Сонник колишня дівчина наснилася. До чого сниться колишню дівчину у сні бачити.

Бачити уві сні колишню дівчину – тлумачення цього за різними сонниками може відрізнятися, вірне передбачення буде залежати від емоцій, які ви відчували в сновидінні. Дізнаємося, про що може говорити сон про колишню дівчину за різними сонниками і традиціями.

До чого може снитися колишня дівчина – різні провісники висловлюють свої спостереження з цього питання. Часто закінчилися відносини не відпускають, людина переживає розставання, думає про партнера. Звідси і реакція підсвідомості: уві сні ви можете знову переживати хворобливий розрив, або ж намагатися знову побудувати відносини. Більшість тлумачів закликають, аналізуючи сновидіння, спиратися на випробовувані під час нього, а також при спогадах почуття. Вони в основному сходяться в тому, що якщо після сну залишилися теплі і добрі відчуття, то це означає, що відносини пора відпустити геть і дати їм завершитися. Цікаво, що секс з колишньою дівчиною найчастіше говорить не стільки про бажання, скільки про прагнення якось помститися їй, самоствердитися, взяти верх. Особливо якщо ці відносини закінчилися не з вашої волі. Крім того, любовний акт уві сні може говорити просто про перезбуджений стан вашої свідомості. І про те, що не варто надавати особливої уваги саме цьому сновидінню. Може бути, його варто просто віднести до розряду приємних подій у Вашому житті.

У будь-якому випадку, сон, в якому ви бачите колишню дівчину, може бути неприємним тільки в тому випадку, якщо ця людина викликає у вас після розставання негативні почуття. Але і в цьому випадку тлумачення швидше Вас порадують. Розберемося, до чого ж сниться колишня дівчина і що можуть означати такі сни.

Сон про колишню дівчину за сонником Цвєткова

Тлумач снів радує сновидіння і закликає позитивно поставитися до побаченого в світі мрій: приснилася колишня дівчина є символом того, що незабаром у Вашому житті все стане спокійно. Особливо добре, якщо колишня дівчина виходить заміж у Вашому сні, це позитивний знак, що говорить про те, що Вам буде легко незабаром відпустити ваше минуле, почати нове життя в особистому плані, відкрити серце і душу для нових світлих почуттів.

Так сон, що приснився повинен вселити в вас впевненість у власних силах. Можливо, нова любов зовсім близько і сон про колишню дівчину закликає не проходити повз неї, не відмовляти собі в щастя.

Чому сниться сон про колишню дівчину по езотеричному соннику

У цьому сонник радять не залишати без уваги повторюваний сон про колишню дівчину. Якщо вона приходить в кожен сон, то це говорить про те, що між вами залишилося багато недомовленого наяву. Може бути, потрібно обговорити все в реальності? Зустрітися і завершити низку нерозумінь і постаратися залишитися друзями? Найголовніше, що для того, щоб відпустити непотрібні думки, потрібно розібратися у всьому в реальному житті. І тоді швидкоплинні сни не будуть приносити нові переживання.

До чого сниться сон про колишню дівчину за сонником Міллера?

Провісник заспокоює чоловіків, яким колишня дівчина приснилася в цікавому положенні. Це аж ніяк не означає, що вагітність якось змусить вас відновити відносини. Уві сні-все інакше. Вагітність колишньої дівчини говорить тільки про те, що нові відносини, які у вас, може бути, вже прямо зараз починаються, будуть набагато більш щасливими і вдалими. І у них є великі шанси на успішне продовження, і може бути саме ваша нова обраниця стане супутницею Вашого життя.

Бачити колишню дівчину уві сні за сонником Лонго

Провісник вважає, що події уві сні – це повний перевертень стану справ в реальності. Так що якщо вам привиділося уві сні що колишня дівчина, померла, страждає або плаче – значить, у неї зараз все непогано складається в житті за неї можна тільки порадіти. А ось якщо раптом вона, навпаки, уві сні весела, сміється, розважається – можливо, їй потрібна ваша допомога. Якщо відносини, в яких Ви залишилися, дозволяють зробити це, зателефонуйте і запитайте, чим ви можете підтримати її.

Сон про колишню дівчину в тлумаченні Сонника Астромеридіана

Обстановка уві сні і дії, які ви робите з колишньою дівчиною, дадуть багато для розуміння сновидіння. Якщо ви заново вступаєте у відносини з колишньою дівчиною – вас чекає зустріч з новими почуттями і новими відносинами. Якщо колишня дівчина з’явилася вам уві сні з новим супутником життя, то чекайте сюрпризів від своєї нинішньої другої половинки, вона може поставити вас перед складним вибором і це не обов’язково буде зрада.

Також про зміни в особистому житті говорить і весілля з колишньою дівчиною, побачена уві сні. Але ці зміни не будуть пов’язані з вашою екс-партнеркою, просто ви зможете знайти нову любов і щастя.

Як пояснює сон про колишню дівчину Сучасний сонник

Цьому сну провісники приділяють багато уваги. Колишні партнери сняться людям дуже часто і, для отримання точного передбачення, потрібно звернути увагу на емоції, які ви відчували в сновидінні. Наприклад, гола колишня дівчина уві сні – це знак того, що найближчим часом варто бути обережним з протилежною статтю. Вас можуть чекати неприємності. Звичайно, таке може здатися дивним, але за словами тлумачів саме оголене тіло – тобто відсутність загадок уві сні – в житті означає підступність і можливий обман.

Якщо ж у Вашому сні дівчина проводить час з новим хлопцем, тобто змінює вам, знайте: повернути її не вдасться. Найкраще постаратися знайти щастя у відносинах з новою подругою. І вже точно викинути з голови всі думки минулі відносини.

Що говорить про сон з колишньою дівчиною романтичний сонник

Іноді після розставання ви прокидаєтеся і згадуєте, як уві сні ви знову цілувалися з колишньою коханою. Може бути, вранці Ви навіть відчуваєте теплі почуття і до свого сорому і незручності про щось шкодуєте. Тлумачі найчастіше говорять, що такий сон говорить про невпевненість чоловіка в собі. Він підсвідомо повертається до колишніх відносин, шукає там підтримки і боїться йти далі. Хоча, це може бути також і ознакою того, що ви просто сумуєте, якщо розставання було ініційовано не вами, та й пройшло з нього трохи часу. У будь-якому випадку варто розставити для себе пріоритети: чи хочете ви повернути кохану? Або мрієте все забути як страшний сон? Якщо підходить другий варіант: сміливо втілюйте задумане в життя.

Якщо ж уві сні ви поцілували колишню дівчину і отримали від неї ляпас, зверніть увагу на нові відносини. Вашій новій партнерці не вистачає любові і ласки, а значить, відносини знову можуть зайти в глухий кут. При цьому, цілком можливо, що поцілунок – це просто гри підсвідомості і в глибині душі ви сумуєте про ту, яку втратили.

Для того щоб витлумачити цей сон, краще звертатися не до провісників, а до психологів. Якщо згадуючи сновидіння, ви робите акцент на своїх незгаслих почуттях, швидше за все ви просто хочете спробувати почати все спочатку. Не варто собі відмовляти, можливо, все вийде краще, ніж було раніше. Або ж ви зможете остаточно поставити крапку в своїй любовній історії. Підказку може дати поведінка дівчини уві сні: якщо вона посміхалася і була весела, пробуйте знову поспілкуватися з нею.

У будь-якому випадку, сон про колишню дівчину-явно не найгірше, що могло відвідати вас в світі мрій. Чого точно не варто робити, так це обговорювати свої бачення з новою партнеркою, щоб не образити її і не поранити почуття. Просто візьміть до уваги передбачення тлумачів і не дайте минулим помилкам зіпсувати Ваше життя.

Коментар астролога

Якщо вас переслідують сни, де ви занурюєтеся в минулі відносини, то ваша підсвідомість сигналізує, що ці відносини не завершені. Минулі образи, спогади, враження ще живі і для побудови нових поки є перешкоди. Ваші почуття уві сні будуть підказкою. Якщо ви відчуваєте смуток, то швидше за все почуття ще не згасли і потрібно дати собі час. А якщо відчуваєте уві сні гнів, то ви не примирилися з розставанням і потрібно попрацювати над прощенням.

Езотерика
Додати коментар