Сонник фонтан приснився. До чого сниться фонтан у сні бачити.

Фонтан до чого сниться в соннику Міллера

Бачити фонтан, вода якого іскриться, переливається в променях сонця – дуже щасливий сон, у вас буде чудовий настрій, а з ним прийде і реальний успіх.

Якщо фонтан води сниться жінці при світлі місячного сяйва, то попереду – легковажні захоплення і непорядні задоволення. На жаль, закінчення всього цього буде повно драматизму.

Фонтани, побачені уві сні немов крізь серпанок, туман, віщують зіткнення з нещирістю почуттів, фальшю, лицемірством.

Купатися у фонтані у сні – до нерозсудливості, яке може виснажити не тільки ваші фінанси, але і ваші життєві сили.

Непрацюючий, висохлий фонтан сниться до нещастя, подолати яке ви зможете тільки зібравшись з силами і не давши собі впасти духом.

Ремонтувати фонтан у сні – до набуття надії, віри в успіх, що в кінцевому підсумку призведе до відмінних результатів.

До чого фонтан сниться, сонник Фрейда

Працюючий фонтан сниться до того, що дуже скоро вас охопить така бурхлива пристрасть, таке повінь почуттів, що протистояти цьому ви не зможете.

Якщо він був зламаний, не працював, то вам не варто покладати великих надій на майбутнє незабаром романтичне побачення або розпалюються почуття. Все закінчиться досить скоро і банально, буденно.

Бачити каскад фонтанів, кілька штук відразу – вказівка на те, що вам давно треба визначитися зі своїми почуттями, а ви до сих пір ніяк не можете цього зробити.

Приснився фонтан крові – ваша пристрасть призведе до плачевних результатів, якщо ви не зможете вчасно з собою впоратися і зрозуміти небезпеку того, у що вона втягує вас.

Якщо приснився фонтан по соннику Цвєткова

Фонтани сняться до незвичайних, неймовірних, але дуже радісних подій.

До чого сняться фонтани – сонник Хассе

Побачили уві сні фонтан – наяву отримаєте нове джерело доходу.

До чого фонтани сняться – езотеричний сонник

Б’є струмінь фонтана у сні – передвістя пристрасної любові, яка викличе цілу бурю емоцій. Чим могутніше і вище була його струмінь, тим сильніше буде ваша любовна пристрасть.

Якщо фонтан був багато інкрустований скульптурними чи іншими деталями, то і ваша любов дозволить вам випробувати багату гаму почуттів.

Якщо фонтан розбризкував воду краплями, то вас чекають негативні емоції, образи.

Езотерика
Додати коментар