Сонник незаймана наснилася. До чого сниться незайману у сні бачити.

Тлумачення сну незаймана, цнота сонник Міллера

Приснилася діва, якщо з якихось причин ви точно знали уві сні, що це вона і є, уособлює вашу майбутню, нехай і не саму гучну вашу перемогу, успіх.

Якщо незайманою бачить себе в сні заміжня дама, то їй неминуче доведеться випробувати наяву докори сумління з приводу непорядних фактів з минулого, хоча він може бути і не пов’язаний з інтимним життям. Крім того, на майбутнє такий сон обіцяє удачу в любові.

Сон, в якому юній невинній дівчині сниться втрата невинності, обіцяє збереження честі в спокусливій ситуації, вияв розсудливості.

Якщо позбавлення невинності якоїсь юної особи сниться чоловікові – він не зможе реалізувати задумане підприємство, зазнає повне фіаско.

Сон, у якому вас позбавляють невинності насильно, є попередженням про спробу чинити на вас наяву тиск, переконати зробити те, що вам видається негативним (так воно і є). Постарайтеся не потрапити під чарівність красивих слів і не бійтеся порожніх погроз.

До чого незаймана сниться, сонник Фрейда

Побачити себе в сні незайманою або незайманим – це вказівка на надмірну невпевненість, скутість, що виходять за межі звичайної скромності. Ви не бачите своїх достоїнств, які, на ваш суб’єктивний погляд, набувають невидимо малу величину в порівнянні з фізичними та іншими вадами. Це глибоко не так, і саме це стає перешкодою у ваших інтимних зв’язках, число яких при такому ставленні до себе скоро буде дорівнює нулю.

Якщо ви втратили уві сні незайманість – це означає, що наяву ви на шляху до перемоги над власними комплексами, однак, є небезпека, що на радощах вас “понесе рознос” і кине в іншу крайність.

Якщо приснилася діва по соннику Цвєткова

Позбавлятися невинності уві сні (яку ви давно втратили наяву) – до невиконання обіцянок, даних своєму коханому. З цієї причини у вас виникнуть несподівані турботи.

Якщо позбутися невинності уві сні довелося невинної в реальності дівчині – її чекає випробування на моральність. Можливо, це буде перевірка, пройшовши яку, вона знайде справжню любов і згодом вдало вийде заміж.

Значення сну незаймана – сонник Хассе

Втратити цноту у сні – зрадити своїм принципам наяву.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар