Сонник сповідь наснилася. До чого сниться сповідь у сні чути, бачити.

До чого сниться сповідь, сонник Ванги

Йти сповідатися у сні – до того, що ви потай навіть від близьких здійсніть (а бути може, і вже вчинили вкрай негідний і грішний вчинок. Сором і каяття – два ці почуття будуть вас переслідувати дуже довго. Сон також є підказкою, вказівкою на шлях спокути провини, однак ви ще маєте шанс зупинитися і цілком можливо, що ще використовуєте його.

Для жінки такий сон може стати передвісником небажаної вагітності, від якої вона вирішить позбутися. Сновидіння попереджає її, що каяття її буде дуже гірким, вона буде дуже сильно шкодувати, що пішла на цей крок.

Самому когось сповідати уві сні, опинившись в сані священика – знак того, що заради когось із близьких вам доведеться взяти на себе провину і навіть понести незаслужене покарання.

Підслухати чужу сповідь у сні – до глибоких роздумів на тему порятунку душі. Щось змусить вас задуматися над тим, наскільки правильна ваша життєва позиція з цієї точки зору.

Значення сну сповідь – сонник Хассе

Якщо уві сні ви сповідалися у священика, значить, у вашій душі нема спокою.

Бачити чужу сповідь – такий сон попереджає, що якщо ви не виправитеся і не покається в чомусь, у вашому житті може статися щось погане, сумна.

До чого сниться сповідь – езотеричний сонник

Бачити сповідь у сні, чути про неї або якимось чином брати участь у цьому таїнстві – передвістя того, що в майбутньому вам належить долати наслідки чужих поганих вчинків, людських пороків. Можливо, це навіть стане вашою професією.

Езотерика
Додати коментар