Сонник вінчання приснилося. До чого сниться вінчання у сні бачити.

До чого сниться вінчання, сонник Ванги

Наснилося власне вінчання в церкві є знаком, що вам слід перевірити свої почуття до вашого обранця або обраниці.

Ще більш наполегливим радою переконатися, наскільки правильно ви зробили свій вибір, є сон, в якому улюблений вінчається з іншого.

Весілля і вінчання чужій, незнайомій вам пари, віщує період загострення взаємних почуттів, відчуття близької душевної спорідненості.

Якщо уві сні ваш обранець вам запропонував вінчатися в церкві, це слід розцінити як знак, що з цією людиною вас буде пов’язувати не стільки тілесний потяг, скільки духовне єднання.

Бути в сні священиком і проводити підготовку до вінчання подруги – це попередження про небезпеку, майбутнього нещастя в житті цієї жінки.

Якщо у вашому сні вінчається померла людина, то сновидіння може мати два протилежних тлумачення. Або цей чоловік удостоївся усіх небесних благ, або при житті він занадто багато грішив плотськими задоволеннями, подружніми зрадами, і тепер несе за це покарання і просить ваших молитов.

До чого вінчання сниться, сонник Фрейда

Якщо вам сниться вінчання, то ви – з тих людей, які не лягають в ліжко без любові. Якщо ви вінчалися з чоловіком, значить, вас пов’язують наяву дуже глибокі, сильні почуття. Якщо в реальному житті ви не вінчані, то вінчання з чоловіком може снитися і як знак того, що вам слід це зробити.

Якщо жінці сниться, що вона вінчалася в церкві з незнайомцем, значить, його щось сильно обтяжує в її сімейному житті.

Езотерика
Додати коментар