо ангел перебував у сні над головою іншої людини, його смерть вже близька.

Якщо людина, над головою якого ви бачили ангела смерті, вам незнайомий, чиясь смерть, не торкнувшись вашого серця, вплине на ваше життя.

Ангел, що стоїть за спиною незнайомого або неузнанної вами людини, передвіщає, що якась благородна особистість, що займає високий пост і вам особисто знайома, скоро відійде в інший світ.

Якщо приснилося, що ви ангел – привід задуматися про розподіл своїх доходів. Багатство дається людині не просто так, і не для нього одного, інакше він може втратити його. Подумайте про тих, кого ви могли б трохи ощасливити своїми пожертвами.

Якщо уві сні ви побачили ангела у небі, і при цьому він кликав вас до себе – це серйозний привід сходити до лікаря, до якого ви повинні знати самі. З великою ймовірністю ви можете серйозно захворіти.

Ангели, сонник Нострадамуса

Споглядання ангела уособлює мир і спокій душі. Час загального щастя не за горами.

Якщо ангел – це сам сплячий, то хтось із його близьких вкрай потребує його допомоги, і він в змозі її надати.

Ангел, що закликає вас на небеса – провісник важкої хвороби сплячого або близької йому людини, слід звернутися до лікарів.

Перебувати в місті ангелів – сновидіння означає швидку подорож, можливо, це якимось чином пов’язано з Китаєм.

Ангел, сонник Лоффа

На тлі зростаючого інтересу до релігії і церкви не дивно, що ангели почали снитися людині частіше. Людина деколи сприймає їх образ несвідомо, колективно, він може повторювати моменти оповідань про них або намальовані зображення. Саме слово “ангел” – це “посланець”, те ж саме означає він і в сновидіннях, тобто приходить до людини вісником, носієм послання.

В залежності від конкретної функції даного послання в сновидінні можуть з’являтися і інші образи або використовуватися додаткові обставини.

Образ ангела важливий у багатьох релігіях, він присутній у філософських течіях, тому його явище уві сні важливо і потребує детального розгляду. Необхідно точно зрозуміти, що за ангела бачить сплячий, можливо, це був образ протилежного втілення – занепалого ангела. Тоді значення сну може кардинально змінитися.

Ангели можуть бути наділені знанням і баченням. Досить рідко людина має уві сні з ангелом бесіду, найчастіше той одним своїм чином дає сплячому одкровення, доносить певну Божественну думку.

Сучасний чоловік почав ставитися до ангела не як до посланнику одкровення, а як до швидкої допомоги. Цьому сприяє література, особливо періоду 70-х минулого століття, в якій ангелам відведена роль мало не підсобних робітників, які охороняють будинки, лагодять автомобілі і т. д., стаючи, таким чином, учасником наших побутових турбот. Позначається потреба людини у Божественному захисті, надійнму помічнику понад після пережитого періоду бездуховності. Проекцію цих бажань ми бачимо і у сні. Але, якщо наяву джерело їх залишається невидимий і невідомий, то в сновидінні ангели є до нас видимим чином, і ми звертаємося до них, як до друзів.

Однак не завжди слід відносити таке сновидіння до одкровення згори. Можливо, ангел стане передвісником самого звичайного послання. Щоб визначитися з тлумаченням в конкретному випадку, слід розглянути деякі аспекти. Чи є у вашому житті наяву і у вашому світогляді місце для подібного? Які почуття ви відчували в сні і після пробудження? Є відчуття неординарного сну, явища? Наскільки чітко ви бачили образ ангела, чи це було більшою мірою передчуття, відчуття? Ангел щось говорив або мовчав? А може бути, він щось робив? Де знаходився ангел – в церкві, в хаті, в небі? Можливо, ви бачили пряме протистояння: ангел і демон? Запитань багато, а відповіді на них дають підказку, кожен сон вимагає детального розгляду.

Аналізуючи сон, в якому вам явився ангел, подумайте і про те, в якій сфері життя саме зараз ви відчуваєте брак власних сил, можливостей, знань, а може бути, потребуєте емоційно підтримки. Співвіднесіть своє сновидіння з цією гранню свого життя, швидше за все, ви отримаєте однозначну відповідь.

Якщо приснилися ангели по соннику Цвєткова

Ангел сниться до допомоги, благополуччя.

Бесіда з ним віщує смерть одного.

Чорний ангел або ангел з чорними крилами є передвісником недобрих звісток.

Статуетка ангела сниться до кохання без взаємності, купувати таку статуетку означає брехня з вашого боку по відношенню до коханої людини.

Образ ангела може бути доповненням тлумачення іншого сюжету сновидіння.

Значення сну ангел – сонник Хассе

Якщо ви бачите крила ангела – до доброго знайомства.

Розмова з ангелом – це попередження про біду з близьким другом, можливо, його смерть.

Приснилася маленька дівчинка, схожа на ангела – до неспокійних часів, але це будуть приємні клопоти.

Якщо це був хлопчик – вас чекає дуже добра новина.

Ангел на фото сниться до розчарування.

До чого сниться ангел – езотеричний сонник

Якщо ангел у вашому сні з’явився чітким чином і в традиційно зображованому вигляді з білими крилами, то він віщує печаль. Можливо, це буде втрата близької людини.

Якщо у вигляді ангела вам приснився знайомий, ви отримаєте від когось потужну підтримку.

Малювати ангелів – до духовного зростання.

Ангел у вигляді красивої птиці сниться до незвичайної події або до дуже приємної звістки, яке вас дуже здивує.

Якщо вам приснилася статуя ангела, сон говорить про невідповідність вашому житті вашим же поняттям про неї, причому протиріччя стають все більш явними.

Ангел, сонник Менегетті

Ангел символізує щось, відмінне від людської природи, чуже його земним інтересам. Тому допомога ангела може здатися неочевидною і навіть в деякій мірі ворожою. Все залежить від ставлення людини до цих категорій наяву. Якщо ангельська сутність для сплячого не є критерієм реальності, то сон не несе для нього позитиву. Позитив у цьому випадку також слід розглядати як поняття відносне. Наприклад, для віруючої людини хвороба представляється благом, для атеїста – горем. Тлумачити сон слід, перш за все, виходячи з реального ставлення сновидця до присутності іншого, ангельського світу, і з його особистих переконань.

Ангел, англійський сонник

Видіння ангела – добрий знак.

Бути оточеним ангелами – до вірним і чесним друзям.

Заміжня жінка може розцінювати сновидіння як обіцянка великої і дружної сім’ї.

Якщо заміжня дама бачить двох ангелів, у неї може народитися двійня.

Для молодят, які беруть шлюб, ангел явився у сні, обіцяє міцний союз і вірних друзів сім’ї.

Ангел, французький сонник

Ангел з крилами сниться до збільшенню почестей і щастя.

Побачити летить ангела – до отримання хороших новин.

Однак, якщо ангел сниться людині часто, це привід задуматися: ви часто дозволяєте собі спочатку говорити, а потім думати.

До чого сняться ангели – сучасний сонник

Якщо уві сні ви бачите спокійно летить вам назустріч ангела, то ваше життя можна порівняти з човном, яку пустили вниз по спокійній безпечній річці без крутих поворотів. Щоб плисти по ній, немає необхідності навіть гребти веслами.

Побачити в образі цієї небесної істоти самого себе означає, що в житті вам належить виконати його місію: когось захистити чи комусь посильно допомогти.

Падший ангел в чорному вигляді сниться до сумнівних вчинків, душевного неспокою, невпевненості у вірності обраного шляху або рішення. Вірний крок вам підкаже відповідь на просте запитання: що є добро у вашій ситуації і що є зло. Вибирайте перше, і рішення буде єдино правильним.

Бачити ангела, манливого сплячого за собою – серйозний привід потурбуватися про здоров’я.

Якщо ангел у сні плакав – ви допустили серйозний промах, здійснили непорядний вчинок, забули про честь.

Усміхнений ангел в церкві є посланцем щасливого кохання.

Усміхнений ангел – явище у духовному світі протиприродне. Ангели вміють радіти, але не вміють сміятися. Тому сон слід розцінювати як серйозний обман, зберіться, роздивіться уважно, постарайтеся побачити ворога раніше, ніж він нападе на вас.

Езотерика
Додати коментар