Сонник НЛО приснилося. До чого сниться НЛО у сні бачити.

До чого НЛО сниться, сонник Ванги

НЛО в небі, літаюча тарілка з’являється у сні як символ очікування людьми чогось дивовижного, нечуваного, загадкового. Людина жадає знаками, але при цьому все більше занурюється в безодню зневіри. Чим менше у нас любові до ближніх, чим глибше порожнеча в душі, тим більше ми чекаємо чудес ззовні замість того, щоб шукати їх у власному серці.

Літаючі тарілки сняться людині до спілкування з нечистою силою, хоча і завуальованому, неявному. Той, хто вірить у появу прибульців, дійсно зустрічає їх, і це суть не що інше, як перевтілення духів злоби.

У зв’язку з вищесказаним не дивно, що найчастіше сновидець бачить напад НЛО, атаку, агресію. Нерідкі сновидіння, коли НЛО стріляють. Якщо літаюча тарілка переслідує вас у сні, кращий спосіб очистити душу від цього впливу – це знайти в своїй душі віру.

Будь-які контакти з прибульцями віщують отримання неправдивої інформації.

НЛО, сонник Менегетті

Поява в снах суб’єкта НЛО, прибульців, інопланетян вказує на приховану форму шизофренії або на приховане від людини чуже втручання, підсвідоме програмування. Можливо також, що сновидіння вказує на активізацію негативного сліду, залишеного в психічної пам’яті суб’єкта подією з його минулого.

Езотерика
Додати коментар