Сонник гроші приснилися. До чого сниться гроші у сні бачити.

Тлумачення сну гроші в соннику Міллера

Бачити гроші у сні – завжди до змін, хоча й різного властивості, оскільки їх наявність або відсутність проявляється у всіх сферах нашого життя.

Знаходити гроші у сні – до змін, які будуть швидше сприятливими, однак, перед цим у вас будуть приводи для занепокоєння.

Паперові гроші бачити у сні більш сприятливіші, ніж металеві гроші.

Витрачати гроші, платити комусь за рахунками – до невдачі, особливо, якщо ви оплачували уві сні непотрібну вам послугу або купівлю.

Гроші втрачати у сні – до домашніх негараздів. Для тих, хто пов’язаний з торгівлею, втрата грошей сниться до фінансової недостачі.

Одержувати в сні гроші, великі купюри – к відмінним перспективам завдяки тому, що ви зробите ставку на щось нове, прогресивне.

Сприятливим знаком для подальшого фінансового благополуччя є підрахунок грошей у сні.

Але, якщо вам довелося вважати залізні гроші, дрібниця – це сон до сліз і неприємностей через вашу неуважність.

Рахувати гроші у сні і виявити їх недостачу – до плутанини в якихось державних платежах. Слід проявити особливу уважність, якщо вам належить купівля-продаж великого майна.

Їсти гроші – сон обіцяє нову ідею, що представляє меркантильний інтерес.

Якщо в сні у вас украли гроші, і це були великі гроші для вас – відмовтеся наяву від авантюрної ідеї вашого партнера або друга, які пропонують вам перспективне пайову участь у майбутньому.

Сниться крадіжка грошей вами – недоброзичливці змінять тактику, вас можуть хитрістю штовхнути на злочин або просто на непорядний вчинок, про що згодом дізнаються всі.

Якщо ви витрачали уві сні без докорів совісті багато чужих грошей, відданих вам на збереження – вас спіймають на місці вчинення аморального діяння. Якщо у вашому житті є позашлюбний зв’язок – вона стане надбанням гласності.

Чужі гроші в руках сняться до потрапляння в ситуацію двоїстого характеру. З одного боку, вам дуже сподобається партнер або партнерка кращої подруги (друга), а на іншій чаші ваг буде лежати багаторічна і вірна дружба.

Відчувати брак грошей у сні, економити їх – відмінний знак на майбутнє, до вас прийде добробут і життєвий комфорт.

Знайти багато грошей уві сні і зіткнутися з тим, що на них пред’являє права якась дама – попередження про те, що близька вам жінка (подруга, дружина або мама) втрутяться у відання ваших грошових розрахунків, наслідки чого будуть сумними (сон для чоловіків).

Якщо вам приснилося багато паперових грошей, які виявилися фальшивими – наяву поставите високу планку матеріальних здобутків, але ваша імпульсивність і гарячність зіпсують справу.

Сниться втрата грошей дрібного номіналу, про які ви навіть не засмутилися уві сні – будете витрачати гроші на пусті розваги, і причому без усякого жалю.

До чого сняться гроші, сонник Ванги

Паперові великі гроші сняться до спокусі.

Знаходити багато грошей уві сні – це застереження. Вас або хочуть перевірити, чи заподіяти зло, зробити наяву щось лихе. Слід пам’ятати, що навіть в сновидінні красти гроші або піднімати знайдені купюри категорично не можна, через них можна отримати псування.

Якщо сниться, що вам дають гроші – це добра ознака. Значить, наяву вас вважають щедрим, чуйним і незаздрісним.

Гроші порвані сняться до бідності, розорення.

Якщо рвані вам гроші приснилися на середу, є ймовірність того, що матеріальний добробут похитнеться через крадіжки, розбійного нападу або шахрайства.

Рахувати гроші в сні – до статку.

Складати багато паперових грошей в пачки – знак того, що свого фінансового благополуччя ви досягнете завдяки дбайливості.

Довелося уві сні ховати гроші в сейф – такий сюжет сну є вказівкою на те, що ваше ставлення до матеріальних благ характеризується одним словом “мало”. При будь-якому доході ви не відчуваєте себе досить стабільно і впевнено, але і це ще не все. Ви любите гроші в кишені, а не те, що можна на них придбати. Помацати, пошелестіти купюрами, порахувати гроші пачками – ваші головні задоволення, пов’язані з фінансами.

Комусь віддавати паперові гроші у сні – до ситуації, коли ви будете змушені вкласти наяву серйозну суму для завершення давно розпочатого в реальному житті справи. Ви не розраховували на такі витрати, але інакше втратите й те, що вже витрачено на цей проект.

Гроші до чого сняться, сонник Лоффа

Сновидіння, в яких є гроші, мають на увазі якийсь контроль над сплячим, внаслідок чого тлумачення сну повинно опиратися на події, що відбуваються і на присутність інших осіб у сюжеті сну. Важливо і те, яку роль грав в подіях сам сновидець.

Безумовно, багато грошей сниться найчастіше тим, хто не просто, як все, бажає володіти ними наяву, але відчуває це бажання гостро. Відсутність грошей, їх нестача, переноситься такими людьми набагато болючіше, що відбивається і в їх снах. На тлі цього може снитися крадіжка грошей, і в цьому випадку вкрай важливо те відчуття, яке ви при цьому відчували в сні.

Вкрасти гроші у сні й відчувати від цього приплив радості – вказівка на приховане користолюбство і соціальну проблеми, які, можливо, ховаються за зовнішньою пристойністю.

Якщо сновидцю приснилося, що він знайшов дуже багато грошей, і при цьому шукав, кому їх повернути – в інтерпретації тлумачення сновидіння це говорить не стільки про безумовну порядність, скільки про вміння контролювати себе в реальному житті в найгостріших ситуаціях в будь-якій сфері життя.

Якщо уві сні вам подарували гроші, наприклад, ви отримали конверт з грошима в подарунок на день народження, то було б дуже бажано згадати джерело, людину, яка це зробила. У деяких випадках такий сон може означати благословення, дозвіл на щось (кошти дарують батьки), а також відновлення емоційних сил, життєвої енергії.

Якщо гроші подарував чоловік, з яким ви наяву у сварці, сон може обіцяти налагодження відносин, готовність до цього примирення того, з ким ви посварилися.

Давати гроші, роздавати їх просто так, тому що ви опинилися у сні більш ніж заможною людиною – це вказівка на область, насправді лише побічно відноситься до грошей. Скоріше це відбиває потребу робити добро, допомагати ділом, порадою, добрим словом і т. д.

Втрата грошей, втрата їх уві сні через забудькуватість, неуважність, вказує на те, що ви не здатні контролювати грошові відносини, ви рідко можете назвати точну суму готівки у вашому гаманці, а крім того, це відображається і в безглузду розтрату енергетичного та емоційного потенціалу.

Пам’ятайте, що будь-який сон про фінанси, в тому числі і про паперові гроші, може послужити зазначенням, розшифровкою вашого сприйняття домінуючої сили, в якій би формі наяву вона не була виражена.

Якщо приснилися гроші по соннику Цвєткова

Дрібні розсипані гроші сняться до сліз, печалі.

Приснився мішок з грошима та золотом – до горя, яке прийде через обман.

Пачка грошей з’являється у сні до звістки, за якої послідує грошова витрата.

Якщо у вашому сні було багато пачок грошей, і їх вигляд викликав у вас сильний неспокій або, навпаки, нестримну радість, вам доведеться розлучитися з дуже великою сумою. Цілком можливо, їх новим власником стане держава.

Якщо пачки грошей сняться на середу – можете стати жертвою шахрайства.

Знайти великі гроші у сні – до нерозумних витрат наяву.

Довелося виграти гроші – вами опанує показне марнотратство, особливо, якщо снилося, як ви рахували гроші, отримані таким чином.

Рвати гроші – до бідності.

Крадіжка грошей у вас сниться до отримання незапланованої премії, іншого доходу.

Сон, у якому ви вкрали гроші, віщує невдале вкладення інвестицій у напівлегальний, непристойний бізнес. Підсумок цього не принесе очікуваного щастя, і то в кращому випадку.

Сниться велика сума невідомого походження в руках – трапиться щось радісне, добре.

Якщо приснилася пачка грошей, яку кримінальному мовою називають “лялькою” – станете жертвою брехні, обману, і це не буде пов’язано з грошима. Чим більшого гідності малася на увазі фальшива пачка грошей, тим гірше буде печаль.

Приснилося, що збираєте гроші, розсипані по підлозі – до приниження. Якщо це була велика сума грошей, то це приниження ви будете переживати довго і насилу.

Великі гроші в чужих руках сняться до нападу заздрості, з-за якої ви зробите якусь дурість.

Значення сну гроші – сонник Хассе

Багато грошей сниться до великих витрат.

Приснилася велика пачка грошей, які виявилися підробленими, фальшивками – втратите право на спадщину або програєте суд з цього питання.

Таке ж значення про спадщину буде мати і сон, в якому вам довелося давати гроші небіжчикові.

Рахувати за великі гроші – для отримання нової роботи, нового заробітку.

Знайти паперові гроші і рахувати їх до заздрості, яка зіграє злий жарт.

Втратити гроші, забути гаманець в громадському місці – до втрати насидженого місця роботи через власне нехлюйство.

У когось просити грошей у сні – до великих витрат.

Брати гроші у небіжчика – з вас будуть вимагати старий великий борг. Можливо, це буде борг близької вам людини.

Бути на місці касира в установі та видавати працівникам зарплату – також сон, що передвіщає оплату за старими рахунками.

Старі гроші, що вийшли з ужитку, сняться до зростання чисельності вашої родини.

До чого сняться гроші – езотеричний сонник

Міняти гроші, розмінювати великі паперові купюри на дрібні монети – погана ознака. Ви помилитеся в розстановці цінностей, поставите не на того “скакуна”.

Приснилося багато грошей, які ви принесли в банк, щоб відкрити рахунок – очікує великий обман на гроші.

Знайти валізу з грошима або скарб, гроші в скрині – до отримання спадщини або дуже цінного подарунку.

Підбирати гроші на дорозі – до несподіваного пропозиції до співпраці.

Якщо уві сні хлопцю гроші дає дівчина – він буде брати участь у веселій гулянці або отримає запрошення на весілля.

Брати гроші у сні у родичів або знайомих просто так, без зобов’язань – ознака того, що наяву вам доведеться зайнятися пошуком нового джерела існування.

Є гроші, жувати їх і ковтати – такий сюжет сниться до ситуації, коли ваш меркантильний інтерес буде штовхати вас вперед з такою силою, що ніхто і ніщо не зможе зупинити або стримати цей натиск. У цій нестримній гонитві за наживою будуть страждати оточення.

Якщо вам дали гроші уві сні за якусь послугу, яку, в принципі, ви розраховували надати безкоштовно – обдурите наяву очікування близьких людей.

Палити гроші у сні – до втрати місця служби, порушення планів, провалу якогось починання з власної вини.

Бачити уві сні горілі гроші – до спроби відновити колишні відносини або відродити збанкрутіле підприємство, заморожений проект і т. п.

Гроші євро сняться до поїздки за кордон.

Вважати купюри євро і виявити нестачу – вам не сподобається закордонна поїздка, яку ви намітили і незабаром здійсните.

Брудні гроші сняться до розкриття якоюсь протизаконною махінації сновидця.

Якщо уві сні ви одержали лист з грошима – можна очікувати нотаріального сповіщення про спадкове майно.

Гроші, сонник Менегетті

Гроші в сновидінні є відображенням фальшивих пріоритетів, нефункціональних цінностей, хибних істин і переконань.

До чого сняться гроші, сонник Лонго

Нестримно витрачати гроші у сні – до фінансового сімейного кризи.

Просто викидати гроші у вікно – до дуже ризикованої зміну місця роботи або способів заробітку.

Кидати гроші у сні і бачити, що вони не долітають до землі, а зникають, як би розчиняються в повітрі – вказівка на те, що зміна діяльності буде невдалою.

Приснилися гроші у воді – трапиться щось, що назавжди зіпсує вашу репутацію в цьому місці або колективі. Можливо, ви звільнитеся після цього або зміните місце проживання.

Вкрасти багато грошей у сні – до дуже великого ризику. Відсоток успіху буде дуже невеликий і обернено пропорційний відносному розміру вкраденої суми.

Якщо уві сні ви вкрали гроші, а потім з розчаруванням побачили, що це старі гроші, що не мають ні ходіння, ні іншої цінності – наяву складеться ситуація, коли ви не зможете більше мовчати про то непристойну, вчинений вами вже давно. Вам стане набагато легше після каяття, хоча, можливо, ви понесете покарання.

Приснилася пропажа грошей у вас – до невдачі в любові або невикористаних шансів у працевлаштуванні.

Дуже небезпечно, якщо в сновидінні, в якому у вас вкрали багато грошей, був присутній чоловік з темною шкірою, ви можете дуже сильно постраждати після такого сну в матеріальному відношенні.

Віддавати гроші на благодійність – отримаєте грошову винагороду.

Шукати гроші у сні і не знаходити їх, забувши, куди ви їх поклали – до зміни планів, складених давно. Все піде не так, як ви припускали.

Якщо сниться брак грошей, вам треба щось уві сні купити або оплатити, а коштів недостатньо – це попередження про те, що ви зібралися витратити заощадження або сили на щось другорядне, забувши про головне.

Брати гроші у померлої людини уві сні – це заклик допомогти комусь наяву. Ви напевно зможете зрозуміти, про кого йде мова, т. к. поруч з вами хтось явно гостро потребує.

Також сон, коли небіжчик просить грошей, може стати нагадуванням про давнє непогашений борг.

Якщо небіжчик просив грошей у ніч на суботу – він просить ваших молитов.

Віддавати гроші померлому – який-небудь старий борг віддадуть вам, або відповідять вдячністю на щось хороше, зроблене вами давно.

Бачити уві сні, як горять гроші – до непродуманого, невдалого вкладення коштів або до банкрутства.

Гроші до чого сняться, англійський сонник

Якщо вам сниться дуже багато грошей – вами опанує мрія, на здійснення якої знадобляться чималі кошти. Ви будете шукати нові шляхи, щоб заробити гроші, і вельми істотно заощаджувати.

Якщо уві сні вами була сплачена купа грошей, щоб вирішити якесь питання – наяву вам цього зробити не вдасться, і усувати проблему доведеться іншим способом.

Сниться пачка грошей – до народження дитини.

Втратити й знайти гроші у сні – до позитивного вирішення питання в суді.

Якщо знайти втрачені гроші вам довелося уві сні в ніч на вівторок – вам повернуть втрачене майно.

Спалювати гроші у сні – порвете стосунки з людиною, якого зазнавали тільки з меркантильних міркувань.

Гроші, французький сонник

Побачити в сні грошовий дощ – до щастя.

Говорити про гроші у сні – до сильного гніву.

Якщо розмова про гроші сниться молодому нежонатому чоловікові – він зрозуміє, що для нього розставлена пастка.

Знайти паперові гроші – до прибутку, достатку.

Розсипати гроші у сні – до фінансової невдачі.

Таку ж печаль і обіцяє сон, в якому вам довелося збирати гроші з підлоги.

Сниться, що небіжчик дає гроші повернуть старий борг.

Якщо небіжчик, який дає гроші, сниться під неділю – навпаки, про старий борг нагадають вам.

Просити гроші у когось уві сні і отримати відмову – наяву ви зробите матеріальну допомогу комусь.

Рахувати чужі гроші – це порада: утримуйтеся від непотрібних суперечок, і ви зможете конструктивно використовувати вигідне знайомство.

До чого сняться гроші – сучасний сонник

Отримання грошей сниться до прибутку, а також може передвіщати грунтовні зміни в житті. Також сон, в якому вам довелося отримувати гроші, може пророкувати велику відповідальність, яка обернеться для вас безліччю обтяжливих турбот.

Знайти гроші у сні – до витрат, які значно перевищать ваші потенційні доходи, опинитеся в скруті.

Якщо знахідка грошей сниться тому, хто чекає повернення боргу і дуже на це розраховує – навряд чи це відбудеться в найближчі дні.

Якщо сплячий знайшов багато грошей, які хтось приховав, після чого забрав їх і відчував з цієї причини у сні докори совісті – він зробить щось ганебне, про що буде згадувати з сумом і жалем, і що призведе до великої фінансової втрати.

Знайти пачку грошей і повернути її власнику – до несподіваної вигоді. Постарайтеся не упустити випадок, несе вам удачу.

Приснилося, що мало грошей у гаманці, ви змушені жорстко економити – сон є передвісником поліпшення фінансового стану, стабільності.

Небіжчик і гроші уві сні найчастіше мають тлумачення, що відноситься до боргами. Наприклад, якщо померлий просить грошей, і ви даєте йому – наяву ви дасте певну суму комусь у борг, і вам їх не повернуть. І все ж таки ви отримаєте свою нагороду, але в іншому прояві, тому відмовляти просить не варто.

Сниться, що померлий батько дає гроші вам повернуть позичене, на повернення чого ви вже перестали розраховувати.

Перераховувати велику кількість грошей у сні – до відмінного шансу заробити.

Якщо сон, в якому вам довелося перераховувати гроші, сниться на ранок четверга – доведеться трохи зекономити, але недовго.

Дуже несприятливий сон, у якому ви вважаєте дрібні гроші, монети. Вам доведеться жити, рахуючи кожну копійку.

Бачити уві сні дивні, невідомі вам гроші – до несподіваного неприємного випадку.

Дощ з грошей уві сні – це знак випадкового, несподіваного збагачення.

Збирати гроші, монети, розсипані по підлозі – до приниження заради матеріальних засобів.

Збирати паперові гроші, розкидані на підлозі – знак скупості, з-за якої наяву ви можете втратити друзів.

Вас обікрали у сні, витягли гроші – чекайте прибутку.

Якщо вкрали гроші у когось у сні ви – це попередження про небезпеку. Ще гірше, якщо ви зуміли втекти з викраденим і випробували відчуття безкарності – вас чекають зрада і втрати.

Якщо незаміжньою дівчині сниться, що вона знайшла гроші – її плани на швидкий шлюб можуть зруйнуватися через розбіжність поглядів на матеріальну сторону питання.

Езотерика
Додати коментар