Сонник крадіжка, обікрали приснилося. До чого сниться крадіжку у сні бачити.

якщо сниться, що вас обікрали

До чого сниться крадіжка, красти, обікрали, вкрасти в соннику Міллера

Крадіжка речей, що має місце в реальному житті, завжди викликає у людини почуття образи, образи. Якщо вас обікрали в сновидінні, це також якоюсь мірою буде пов’язано з почуттям приниження, відчуттям себе невинною жертвою.

Крім цього, крадіжка сниться як передвістя підлості, зловживання довірою, і тут можливі два варіанти – щось вкрали у вас або ж ви крадете якісь речі самі. Дане значення сну застосовується до обох випадків.

Якщо крадіжка приснилася напередодні важливого заходу, виконання відповідального завдання, вам може не вистачити сил, енергії, ресурсів, знань.

Приснилося, що обікрали когось із знайомих вам людей – це є вказівкою на те, що ви вважаєте їх достаток і матеріальну забезпеченість незаслуженими, у вашій душі зріє відчуття заздрості.

Знайти вкрадене у сні – до відновлення якоїсь справедливості, згладжування ситуації, яка була для сплячого джерелом занепокоєння.

Була спроба крадіжки уві сні, але ви зуміли цьому перешкодити – наяву хтось зазіхає на межі вашого особистого простору, прагне вплинути, взяти під свій контроль.

Приснилося, що обікрали будинок, в якому ви живете, залишивши в ньому жахливий безлад, зіпсувавши речі, які не взяли – такий сон передвіщає ситуацію, в якій ви залишитеся не тільки обдуреними і приниженими, але і втратите можливість вести колишнє життя.

До чого сниться крадіжка, сонник Ванги

Сниться, що вас обікрали – до втрати, яка може бути як майнової, так і моральної.

Якщо приснилося, що вкрали речі першої необхідності – будете жити в злиднях.

Сон, у якому вас обікрали на ваших очах (тобто мав місце розбійницький напад з крадіжкою), попереджає про велике приниження, прилюдній образі.

Сниться, що обікрали когось іншого – відновити свої втрачені позиції в чому за рахунок іншої людини, що не принесе вам морального задоволення.

Красти речі самому – сон до сильного почуття страху, який буде не скороминувшим переляком, а тривалим гнітючим почуттям.

Приснилося, що хтось хоче обікрасти чужий будинок, а ви цього заважаєте – встанете наяву на захист того, чиї права будуть зневажати.

Якщо незаміжній жінці сниться, що вона вкрала у ювелірному магазині коштовність – вона скоро вийде заміж або, принаймні, отримає пропозицію руки і серця.

Крадіжка, ассірійський сонник

Сниться, що вас обікрали – будете жити в багатстві, вам будуть заздрити.

Обікрали будинок іншої людини – понесете збитки.

Езотерика
Додати коментар