Сонник Ванги

Сонник Ванги є одним із найвідоміших сонників. Ця унікальна збірка тлумачень снів знаменитої болгарської ясновидці була створена за свідченнями людей, яким Ванга робила передбачення. Ванга дуже неохоче ділилася своїми таємними знаннями, тому тлумачення для сонника Ванги збиралися парапсихологами, які були присутні на сеансах ясновидиці. В результаті завдяки цьому вдалося створити сонник Ванги, який увібрав у себе дивовижні пророцтва болгарської провісниці.

Сонник Ванги – це повне зібрання тлумачень різних символів і образів зі снів, які зробила ясновидець. Сонник Ванги також містить поради та застереження залежно від сенсу сновидіння. Назви пророчих символів, знаків, алегорій та образів у соннику Ванги розташовані за абеткою.

А

Б

В

Г

Д

Є

Ж

З

І

Й

К

Л

М

Н

О

П

Р

С

Т

У

Ф

Х

Ц

Ч

Ш

Я

Хто така Ванга

Ванга (31.01.1911 – 11.08.1996) – це відома провісниця і цілителька з Болгарії, яка прославилася в усьому світі своїми незвичайними екстрасенсорними силами. Ванга втратила зір у 12 років, коли під час сильного урагану її підхопив смерч та забрав у поле. В результаті втрати зору посилилася її вроджена здатність до ясновидіння. Ванга знаходила втрачені речі та бачила пророчі сни, які передбачали майбутні біди. А перед початком Другої світової війни Ванга побачила архангела Михайла, який повідомив їй, що відтепер вона допомагатиме людям і даватиме їм поради.

Як казала сама Ванга, інформацію про людей їй надсилали якісь незримі істоти, які були її постійними супутниками. Все життя людини, від народження до смерті, ніби на екрані пробігало перед її невидячим поглядом, але запобігти тому, що йому судилося пережити, Ванга не могла. Ванга постійно вступала в контакт із померлими людьми. Вона стверджувала, що коли до неї приходив відвідувач, померлі родичі цієї людини розмовляли з нею, а вона лише передавала те, що від них почула. Однак багато Ванга черпала зі своїх сновидінь. Більше того, перші пророцтва Ванги ґрунтувалися саме на її пророчих снах.

Ванга передбачила замах на Джона Кеннеді, аварію на Чорнобильській АЕС, розпад СРСР, загибель принцеси Діани, перемогу Бориса Єльцина на президентських виборах 1996 року, потоплення підводного човна Курськ та теракти 11 вересня. Ванга передбачала навіть свою власну смерть: вона померла того дня і в ту годину, яку сама собі передбачила, — 11 серпня 1996 року о 10 годині 10 хвилин.

Як Ванга тлумачила сни

Ванга надавала велике значення ролі сновидінь і вважала, що сни займають важливе місце у житті людей. Болгарська ясновидиця передбачала долю з дивовижною точністю за образами та символами сновидінь. Тлумачення снів Ванги будувалося на тонкому телепатичному зв’язку, з якого вона розшифровувала сновидіння людини. Ванга аналізувала символіку сну шляхом вибудовування певних асоціацій і основі цього робила своє передбачення. Маючи символічне значення, сни пов’язані як із окремими людськими життями, і долями цілих держав. Тому у соннику Ванги є тлумачення, що стосуються і особистої долі людини, і майбутнього країн, і навіть нашої планети.

Сонник Ванги допоможе вам не тільки знайти безкоштовне тлумачення снів, а й дізнатися про своє майбутнє.

Езотерика