Сонник дзеркало приснилося. До чого сниться дзеркала у сні бачити.

Тлумачення сну дзеркало сонник Міллера

Виглядати в дзеркалі у сні – сигнал про те, що думка оточуючих для вас важливіше суті і глибини людської натури.

Дивитися на себе в дзеркало і не дізнаватися – такий сон говорить про те, що навколишні бачать вас зовсім не таким, яким ви здаєтеся самому собі.

Відображення самого себе у брудному дзеркалі з’являється як знак небажання бачити власні недоліки наяву, працювати над ними.

Розчісувати волосся перед дзеркалом – сновидіння пророкує молодій дівчині заміжжя.

Якщо ж вона уві сні розбиває дзеркало – вона втратить невинність.

Для решти розбивати дзеркало у сні – до нещастя, розставання.

Сниться, як розбивають дзеркало близькі люди – у них трапиться біда.

Дивитися в дзеркало і бачити в ньому своє гарне світле обличчя – таке сновидіння сприятливо, вас чекає радість.

Сниться дзеркало, розбите кимось іншим до вашої появи – вас звинуватять наяву в чужому нещасті, і це звинувачення буде хибним.

Тріснуте дзеркало сниться до сварки.

Якщо воно тріснуло під вашою рукою, наприклад, коли ви його протирали, то причиною скандалу буде ваша занадто різка спроба вказати на недоліки коханої людини.

Купувати дзеркало у сні – до пошуків нових перспектив і нових здібностей в собі самому. Це хороший сон, ви обов’язково досягнете чогось, якщо не зупинитеся перед труднощами.

Купити дзеркало і розбити його – такий сон передвіщає, що прийдешній порив душі стати краще, почати нове життя дуже скоро розіб’ється про ваші давні звички.

Збирати осколки дзеркала у сні – до спроби відновити втрачені, втрачені відносини. Краще вам цього не робити, бо розбите дзеркало неможливо відновити.

Приснилося, що дзеркало впало, але не розбилося – на цей раз ви уникнете великої неприємності, але другий раз в подібних обставинах вам навряд чи наяву так само пощастить.

Отримали уві сні дзеркало в подарунок – хтось хоче, щоб ви переглянули свою поведінку. І від цього у вашому житті щось залежить.

Сниться відображення коханої людини в дзеркалі – це заклик подивитися на нього іншими очима. Ви багато чого не помічаєте.

Дивитися в дзеркало і не бачити відображення – такий сон є застереженням про те, що ви втрачаєте обличчя, власну індивідуальність. Ваш слід на землі стає непомітним.

Якщо уві сні вам подарували велике дзеркало, а ви поставили обличчям до стіни, відвернули від себе – це говорить про ваші сексуальні страхи.

Дзеркала, сонник Лоффа

Виглядати в дзеркало уві сні – звертати погляд вглиб себе. Ви бачите своє відображення в дзеркалі, і вона досить часто не відповідає зовнішності, яку ви маєте в житті. Це вказує на внутрішні протиріччя, розбіжність прагнень і результатів зусиль, а часом дає можливість побачити це невідповідність, усвідомити причину внутрішнього дискомфорту і виправити те, що в силах.

Побачити себе в дзеркалі гірше, потворніше, ніж є насправді – часто такий сон відображає прогресуючий комплекс неповноцінності, провини і т. п. При цьому ваше відчуття можна описати фразою “Я так і знав, що все буде погано”. Якщо ж своє відображення в дзеркалі в сні вас налякало або засмутило, то можна вести мову про завищену самооцінку, присутності надмірного его. У будь-якому випадку власне відображення в дзеркалі уві сні, яке не відповідає дійсності, вказує на відсутність внутрішньої гармонії.

Іноді сплячому доводиться у сні бачити в дзеркалі не себе, а зовсім іншу людину, і це вказує на те, що він вимушений (або робить це свідомо жити чужим життям, видавати себе наяву за особу з іншими манерами поведінки, бажаннями, культурою і т. д. Поява чужого відображення в дзеркалі уві сні говорить про те, що це, незважаючи на зовнішню звичку, починає обтяжувати сплячого, він втомився від чужої ролі.

Побачене відображення в дзеркалі небіжчика, померлої людини – сновидіння іншого плану. Тут неодмінно слід враховувати прижиттєвий зв’язок з цією людиною, ставлення до неї. Якщо у дзеркалі відбилася помер близький родич, можливо, сновидінню належить взяти на себе його роль в сім’ї або якійсь справі.

Дуже часто люди бачать уві сні розбиті дзеркала. Бите дзеркало уві сні символізує сильну душевну травму. Щось важливе, вже відбулося, впаде, розсиплеться в прах.

Якщо у вашому сні дзеркало тріснуло, але ще не розбилося – це спроба відобразити нові зміни, зміни в гіршу сторону. Яке віддзеркалення ви бачили в дзеркалі в цей час?

Дивитися в дзеркало уві сні і бачити, що предмети відображаються в ньому непослідовно або зі змінами – таке сновидіння є наслідком того, що ви неправильно розумієте мотиви вчинків інших людей або неправильно трактуєте відбуваються навколо події. Оцініть всі з’явилися зайві деталі і те необхідне, що зникло з поля зору в цьому відображенні.

Дивитися на себе в дзеркало перед весіллям – сон дуже важливий, але тільки в тому випадку, якщо ви помітили у власному відображенні дивацтва або зміни. Їх характер відображає реальні перспективи майбутнього шлюбу. Якщо ж нічого особливого не помічено, сон лише відображає ваше природне хвилювання про власну зовнішність перед знаменною подією.

Якщо приснилися дзеркала по соннику Цвєткова

Бачити уві сні в дзеркалі себе, своє обличчя – це відображення вашого підсвідомості, внутрішнього світу, який перебуває в розбраті з оточуючими.

Виглядали в дзеркало зростання – кинете виклик суспільству, оскільки свою точку зору ви вважаєте наяву єдино вірною.

Чуже обличчя в дзеркалі сниться до внутрішніх суперечностей з самим собою. Ви будете думати одне, а робити інше.

Приснилося розбите дзеркало – чекає гірка втрата.

Якщо воно розбилося, впавши з ваших рук – нещастя загрожує вам, будьте обережні.

Бачити розбите дзеркало в руках іншої людини – він поступить по відношенню до вас непорядно.

Розбити його уві сні напередодні весілля – до нещасливого шлюбу.

Для нареченої бачити себе стриженої в дзеркалі – до майбутнього вдівство.

Приснилося, що бачите себе в дзеркалі разом зі своїм партнером – ви будете разом, і ваш союз буде щасливий.

Дарувати дзеркало у сні – до сварки. Ви дуже причепливі до людини, якій піднесли його в подарунок.

Дзеркало дарують вам – у вас зіпсуються стосунки з дарувальником з його вини.

Якщо вам сниться старе дзеркало і нечисть в ньому – у вашому будинку нездорова енергетична обстановка, можливо, колись тут сталося щось украй неприємне, наприклад, самогубство. Якщо уві сні ви побачили в дзеркалі сліди риса – вам слід освятити свій будинок.

Значення сну дзеркало – сонник Хассе

Пильно дивитися на себе в дзеркало у сні – свідчення того, що чужої думки про себе ви приділяєте наяву надмірну увагу. З-за цього ви часто дивитеся на себе очима інших людей, з боку, що позбавляє вас особистісної свободи і вносить елемент постійної залежності у ваше життя.

Дивитися в дзеркало уві сні з метою побачити майбутнє, гадати уві сні таким чином – застереження: ви підете наяву дурному або навіть шкідливому раді. Крім того, ви берете собі в помічники, нехай і в сновидінні, нечисту силу, а це ніколи не закінчується добром.

Розбите дзеркало сниться до сліз, душевних мук.

Приснилося, що хтось розбив дзеркало у вашій присутності – вас змусять відмовитися від того, що вам дорого.

Якщо вам сниться, що дивитесь у дзеркало, але бачите в ньому образ якоїсь тварини – таке сновидіння дає вказівку на ваш найголовніший порок, ви страждаєте через нього. Образ звіра дозволить вам розшифрувати, про що йде мова.

Мити брудне дзеркало уві сні – символ очищення душі, ви позбудетеся від тяжкого гріха.

Для жінки бачити себе в дзеркалі вагітною – до великої внутрішньої проблеми, яка надовго обтяжить її існування.

Шукати дзеркало і не знайти його – такий сон говорить про те, що оточуючі приховують від вас якусь правду, що має пряме відношення до вашого особистого життя.

Якщо вам вдалося його знайти – сон передвіщає, що дізнаєтеся щось таке, що змінить ваш внутрішній світ, вплине наяву на переоцінку цінностей.

Дзеркало без відображення – дуже поганий сон, з вами може статися нещастя.

До чого дзеркало сниться – езотеричний сонник

Дзеркало є для сновидця відображенням його внутрішнього світу і відбуваються в ньому змін. Це таємниця його душі і одночасно його двоїстість.

Приснилося своє відображення в дзеркалі – це спонукання побути наодинці з собою наяву, розібратися в самому собі.

Розбити дзеркало уві сні – поганий знак, ви понесете душевну або фізичну втрату, будете страждати, а душа ваша – розриватися.

Ще гірше, якщо уві сні ви поранилися про розколоте дзеркало. Ваша травма буде дуже глибока.

Чужий старий у дзеркалі сниться до посвяти у якусь таємницю, яка навряд чи принесе вам задоволення, особливо, якщо зовнішність старого була неприємною.

Великі дзеркала з каламутною поверхнею сняться до наклепу, який породить у вашій душі смуток.

Бачити себе в сні в дзеркалі з гарною зачіскою – до цікавого подорожі, повному незабутніх вражень.

Тріснуте дзеркало сниться до хвороби. Якщо ви бачили своє відображення у ньому, зверніть увагу, де саме проходила на ньому тріщина. Саме на цю область вам потрібно звернути в реальному житті увагу свого лікаря.

Бачити себе в дзеркалі струнким і красивим – до одужання для хворої людини.

Нове дзеркало, що з’явилося у вашому будинку уві сні, передвіщає появу дітей.

Якщо дівчині дарують дзеркало – це порада змінити щось наяву у поведінці, у ставленні до оточуючих. Що заважає їй стати щасливою.

Дзеркало, французький сонник

Б’ється дзеркало сниться до розставання з коханою людиною.

Тріснуте віщує розлад у відносинах, що погано позначиться на сплячому людині.

Сниться старе дзеркало із зіпсованою місцями поверхнею – сновидець буде намагатися відновити втрачене, повернути минуле, якого більше немає.

Для жінки перебирати дзеркала уві сні – рада стати більш природною. Ті ролі, які вона приміряє на себе у відносинах з чоловіками, відштовхують їх.

Виносити дзеркало з дому у сні – до небіжчика.

До чого дзеркала сняться – сучасний сонник

Бачити себе в дзеркалі – до новини, що стосується особисто.

Якщо у вашому сні дзеркало розбилося – понесете втрату.

Фотографувати через дзеркало самого себе – до обману, підробки, зраді з вашого боку.

Уві сні бачили себе в дзеркалі з небіжчиком – ви повторюєте помилки цієї людини, це може призвести до трагедії.

Для дівчини виглядати в дзеркало з хлопцем – знак того, що в майбутньому вони будуть разом.

Протирати каламутне дзеркало – сон до спокути власної провини за щось.

Осколки дзеркала сняться до нещасної любові.

Езотерика
Додати коментар