Сонник відьма наснилася. До чого сниться відьму у сні бачити.

Тлумачення сну відьма в соннику Міллера

Якщо у вашому сні літають відьми, то в житті ви відчуваєте потяг до веселих вечірок, пригод, любите приймати участь в пиятиках. Сон говорить про те, що все це в кінцевому підсумку призведе не тільки до розчарування і спустошення, але до образу і приниження.

Сниться відьма, яка нападає, душить вас – до провалу комерційних починань.

Бачити уві сні себе відьмою – до дуже небезпечної пригоди, яка почнеться з ризикованого задоволення. Можливо, воно залишить слід на тілі, наприклад, шрам, особливо, якщо вам було страшно.

Добрі відьми теж сняться не до добра, ви постраждаєте від того, що хтось захоче вас облагодіяти і в результаті “підкладе свиню”.

Убити відьму у сні або побачити вже мертву відьму – до звільнення з-під чийогось впливу.

Відьма у вигляді родича, наприклад, сестри, означає, що ця людина використовує для своїх цілей, часом жертвуючи вашими інтересами.

Побачена уві сні відьма з білими волоссям сниться до того, що вам стане відомим давній обман коханої людини. Постарайтеся не зіпсувати ваші стосунки, адже все це пройшло.

Відьма-кішка сниться до зрадництва.

До чого сниться відьма по соннику Цвєткова

Жінка відьма на мітлі – сон, який повинен насторожити холостого чоловіка, він сильно постраждає від підступної, хитрої жінки. Можливо, він навіть візьме її в дружини.

Якщо стара відьма, яка чаклує, сниться дамі, її чекає грандіозний скандал через якусь їдку, огидну бабу.

До чого відьми сняться, сонник Менегетті

Якщо жінці сниться, що вона відьма – це є вказівкою на присутність в ній жіночого негативного, внутрішньої “старої”. На наявність в оточенні чоловіка такого способу може вказувати присутність у сні рудоволосої відьми або відьми в образі кішки.

До чого сняться відьми – сучасний сонник

Відьма з чорними волоссям сниться до неприємностей, колотнечі, ви дізнаєтеся щось вкрай негативне.

Побачити в сні будинок відьми – ви зрозумієте наяву, хто довгий час чинив вам перепони і робив нишком всякі гидоти.

Якщо уві сні ви змушені були зарізати відьму, щоб врятуватися самому – значить, наяву вас можуть звинуватити у перевищенні меж необхідної оборони.

Для жінки літати, як відьма, самій уві сні – до ситуації, коли вона буде намагатися залучити до вирішення власних проблем інших людей, і буде робити це не зовсім етичними способами або обманним шляхом.

Езотерика
Додати коментар