Сонник підьомний, баштовий кран приснився. До чого сниться кран у сні бачити.

До чого сниться кран, підйомний кран, баштовий кран, сонник Ванги

Кран з водою у сні символізує джерело доходу.

Якщо вода з крана тече в ємність – ви поправите свої фінансові справи.

Сниться, що вода з крана біжить даремно, зливаючись в каналізацію – понесете збитки.

Вода тече з крана і ви миєте в неї руки – дуже вдале сновидіння, ви непогано подработаете на якомусь справі, отримаєте вигоду з ситуації, що склалася.

Кран протікає – сновидіння вказує на неконтрольований витрата наявних засобів. Якщо такий сон бачить людина, пов’язаний з бізнесом, йому слід перевірити свої рахунки, не роблячи знижки навіть на ті, ведення яких він повністю довіряє.

Якщо сон, у якому кран тече, приснився на п’ятницю, ви самі підставите свою фінансову стабільність під удар, вступивши дуже марнотратно. Після такого сну краще не відвідувати магазини з дорогими товарами і не укладати майнові договори.

Брудна вода з крана символізує нечесний джерело доходу.

Гаряча вода з крана уособлює відмінні, але дуже короткочасні можливості, вам слід поквапитися, щоб встигнути скористатися сприятливими обставинами. Але якщо вода з крана у сні була настільки гарячою, що обпікала – це попередження: шанс, який здасться вам дуже привабливим, на ділі виявиться пасткою.

Баштовий кран сниться до гріховного падіння. Вам буде потрібна допомога інших людей, щоб вилізти з тієї трясовини, в яку ви самі заженете себе аморальними вчинками і шкідливими звичками.

Крім цього, підйомний кран може сниться до дуже важкої роботи.

Бачити уві сні падаючий кран – поганий знак. Допомога, на яку ви сподівалися, не прийде, вам доведеться самим вибиратися з важких обставин.

До чого сниться водопровідний кран, підйомний кран, баштовий кран, сонник Лоффа

Водопровідний кран символізує уві сні контрольовану енергію, ресурс.

Якщо у вашому сні вода тече з крана під вашим контролем, передбачувано – це говорить про те, що все у вашому житті поки буде йти за планом.

Приснилося, що вода біжить з крана без необхідності, наприклад, ви просто забули або не вважали за потрібне закрити вентиль – такий сон є нагадуванням про те, що ваші ресурси не нескінченні, є необхідність подбати про їх своєчасному поповненні і вести розумну економію.

Якщо ж кран прорвало, сниться, що вода ллється з крана і ви нічого не можете з цим зробити – ситуація у вашій реальному житті складається загрозливим чином, ви можете втратити можливість здійснювати навіть саму необхідну діяльність, що виведе з ладу всю вашу систему життєзабезпечення (це може мати стосунок і до матеріальної сфери).

Сниться, що з водопровідного крану тече не вода, а якась інша рідина – таке сновидіння є підказкою. Саме ця рідина і вкаже на той ресурс, з яким у вас можуть виникнути проблеми. Наприклад, якщо це був бензин – виникнуть складнощі з пересуванням або в цілому з внутрішньою енергією людини.

Сон, у якому ви п’єте воду з крану, з одного боку, вказує на приплив сил, поповнення життєвих резервів, а з іншого – водопровідна вода часто буває низького, неналежної якості, що може привести до захворювання, зараження.

Працює підйомний кран з’являється в сновидінні як уособлення сторонньої сили, потужної допомоги. Часто такий сон указує на те, що у вирішенні якоїсь проблеми сновидінню буде явно недостатньо його внутрішніх ресурсів або власних зусиль і доведеться вдатися до допомоги, яка, як слід звернути увагу, хоча і дієвою, але грубої і дорогої.

Непрацюючий підьомний край сниться до простою у справах Подумайте, що можна зробити, щоб ваша робота зрушила з мертвої точки.

Якщо чоловік бачить у сні будівельний кран з опущеною стрілою, це може бути натяком на інтимну невдачу, тимчасову (а можливо, і постійну) імпотенцію. Дуже важливі при розшифровці такого сну деталі сюжету, особливо ті, які здаються безглуздими, не вписуються в обставини. Найчастіше саме ви них і прихована головна думка, ідея.

До чого крани сняться, сонник Лонго

Справний водопровідний кран сниться до стабільного життя, планомірного ведення господарства і фінансових рахунків.

Зламали кран з водою – самі собі створите перешкоди, труднощі.

Приснилося, що замість холодної потекла гаряча вода з-під крана – чекайте неприємного сюрпризу.

Брудна, каламутна вода з крана сниться до хвороби. Якщо, незважаючи на це, ви стали пити воду з крана – захворювання буде дуже важким.

До чого сняться крани – сучасний сонник

Будівельний, баштовий кран сниться людині, якій належить вирішувати дуже складні життєві завдання.

Якщо цей кран падає – допомоги чекати не буде звідки.

Езотерика
Додати коментар