Сонник жеребець приснився. До чого сниться жеребця у сні бачити.

Тлумачення сну жеребець в соннику Міллера

Темний жеребець сниться як попередження про те, що ви готові прийняти швидке і не цілком обдумане рішення. Імпульсивність вам зараз не на користь, по можливості утримуйтеся.

Приснився чорний жеребець, який вас брикнув чи намагався це зробити – щось спонтанне рішення наяву обійдеться вам дуже дорого.

Красивий білий жеребець, якого бачить уві сні жінка, пророкує їй нового шанувальника, який буде ставний, сповнений чоловічої сили і жахливо ревнивий.

До чого жеребець сниться, сонник Фрейда

Сни, в яких присутній жеребець, тлумачаться виключно для дам, оскільки ця тварина у сні символізує самця, чоловіка, партнера. Він гордий і незалежний, його воля тверда, підпорядкувати собі такого чоловіка неможливо, оскільки він – лідер. Якщо ви будете старатися в цьому напрямку, ваш «жеребець» просто ускачить геть.

Однак, якщо вам сняться кінь і жеребець, пасуться або скачуть в парі – ваш партнер готовий поступитися вам місце поряд з собою, дати вам рівні права, але змусити танцювати під свою дудку ви не зможете його навіть в цьому випадку.

Якщо уві сні ви скакали на жеребці – ваше сексуальне життя наяву буде насиченим та імпульсивним. Цілком можливо, ви втомитеся від цього досить скоро, але змінити щось і зробити вашу інтимне життя спокійніше і розміреніше – абсолютно даремне заняття.

До чого жеребці сняться, сонник Лонго

Побачений у сні необ’їжджений дикий жеребець уособлює для жінки гордого, незалежного чоловіка-партнера. У нього сильний характер і неприборканий норов, такі чоловіки не піддаються ніякому «дресируванню».

Езотерика
Додати коментар