Сонник ніжність наснилася. До чого сниться ніжність у сні бачити.

До чого ніжність сниться, сонник Ванги

Прояв ніжності до чужого людині сниться до сентиментального настрою, ви будете готові обійняти весь світ. Все це чудово, сонник лише не радить вам у цей день укладати фінансові угоди та підписувати важливі ділові папери.

Якщо в сні хтось з ваших знайомих виявляв до вас перебільшено ніжні почуття, то їм потрібно від вас якесь сприяння, допомогу.

Сниться прояв ніжності до когось із друзів, знайомих з вашого боку – сон також вказує на те, що у вас потребують, проте в цьому випадку допомоги у вас ніхто не попросить. Ви повинні будете запропонувати її самі, причому зробити це максимально делікатно і ненав’язливо.

Якщо в сновидінні ви занадто ніжно ставилися один до одного з нинішнім партнером, чоловіком, дружиною, коханою людиною, це означає, що незабаром між вами виникне недовіра з приводу щирості взаємних почуттів.

Сновидіння, в якому ви проявляєте ніжність по відношенню до ворога, недоброзичливця, а то і кровного ворога, говорить про те, що незабаром боротьба загостриться, спалахне з новою силою.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар