Сонник двері наснилися. До чого сниться двері у сні бачити.

Двері – символ, що несе в собі широку смислове навантаження. Тлумачення сну буде залежати від супутніх деталей. До чого сниться двері?

Сонник Феломена

Закриті двері вказує на заборону для присутності чогось нового у вашому житті, треба почекати потрібного моменту. Відкриті двері дає сигнал до дії.

Вхідні двері привиділася замкненими – це перешкоди на шляху до мети; відкрита повністю двері – вас чекає або вигідна угода, або повний фінансовий провал; двері злегка прочинені – передчуття великих змін в житті; якщо вхідні двері не можна закрити, значить, зустрінете когось, хто спробує впливати на вас.

Невеликі дверцята говорять про те, що ви занадто замкнуті, ховаєтеся від друзів, вам варто звернути увагу на оточуючих.

Таємна, прихована дверцята – несподіваний вихід зі складної ситуації.

Сон про двері з заліза вкаже на людину, яка поруч і бажає допомогти.

Якщо побачили виламані двері, значить, ваше майбутнє у владі сторонніх людей. З ними треба якось домовитися, знайти можливості для співпраці.

Бачите абсолютно нові двері? Готуйтеся до різких змін, приємним або не дуже: розлучення, зміна роботи або місця проживання, шлюб, народження немовляти.

Закривати двері – спроба вберегти свою особисту територію від сторонніх недоброзичливих посягань. Двері, замкнена вами на замок, говорить про бажання покінчити з тяжким минулим.

Сонник психолога А. Менегетті

Наявність безлічі значень такого символу, як двері, ускладнює його розшифровку. Для цього необхідно знати всі нюанси побаченого сну. За сонником двері завжди означає сумнів, коливання, труднощі прийняття рішення. Відкривання дверей – згоду на що-небудь нове в житті або свідомий відхід від проблем.

Закривання дверей – прагнення закінчити що-небудь, поставити остаточну крапку. Замок на дверях – символ перепони, відкрити його – значить подолати ці перешкоди, скоротити дистанцію з близькими людьми, це може бути бажання дізнатися істину, розібратися в складній ситуації.

Уві сні хтось намагається допомогти вам відкрити двері? Значить, ви потребуєте сторонньої допомоги.

Старовинний російський

Поламати двері – значить, бути вам в тюрмі. Якщо побачили, що двері загорілися – до вашої оселі прийде смерть, то ж значення придбає сон з дверима, посіченою на друзки.

Сонник цілительки Федоровської

Бачили двері, особливо відкриту, значить, скоро буде весілля.

Гучний стукіт у двері почути – вас чекає сильне потрясіння.

Український

Побачити незачинені двері – чекай гостей. Сниться, що не можете знайти потрібні двері? Готуйтеся до неприємностей, ускладнень. Скрипучі двері передбачать поява в вашому домі поганого людини.

Літній сонник

Двері в вашому сні замкнені – попередження про легковажну поведінку. До чого бачиться відчинені двері? Це означає, ваш будинок відкритий для гостей. Чути різкий, лякаючий стук у двері уві сні? Готуйтеся до приємних несподіванок, радісних новин. Побачити дверне вічко – попередження про те, що за вами хтось стежить. Побачені пічні дверцята, за якими погас вогонь, – гасне вогонь вашої любові.

Сонник Міллера

Привиділася двері будинку, де пройшли ваші дитячі роки – буде попереду тільки хороше.

Бачити двері в нічній темряві, поливають дощем, – це передвістя порожніх зустрічей і дурного поведінки.

Двері зірвалася з петель і забила кого-небудь? Близьким загрожує біда.

Сонник Фрейда

До чого сняться двері? По Фрейду двері символізує статеві органи жінки.

Закриті двері – бажаєте запропонувати жінці близькість, але боїтеся відмови.

Відчиняти двері – це значить, що предмет ваших сексуальних бажань готовий піти з вами на контакт.

Втратити ключ від свого будинку – отримати попередження про те, що у відносинах з вашим сексуальним партнером є проблеми.

Фарбувати, лакувати двері уві сні – вказівка ​​на зайві ревнощі з вашого боку і підвищену збудливість.

Сонник про двері від А до Я

Наснилася скрипливі двері – чекайте неприємних гостей.

Побачили, що двері виламані? Буде вам багатий подарунок. Двері загорілися, значить, близька людина захворіє.

Якщо ви закриваєте двері ключем, буде весілля.

Сниться, що не можете увійти куди-небудь, при цьому на вулиці негода? Вважайте, що отримали попередження про прийдешнє поганому поводженні з вашого боку.

Езотерика
Додати коментар