Сонник латка наснилася. До чого сниться латку у сні бачити.

Тлумачення сну латка в соннику Міллера

Латки, побачені в сні на своєму одязі, свідчать про те, що попереду – необхідність уникнути якихось боргів, зобов’язань. Щоб зробити це, вам доведеться наступити на горло власній гордості, що, втім, піде на користь.

Залатанний одяг на інших людях віщує сплячій людині бідність.

Латка, виявлена на абсолютно новій сукні, обіцяє жінці печаль і негаразди саме в той час, в яке вона збиралася бути найщасливішою на світі. Але переживати із-за цього не варто, оскільки свято в її житті настане, але трохи пізніше, в інший період.

Спроба чимось прикрити латку уві сні, приховати її від оточуючих людей, говорить про майбутні спроби сновидця приховати свою негативну звичку або негативну якість від людини, з якою вони стануть близькі. Подібний сон явно звертає увагу сплячого на те, що подібне оману не буває довгим, а подальше прозріння зазвичай має куди більш сумні перспективи.

Снилося, що ставили латку на одяг – доведеться взвалити на свої плечі наяву неприємні обов’язки (сон для жінки).

Але якщо вона латала таким чином, домашні речі, наприклад, скатертина, покривало, то в її родині встановляться надійні і міцні взаємини, які не похитне навіть тимчасова потреба.

До чого латка сниться, сонник Фрейда

Ставили уві сні латки – наяву ви зробите щось непоправне, що викличе гірке каяття. Це може бути несправедливе звинувачення, біль, заподіяна недовірою чи навіть відкрите образу. Той, на чию адресу це буде зроблено, не простить ніколи.

Якщо приснилася латка по соннику Цвєткова

Бачити латку у сні – до пліток або марним зусиллям, результати яких будуть радувати вас недовго.

Снилося, що нашивали латки – багато часу витратите на залагодження прикрих дрібниць.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар